'Sensationele ommekeer: Kortrijk laat Club en Anderlecht blozen'

door
'Sensationele ommekeer: Kortrijk laat Club en Anderlecht blozen'

De Amerikaanse rechtsachter Bryan Reynolds wordt al heel wat maanden in verband gebracht met een overgang naar België. De jongeling van AS Roma lijkt nu toch op weg naar ons land. Niet bij Club Brugge, noch bij Anderlecht. Het zou immers KV Kortrijk zijn die aan de haal zal gaan met de talentvolle Amerikaan. 


Het zag er naar uit dat Anderlecht en Club Brugge onderling gingen uitmaken wie er uiteindelijk aan de haal ging met Reynolds. Bij Anderlecht diende hij de vervanger te worden van de waarschijnlijk vertrekkende Murillo, terwijl hij bij Club Brugge dan weer de leegte diende op te vangen indien Clinton Mata zou vertrekken. Het getalm van beide Belgische topclubs dreigt hen nu zuur op te breken. Van de telkens goed geïnformeerde Fabrizio Romano viel namelijk te horen dat KV Kortrijk in polepositie ligt voor de Roma-speler. 

Zowel Anderlecht als Club Brugge lijken de komst van Reynolds dus te mogen vergeten. Een drama hoeft dat echter niet te zijn voor beide clubs, want zowel Murillo als Mata lijken nog niet aan een concreet vertrek te worden gelinkt. Daarnaast wil AS Roma het toptalent ook enkel maar verhuren, waardoor er over een mogelijke doorverkoopwaarde niet kan gesproken worden. 

Van Brugge naar Kortrijk

Tijdens de afgelopen zomer werd Reynolds al nadrukkelijk in verband gebracht met Club Brugge. Niets leek een overgang van de Amerikaan richting Jan Breydel nog in de weg te staan, tot het grote AS Roma zich met de zaken moeide. De Romeinse club overtuigde Reynolds, en bood hem een meerjarig contract aan. In de Italiaanse hoofdstad vergaat het Reynolds immers een stuk minder. Dit seizoen kwam hij amper één keer in actie voor de Giallorossi, waardoor een uitleenbeurt zich dus opdringt voor de 20-jarige Amerikaan. 

LEES OOK: 'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Had Reynolds een basisspeler geweest bij Anderlecht of Club Brugge?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

100
100
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

107
107
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

70
70
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

140
140
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

65
65
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

91
91
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

53
53
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

132
132
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

33
33
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

64
64
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

217
217
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1271
1271
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

131
131
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

66
66
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

186
186
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

376
376
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

143
143
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

195
195
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

98
98
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

365
365
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

79
79
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

95
95

Meer sportnieuws