'FC Barcelona wil Agüero vervangen door verrassende naam'

door
'FC Barcelona wil Agüero vervangen door verrassende naam'

FC Barcelona heeft geen al te beste week achter de rug. Na een flauw gelijkspel tegen Granada werd ook de Clasico tegen Real Madrid verloren. In de verlengingen was de Koninklijke immers een maatje te groot voor de Catalaanse topclub. Trainer Xavi blijft ondertussen om versterking schreeuwen, en die lijkt hij nu ook te gaan krijgen.


Door de vroegtijdige beëindiging van de carrière van Sergio Aguero blijft Barcelona op zoek naar een nieuw speerpunt voor de aanval. In die zoektocht passeerden al heel wat verrassende namen de revue, en dat is ook vandaag het geval. Volgens Fichajes zou de Blaugrana zijn zinnen gezet hebben op Lucas Boyé. De aanvaller van het Spaanse Elche zou een ‘goedkope’ oplossing kunnen zijn voor het spitsenprobleem van Xavi.

Lucas Boyé is momenteel actief bij Elche, en wist daar al zes keer de weg naar doel te vinden. De sterke spits bezit op 25-jarige leeftijd een marktwaarde van vijf miljoen euro. Om die reden zou hij naar Catalonië kunnen trekken voor een relatief klein bedrag. Tenzij Elche het hard wil spelen, en gebruik zal maken van de hoge nood aan een nieuwe aanvaller van Barcelona.

Geen doelpuntenmachine

In tegenstelling tot Sergio Aguero is Lucas Boyé allesbehalve een doelpuntenmachine. Vorig seizoen slaagde hij bij Elche in zeven treffers in 34 wedstrijden. Daarvoor wist hij ook bij Reading, Torino en Celta amper indruk te maken. Het is dan ook maar de vraag of Boyé – die momenteel wél bezig is aan zijn beste seizoen – de hoge verwachtingen bij Barcelona zal kunnen waarmaken. Door zijn 25-jarige leeftijd staat het wel vast dat de Argentijn nog wat groeimarge heeft.

LEES OOK: Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Moet Barcelona hoger mikken dan namen als Boyé?

Meest recent

Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

27
27
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

176
176
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

151
151
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

79
79
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

156
156
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

354
354
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

48
48
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

95
95
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

46
46
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

214
214
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

154
154
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

56
56
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

55
55
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

88
88
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

185
185
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

123
123
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

112
112
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

380
380
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

92
92
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

99
99
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

743
743
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

236
236
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

281
281
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

77
77

Meer sportnieuws