'Sensationele ommekeer: Kortrijk laat Club en Anderlecht blozen'

door
'Sensationele ommekeer: Kortrijk laat Club en Anderlecht blozen'

De Amerikaanse rechtsachter Bryan Reynolds wordt al heel wat maanden in verband gebracht met een overgang naar België. De jongeling van AS Roma lijkt nu toch op weg naar ons land. Niet bij Club Brugge, noch bij Anderlecht. Het zou immers KV Kortrijk zijn die aan de haal zal gaan met de talentvolle Amerikaan. 


Het zag er naar uit dat Anderlecht en Club Brugge onderling gingen uitmaken wie er uiteindelijk aan de haal ging met Reynolds. Bij Anderlecht diende hij de vervanger te worden van de waarschijnlijk vertrekkende Murillo, terwijl hij bij Club Brugge dan weer de leegte diende op te vangen indien Clinton Mata zou vertrekken. Het getalm van beide Belgische topclubs dreigt hen nu zuur op te breken. Van de telkens goed geïnformeerde Fabrizio Romano viel namelijk te horen dat KV Kortrijk in polepositie ligt voor de Roma-speler. 

Zowel Anderlecht als Club Brugge lijken de komst van Reynolds dus te mogen vergeten. Een drama hoeft dat echter niet te zijn voor beide clubs, want zowel Murillo als Mata lijken nog niet aan een concreet vertrek te worden gelinkt. Daarnaast wil AS Roma het toptalent ook enkel maar verhuren, waardoor er over een mogelijke doorverkoopwaarde niet kan gesproken worden. 

Van Brugge naar Kortrijk

Tijdens de afgelopen zomer werd Reynolds al nadrukkelijk in verband gebracht met Club Brugge. Niets leek een overgang van de Amerikaan richting Jan Breydel nog in de weg te staan, tot het grote AS Roma zich met de zaken moeide. De Romeinse club overtuigde Reynolds, en bood hem een meerjarig contract aan. In de Italiaanse hoofdstad vergaat het Reynolds immers een stuk minder. Dit seizoen kwam hij amper één keer in actie voor de Giallorossi, waardoor een uitleenbeurt zich dus opdringt voor de 20-jarige Amerikaan. 

LEES OOK: Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Had Reynolds een basisspeler geweest bij Anderlecht of Club Brugge?

Meest recent

Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

7
7
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

88
88
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

28
28
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

254
254
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

17
17
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

307
307
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

107
107
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

226
226
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

388
388
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

253
253
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

265
265
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

467
467
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

491
491
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

277
277
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

242
242
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

296
296
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

155
155
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

335
335
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

82
82
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

249
249
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

393
393
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

315
315
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

324
324
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

312
312
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

408
408

Meer sportnieuws