Club Brugge mag droomdoelwit definitief vergeten

door
Club Brugge mag droomdoelwit definitief vergeten

Club Brugge houdt zich op dit moment nog bijzonder rustig op de wintermercato. De landskampioen haalde met Buchanan nog maar één grote naam binnen, en zijn komst stond zelfs al enkele maanden vast. Ook de transfer van Cuevas blijkt er één te zijn met het oog op de toekomst. Het blijft dan ook nog maar de vraag of de Bruggelingen nog van plan zijn om uit te pakken met één of andere directe aanwinst. 


De voorbije dagen raakte bekend dat Club Brugge polste naar de diensten van Tonny Vilhena. De Nederlander was de voorbije jaren actief bij het Russische Krasnodar, en wenste terug te keren naar West-Europa. Met Espanyol kreeg Blauw-Zwart al een fikse concurrent over de vloer, en die concurrentie werd hen uiteindelijk ook fataal. Zo ondertekende Vilhena zojuist een meerjarig contract bij Espanyol, en zal hij de komende jaren de kleuren verdedigen van de Spaanse eersteklasser. 

Het mislopen van Vilhena is ongetwijfeld een grote domper voor de Belgische landskampioen. Vilhena had immers voor heel wat ademruimte kunnen zorgen op het Brugse middenveld. De Nederlander neigt richting de speelstijl van Ruud Vormer, en laat dat nu net een positie zijn waar Club Brugge niet veel opties achter de hand heeft. Of de Bruggelingen nog andere opties aan het bekijken zijn voor die positie, is echter nog onbekend. 

Kaart van de jeugd? 

Club Brugge hoeft wel niet te wanhopen na het mislopen van Vilhena. Met jonge talenten als Mbamba, Audoor en Otasowie heeft Alfred Schreuder immers heel wat 'jonkies' achter de hand op het centrale middenveld. De vraag is wel of zij meteen klaar zijn voor het grote werk. Als de Bruggelingen volgend seizoen 'hogere' ogen willen gooien op Europees niveau, staat het immers vast dat er versterking zal moeten komen op de as van het veld. 

LEES OOK: Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Heeft Club Brugge een kans laten liggen?

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

11
11
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

32
32
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

28
28
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

15
15
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

143
143
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

101
101
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

143
143
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

454
454
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

118
118
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

88
88
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

219
219
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

56
56
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

66
66
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

62
62
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

188
188
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

108
108
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

113
113
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

676
676
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

142
142
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

519
519
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

669
669
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

89
89
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

172
172
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

279
279

Meer sportnieuws