'FC Barcelona wil Agüero vervangen door verrassende naam'

door
'FC Barcelona wil Agüero vervangen door verrassende naam'

FC Barcelona heeft geen al te beste week achter de rug. Na een flauw gelijkspel tegen Granada werd ook de Clasico tegen Real Madrid verloren. In de verlengingen was de Koninklijke immers een maatje te groot voor de Catalaanse topclub. Trainer Xavi blijft ondertussen om versterking schreeuwen, en die lijkt hij nu ook te gaan krijgen.


Door de vroegtijdige beëindiging van de carrière van Sergio Aguero blijft Barcelona op zoek naar een nieuw speerpunt voor de aanval. In die zoektocht passeerden al heel wat verrassende namen de revue, en dat is ook vandaag het geval. Volgens Fichajes zou de Blaugrana zijn zinnen gezet hebben op Lucas Boyé. De aanvaller van het Spaanse Elche zou een ‘goedkope’ oplossing kunnen zijn voor het spitsenprobleem van Xavi.

Lucas Boyé is momenteel actief bij Elche, en wist daar al zes keer de weg naar doel te vinden. De sterke spits bezit op 25-jarige leeftijd een marktwaarde van vijf miljoen euro. Om die reden zou hij naar Catalonië kunnen trekken voor een relatief klein bedrag. Tenzij Elche het hard wil spelen, en gebruik zal maken van de hoge nood aan een nieuwe aanvaller van Barcelona.

Geen doelpuntenmachine

In tegenstelling tot Sergio Aguero is Lucas Boyé allesbehalve een doelpuntenmachine. Vorig seizoen slaagde hij bij Elche in zeven treffers in 34 wedstrijden. Daarvoor wist hij ook bij Reading, Torino en Celta amper indruk te maken. Het is dan ook maar de vraag of Boyé – die momenteel wél bezig is aan zijn beste seizoen – de hoge verwachtingen bij Barcelona zal kunnen waarmaken. Door zijn 25-jarige leeftijd staat het wel vast dat de Argentijn nog wat groeimarge heeft.

LEES OOK: Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Moet Barcelona hoger mikken dan namen als Boyé?

Meest recent

Dejan Stankovic dropt hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

0
0
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

21
21
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

163
163
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

77
77
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

151
151
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

239
239
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

133
133
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

269
269
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

109
109
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

311
311
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

612
612
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

101
101
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

100
100
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

149
149
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

220
220
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

732
732
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

95
95
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

293
293
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

98
98
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

164
164
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

912
912
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

122
122
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

264
264
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

559
559
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

165
165

Meer sportnieuws