'Dimata maakt opmerkelijke binnenlandse transfer in Spanje'

door
'Dimata maakt opmerkelijke binnenlandse transfer in Spanje'

Niet alleen bij ons regent het geruchten. Ook in het buitenland draait de transfermolen op volle toeren. Zo zou Landry Dimata in Spanje wel eens een opmerkelijke transfer kunnen maken.


De 24-jarige Dimata verdient zijn brood sinds de zomer van 2021 in Spanje, en meer bepaald bij Espanyol. De Catalaanse club - die hem eerder al huurde - had toen 2,2 miljoen euro veil voor de spits om hem definitief weg te halen bij RSC Anderlecht. Dit seizoen loopt het echter niet vlot voor onze landgenoot. In La Liga kwam hij nog maar drie keer aan de aftrap en kon hij nog niet scoren. Magere statistieken voor de spits, die nog een contract heeft tot 30 juni 2024 in Catalonië.

Of Dimata dat contract ook uit zal doen, valt af te wachten. Volgens de krant La Voz de Cádiz zou Dimata namelijk wel eens een transfer kunnen maken naar de lokale voetbaltrots Cádiz CF, de op een na laatste in La Liga. Er zouden al gesprekken plaatsgevonden hebben, maar de speler zelf en zijn club Espanyol zouden voorlopig nog dwarsliggen. Vanavond kijken beide ploegen elkaar echter in de ogen in La Liga, en de krant verwacht dat de onderhandelingen in de marge van dat duel heropend kunnen worden.

GROOT TALENT 

Dimata is nog altijd maar 24, maar draait toch al even mee. Hij brak in het seizoen 2016-2017 door in ons land bij KV Oostende. Dat leverde hem een transfer op naar het Duitse Wolfsburg voor 11,5 miljoen euro. Daarna ging hij op huurbasis naar RSC Anderlecht, dat hem later kocht voor 5 miljoen euro. Paars-Wit verhuurde hem dan eerst aan Espanyol, waarna de Spaanse club de spits voorgoed overnam. Nu wacht Dimata dus misschien een binnenlandse transfer in Spanje.   

    

LEES OOK: 'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Zou dat een goede stap zijn?

Meest recent

'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

15
15
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

61
61
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

99
99
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

74
74
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

314
314
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

343
343
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

31
31
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

277
277
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

141
141
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

189
189
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

154
154
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

346
346
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

482
482
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

129
129
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

104
104
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

56
56
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

67
67
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

230
230
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1641
1641
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

290
290
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

164
164
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

48
48
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126

Meer sportnieuws