Club Brugge mag droomdoelwit definitief vergeten

211 stemmen
Club Brugge mag droomdoelwit definitief vergeten

Club Brugge houdt zich op dit moment nog bijzonder rustig op de wintermercato. De landskampioen haalde met Buchanan nog maar één grote naam binnen, en zijn komst stond zelfs al enkele maanden vast. Ook de transfer van Cuevas blijkt er één te zijn met het oog op de toekomst. Het blijft dan ook nog maar de vraag of de Bruggelingen nog van plan zijn om uit te pakken met één of andere directe aanwinst. 


De voorbije dagen raakte bekend dat Club Brugge polste naar de diensten van Tonny Vilhena. De Nederlander was de voorbije jaren actief bij het Russische Krasnodar, en wenste terug te keren naar West-Europa. Met Espanyol kreeg Blauw-Zwart al een fikse concurrent over de vloer, en die concurrentie werd hen uiteindelijk ook fataal. Zo ondertekende Vilhena zojuist een meerjarig contract bij Espanyol, en zal hij de komende jaren de kleuren verdedigen van de Spaanse eersteklasser. 

Het mislopen van Vilhena is ongetwijfeld een grote domper voor de Belgische landskampioen. Vilhena had immers voor heel wat ademruimte kunnen zorgen op het Brugse middenveld. De Nederlander neigt richting de speelstijl van Ruud Vormer, en laat dat nu net een positie zijn waar Club Brugge niet veel opties achter de hand heeft. Of de Bruggelingen nog andere opties aan het bekijken zijn voor die positie, is echter nog onbekend. 

Kaart van de jeugd? 

Club Brugge hoeft wel niet te wanhopen na het mislopen van Vilhena. Met jonge talenten als Mbamba, Audoor en Otasowie heeft Alfred Schreuder immers heel wat 'jonkies' achter de hand op het centrale middenveld. De vraag is wel of zij meteen klaar zijn voor het grote werk. Als de Bruggelingen volgend seizoen 'hogere' ogen willen gooien op Europees niveau, staat het immers vast dat er versterking zal moeten komen op de as van het veld. 

LEES OOK: Hans Vanaken ontroert iedereen: één beeld blijft hangen

Heeft Club Brugge een kans laten liggen?

Meest recent

Hans Vanaken ontroert iedereen: één beeld blijft hangen

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

5
5
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

19
19
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

8
8
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

154
154
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

178
178
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

42
42
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

150
150
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

730
730
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

143
143
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

108
108
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

46
46
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

123
123
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

159
159
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

141
141
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

997
997
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

441
441
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

140
140
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

901
901
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

486
486
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

536
536
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

478
478
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

141
141
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

557
557
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

130
130

Meer sportnieuws