'De Mos prikt naar Anderlecht na mislopen toptalent'

door
'De Mos prikt naar Anderlecht na mislopen toptalent'

De jeugdopleiding van Anderlecht behoort tot de beste ter wereld. Tal van toptalenten doorliepen de jeugdrangen op Neerpede, en elk seizoen komt er wel een nieuwe groeibriljant naar boven in het Lotto Park. Desondanks ging de club ook al enkele keren de mist in bij het inschatten van een potentieel toptalent.


Zo is Johan Bakayoko momenteel één van dé sensaties in de Nederlandse Keuken Kampioen Divisie. De jonge Belg wist dit seizoen al elf keer te scoren bij Jong PSV, en lijkt stilaan klaar voor een opstapje richting de Eindhovense hoofdmacht. Volgens trainer Ruud Van Nisterooij is Bakayoko één van de grootste talenten die hij ooit onder zijn hoede had. Redenen te meer om te geloven dat een debuut in de Eredivisie nabij is.

Johan Bakayoko begon zijn jeugdopleiding bij Club Brugge, en belandde daarna via KV Mechelen bij Anderlecht. Daar besloot men immers om de destijds 16-jarige Belg geen profcontract aan te bieden. In tegenstelling tot Anderlecht raakten de scouts van PSV wél gecharmeerd door de prestaties van Bakayoko bij de nationale jeugdselecties. Een contract volgde, en daar lijkt men bij onze noorderburen geen spijt van te gaan hebben.

Aad De Mos ziet toekomst voor Bakayoko

Ruud Van Nistelrooij is niet de enige grote naam in de Nederlandse voetbalwereld die met lof strooit naar Bakayoko. Ook Aad De Mos is bijzonder gecharmeerd door de 18-jarige aanvaller. “Hij kan alles met zijn voeten, dat staat. Het enige wat ik me nog afvraag is of hij ook tactisch genoeg onderlegd is. Op dit moment lijkt Anderlecht wel een fout begaan te hebben door hem destijds geen contract aan te bieden”, concludeert De Mos.

LEES OOK: PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Ging Anderlecht in de fout bij Bakayoko?

Meest recent

Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

0
0
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

86
86
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

78
78
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

123
123
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

34
34
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

194
194
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

75
75
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

79
79
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

105
105
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

307
307
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

88
88
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

427
427
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

229
229
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

65
65
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

201
201
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

446
446
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

562
562
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

72
72
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

78
78
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1120
1120
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

288
288
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

954
954
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

248
248

Meer sportnieuws