'Sensationele ommekeer: Kortrijk laat Club en Anderlecht blozen'

door
'Sensationele ommekeer: Kortrijk laat Club en Anderlecht blozen'

De Amerikaanse rechtsachter Bryan Reynolds wordt al heel wat maanden in verband gebracht met een overgang naar België. De jongeling van AS Roma lijkt nu toch op weg naar ons land. Niet bij Club Brugge, noch bij Anderlecht. Het zou immers KV Kortrijk zijn die aan de haal zal gaan met de talentvolle Amerikaan. 


Het zag er naar uit dat Anderlecht en Club Brugge onderling gingen uitmaken wie er uiteindelijk aan de haal ging met Reynolds. Bij Anderlecht diende hij de vervanger te worden van de waarschijnlijk vertrekkende Murillo, terwijl hij bij Club Brugge dan weer de leegte diende op te vangen indien Clinton Mata zou vertrekken. Het getalm van beide Belgische topclubs dreigt hen nu zuur op te breken. Van de telkens goed geïnformeerde Fabrizio Romano viel namelijk te horen dat KV Kortrijk in polepositie ligt voor de Roma-speler. 

Zowel Anderlecht als Club Brugge lijken de komst van Reynolds dus te mogen vergeten. Een drama hoeft dat echter niet te zijn voor beide clubs, want zowel Murillo als Mata lijken nog niet aan een concreet vertrek te worden gelinkt. Daarnaast wil AS Roma het toptalent ook enkel maar verhuren, waardoor er over een mogelijke doorverkoopwaarde niet kan gesproken worden. 

Van Brugge naar Kortrijk

Tijdens de afgelopen zomer werd Reynolds al nadrukkelijk in verband gebracht met Club Brugge. Niets leek een overgang van de Amerikaan richting Jan Breydel nog in de weg te staan, tot het grote AS Roma zich met de zaken moeide. De Romeinse club overtuigde Reynolds, en bood hem een meerjarig contract aan. In de Italiaanse hoofdstad vergaat het Reynolds immers een stuk minder. Dit seizoen kwam hij amper één keer in actie voor de Giallorossi, waardoor een uitleenbeurt zich dus opdringt voor de 20-jarige Amerikaan. 

LEES OOK: ‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Had Reynolds een basisspeler geweest bij Anderlecht of Club Brugge?

Meest recent

AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

12
12
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

10
10
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

29
29
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

65
65
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

29
29
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

141
141
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

44
44
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

59
59
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

146
146
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

49
49
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

623
623
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

327
327
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

40
40
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

348
348
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

134
134
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

372
372
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

116
116
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

168
168
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

72
72
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

275
275
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

221
221
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

214
214
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

806
806
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

359
359
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

393
393

Meer sportnieuws