'De Mos prikt naar Anderlecht na mislopen toptalent'

234 stemmen
'De Mos prikt naar Anderlecht na mislopen toptalent'

De jeugdopleiding van Anderlecht behoort tot de beste ter wereld. Tal van toptalenten doorliepen de jeugdrangen op Neerpede, en elk seizoen komt er wel een nieuwe groeibriljant naar boven in het Lotto Park. Desondanks ging de club ook al enkele keren de mist in bij het inschatten van een potentieel toptalent.


Zo is Johan Bakayoko momenteel één van dé sensaties in de Nederlandse Keuken Kampioen Divisie. De jonge Belg wist dit seizoen al elf keer te scoren bij Jong PSV, en lijkt stilaan klaar voor een opstapje richting de Eindhovense hoofdmacht. Volgens trainer Ruud Van Nisterooij is Bakayoko één van de grootste talenten die hij ooit onder zijn hoede had. Redenen te meer om te geloven dat een debuut in de Eredivisie nabij is.

Johan Bakayoko begon zijn jeugdopleiding bij Club Brugge, en belandde daarna via KV Mechelen bij Anderlecht. Daar besloot men immers om de destijds 16-jarige Belg geen profcontract aan te bieden. In tegenstelling tot Anderlecht raakten de scouts van PSV wél gecharmeerd door de prestaties van Bakayoko bij de nationale jeugdselecties. Een contract volgde, en daar lijkt men bij onze noorderburen geen spijt van te gaan hebben.

Aad De Mos ziet toekomst voor Bakayoko

Ruud Van Nistelrooij is niet de enige grote naam in de Nederlandse voetbalwereld die met lof strooit naar Bakayoko. Ook Aad De Mos is bijzonder gecharmeerd door de 18-jarige aanvaller. “Hij kan alles met zijn voeten, dat staat. Het enige wat ik me nog afvraag is of hij ook tactisch genoeg onderlegd is. Op dit moment lijkt Anderlecht wel een fout begaan te hebben door hem destijds geen contract aan te bieden”, concludeert De Mos.

LEES OOK: 'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Ging Anderlecht in de fout bij Bakayoko?

Meest recent

Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

0
0
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

76
76
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

298
298
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

67
67
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

59
59
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

198
198
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

74
74
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

27
27
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

63
63
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

148
148
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

298
298
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

31
31
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

193
193
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

40
40
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

364
364
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

185
185
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

499
499
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

397
397
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

735
735
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

264
264
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

374
374
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

180
180
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

616
616
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

672
672
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

470
470

Meer sportnieuws