Club Brugge mag droomdoelwit definitief vergeten

door
Club Brugge mag droomdoelwit definitief vergeten

Club Brugge houdt zich op dit moment nog bijzonder rustig op de wintermercato. De landskampioen haalde met Buchanan nog maar één grote naam binnen, en zijn komst stond zelfs al enkele maanden vast. Ook de transfer van Cuevas blijkt er één te zijn met het oog op de toekomst. Het blijft dan ook nog maar de vraag of de Bruggelingen nog van plan zijn om uit te pakken met één of andere directe aanwinst. 


De voorbije dagen raakte bekend dat Club Brugge polste naar de diensten van Tonny Vilhena. De Nederlander was de voorbije jaren actief bij het Russische Krasnodar, en wenste terug te keren naar West-Europa. Met Espanyol kreeg Blauw-Zwart al een fikse concurrent over de vloer, en die concurrentie werd hen uiteindelijk ook fataal. Zo ondertekende Vilhena zojuist een meerjarig contract bij Espanyol, en zal hij de komende jaren de kleuren verdedigen van de Spaanse eersteklasser. 

Het mislopen van Vilhena is ongetwijfeld een grote domper voor de Belgische landskampioen. Vilhena had immers voor heel wat ademruimte kunnen zorgen op het Brugse middenveld. De Nederlander neigt richting de speelstijl van Ruud Vormer, en laat dat nu net een positie zijn waar Club Brugge niet veel opties achter de hand heeft. Of de Bruggelingen nog andere opties aan het bekijken zijn voor die positie, is echter nog onbekend. 

Kaart van de jeugd? 

Club Brugge hoeft wel niet te wanhopen na het mislopen van Vilhena. Met jonge talenten als Mbamba, Audoor en Otasowie heeft Alfred Schreuder immers heel wat 'jonkies' achter de hand op het centrale middenveld. De vraag is wel of zij meteen klaar zijn voor het grote werk. Als de Bruggelingen volgend seizoen 'hogere' ogen willen gooien op Europees niveau, staat het immers vast dat er versterking zal moeten komen op de as van het veld. 

LEES OOK: 'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Heeft Club Brugge een kans laten liggen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

12
12
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

93
93
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

19
19
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

57
57
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

138
138
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

100
100
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

34
34
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

90
90
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

152
152
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

113
113
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

151
151
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

220
220
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

222
222
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

752
752
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

167
167
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

93
93
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

144
144
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

188
188
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

59
59
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

349
349
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

454
454
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

23
23
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

338
338
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

232
232

Meer sportnieuws