'Anderlecht mogelijk verlost van overbodige grootverdiener'

door
'Anderlecht mogelijk verlost van overbodige grootverdiener'

RSC Anderlecht verkent de mercato op zoek naar mogelijke versterkingen. Paars-Wit stelde nog geen aanwinsten voor. Enkel aan uitgaande zijde viel er voorlopig nieuws te noteren. Zo zwaaide verdediger Taylor Harwood-Bellis de recordkampioen uit. Hij ging op huurbasis aan de slag bij Stoke City.


Er zou wel spoedig nog eens een uitgaande transfer kunnen volgen in onze hoofdstad. Zo weet Pieter-Jan Calcoen van Het Laatste Nieuws dat er interesse vanuit China is voor Zakaria Bakkali. De journalist vermeldt er wel niet bij om welke club het gaat. Bakkali is helemaal uit beeld verdwenen bij Anderlecht en kwijnt op dit moment weg in de C-kern. Een transfer van de winger zou een grote financiële meevaller zijn voor RSCA. Zijn jaarloon - 1,2 miljoen euro - is namelijk niet van de poes.

Bakkali arriveerde in juli 2018 bij Anderlecht. Hij werd toen overgenomen voor 1,2 miljoen euro van het Spaanse FC Valencia. Hij brak echter geen potten in het Lotto Park en werd een half jaar op huurbasis gestald bij Beerschot. Ook daar verging het hem allesbehalve goed. Hij speelde er maar vier wedstrijden en kon er niet scoren.

DOORBRAAK BIJ PSV

Bakkali schoot ooit als een komeet naar de top bij PSV, de club waar hij een deel van zijn jeugdopleiding genoot. Het Belgische publiek leerde hem van dichtbij kennen toen hij Zulte Waregem in 2013 tureluurs dribbelde in de derde voorronde van de Champions League. De speler kon echter geen vervolg breien aan zijn uitstekende begin bij de lampenclub en verkaste in 2015 transfervrij naar FC Valencia. Sindsdien zit zijn carrière in het slop. Werpt een Chinese club hem nu een reddingsboei toe?

LEES OOK: Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Zal hij naar China gaan?

Meest recent

Oordeel over Taravel: blijft hij T1 bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

18
18
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

31
31
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

16
16
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

39
39
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

31
31
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

22
22
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

66
66
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

249
249
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

197
197
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

146
146
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

37
37
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

148
148
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

85
85
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

62
62
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

351
351
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

62
62
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

115
115
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

50
50
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

141
141
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

142
142
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

89
89
Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Weldra mag Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bekend gaan maken. De Rode Duivels trekken ...

224
224
Kljestan onthult wat Anderlecht echt mist

Het blijven woelige tijden voor Anderlecht en dat doet pijn aan het hart voor heel wat oude bekenden ...

233
233
‘Titelstrijd Club Brugge overschaduwd door Leko-ruzie’

Bij Club Brugge staat alles op scherp. Ivan Leko bracht opnieuw vuur in de ploeg, maar tegelijk ...

679
679
'Hét geheim van successeizoen STVV onthuld'

STVV ging vorige week dan wel ietwat verrassend onderuit tegen Antwerp, maar de Kanaries blijven ...

124
124

Meer sportnieuws