'De Mos prikt naar Anderlecht na mislopen toptalent'

door
'De Mos prikt naar Anderlecht na mislopen toptalent'

De jeugdopleiding van Anderlecht behoort tot de beste ter wereld. Tal van toptalenten doorliepen de jeugdrangen op Neerpede, en elk seizoen komt er wel een nieuwe groeibriljant naar boven in het Lotto Park. Desondanks ging de club ook al enkele keren de mist in bij het inschatten van een potentieel toptalent.


Zo is Johan Bakayoko momenteel één van dé sensaties in de Nederlandse Keuken Kampioen Divisie. De jonge Belg wist dit seizoen al elf keer te scoren bij Jong PSV, en lijkt stilaan klaar voor een opstapje richting de Eindhovense hoofdmacht. Volgens trainer Ruud Van Nisterooij is Bakayoko één van de grootste talenten die hij ooit onder zijn hoede had. Redenen te meer om te geloven dat een debuut in de Eredivisie nabij is.

Johan Bakayoko begon zijn jeugdopleiding bij Club Brugge, en belandde daarna via KV Mechelen bij Anderlecht. Daar besloot men immers om de destijds 16-jarige Belg geen profcontract aan te bieden. In tegenstelling tot Anderlecht raakten de scouts van PSV wél gecharmeerd door de prestaties van Bakayoko bij de nationale jeugdselecties. Een contract volgde, en daar lijkt men bij onze noorderburen geen spijt van te gaan hebben.

Aad De Mos ziet toekomst voor Bakayoko

Ruud Van Nistelrooij is niet de enige grote naam in de Nederlandse voetbalwereld die met lof strooit naar Bakayoko. Ook Aad De Mos is bijzonder gecharmeerd door de 18-jarige aanvaller. “Hij kan alles met zijn voeten, dat staat. Het enige wat ik me nog afvraag is of hij ook tactisch genoeg onderlegd is. Op dit moment lijkt Anderlecht wel een fout begaan te hebben door hem destijds geen contract aan te bieden”, concludeert De Mos.

LEES OOK: België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Ging Anderlecht in de fout bij Bakayoko?

Meest recent

'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

38
38
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

81
81
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

67
67
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

90
90
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

126
126
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

158
158
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

57
57
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

196
196
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

71
71
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

86
86
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

458
458
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

411
411
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

856
856
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

302
302
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

42
42
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

458
458
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

275
275
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1058
1058
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

353
353
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

402
402
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

110
110
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

676
676
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

277
277
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

128
128

Meer sportnieuws