'Anderlecht mogelijk verlost van overbodige grootverdiener'

door
'Anderlecht mogelijk verlost van overbodige grootverdiener'

RSC Anderlecht verkent de mercato op zoek naar mogelijke versterkingen. Paars-Wit stelde nog geen aanwinsten voor. Enkel aan uitgaande zijde viel er voorlopig nieuws te noteren. Zo zwaaide verdediger Taylor Harwood-Bellis de recordkampioen uit. Hij ging op huurbasis aan de slag bij Stoke City.


Er zou wel spoedig nog eens een uitgaande transfer kunnen volgen in onze hoofdstad. Zo weet Pieter-Jan Calcoen van Het Laatste Nieuws dat er interesse vanuit China is voor Zakaria Bakkali. De journalist vermeldt er wel niet bij om welke club het gaat. Bakkali is helemaal uit beeld verdwenen bij Anderlecht en kwijnt op dit moment weg in de C-kern. Een transfer van de winger zou een grote financiële meevaller zijn voor RSCA. Zijn jaarloon - 1,2 miljoen euro - is namelijk niet van de poes.

Bakkali arriveerde in juli 2018 bij Anderlecht. Hij werd toen overgenomen voor 1,2 miljoen euro van het Spaanse FC Valencia. Hij brak echter geen potten in het Lotto Park en werd een half jaar op huurbasis gestald bij Beerschot. Ook daar verging het hem allesbehalve goed. Hij speelde er maar vier wedstrijden en kon er niet scoren.

DOORBRAAK BIJ PSV

Bakkali schoot ooit als een komeet naar de top bij PSV, de club waar hij een deel van zijn jeugdopleiding genoot. Het Belgische publiek leerde hem van dichtbij kennen toen hij Zulte Waregem in 2013 tureluurs dribbelde in de derde voorronde van de Champions League. De speler kon echter geen vervolg breien aan zijn uitstekende begin bij de lampenclub en verkaste in 2015 transfervrij naar FC Valencia. Sindsdien zit zijn carrière in het slop. Werpt een Chinese club hem nu een reddingsboei toe?

LEES OOK: Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

Zal hij naar China gaan?

Meest recent

‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

75
75
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

58
58
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

5
5
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

106
106
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

60
60
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

30
30
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

62
62
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

53
53
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

255
255
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

167
167
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

168
168
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

178
178
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

106
106
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

268
268
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

303
303
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

824
824
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

50
50
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

337
337
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

75
75
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1217
1217
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

417
417
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

144
144
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

168
168
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

396
396
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

58
58

Meer sportnieuws