Club Brugge mag droomdoelwit definitief vergeten

211 stemmen
Club Brugge mag droomdoelwit definitief vergeten

Club Brugge houdt zich op dit moment nog bijzonder rustig op de wintermercato. De landskampioen haalde met Buchanan nog maar één grote naam binnen, en zijn komst stond zelfs al enkele maanden vast. Ook de transfer van Cuevas blijkt er één te zijn met het oog op de toekomst. Het blijft dan ook nog maar de vraag of de Bruggelingen nog van plan zijn om uit te pakken met één of andere directe aanwinst. 


De voorbije dagen raakte bekend dat Club Brugge polste naar de diensten van Tonny Vilhena. De Nederlander was de voorbije jaren actief bij het Russische Krasnodar, en wenste terug te keren naar West-Europa. Met Espanyol kreeg Blauw-Zwart al een fikse concurrent over de vloer, en die concurrentie werd hen uiteindelijk ook fataal. Zo ondertekende Vilhena zojuist een meerjarig contract bij Espanyol, en zal hij de komende jaren de kleuren verdedigen van de Spaanse eersteklasser. 

Het mislopen van Vilhena is ongetwijfeld een grote domper voor de Belgische landskampioen. Vilhena had immers voor heel wat ademruimte kunnen zorgen op het Brugse middenveld. De Nederlander neigt richting de speelstijl van Ruud Vormer, en laat dat nu net een positie zijn waar Club Brugge niet veel opties achter de hand heeft. Of de Bruggelingen nog andere opties aan het bekijken zijn voor die positie, is echter nog onbekend. 

Kaart van de jeugd? 

Club Brugge hoeft wel niet te wanhopen na het mislopen van Vilhena. Met jonge talenten als Mbamba, Audoor en Otasowie heeft Alfred Schreuder immers heel wat 'jonkies' achter de hand op het centrale middenveld. De vraag is wel of zij meteen klaar zijn voor het grote werk. Als de Bruggelingen volgend seizoen 'hogere' ogen willen gooien op Europees niveau, staat het immers vast dat er versterking zal moeten komen op de as van het veld. 

LEES OOK: Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Heeft Club Brugge een kans laten liggen?

Meest recent

Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

21
21
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

57
57
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

118
118
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

26
26
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

107
107
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

295
295
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

173
173
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

77
77
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

251
251
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

88
88
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

310
310
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

109
109
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

70
70
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

17
17
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

46
46
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

102
102
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

517
517
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

106
106
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

85
85
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

237
237
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

102
102
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

87
87
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

146
146
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

46
46

Meer sportnieuws