'FC Barcelona wil Agüero vervangen door verrassende naam'

door
'FC Barcelona wil Agüero vervangen door verrassende naam'

FC Barcelona heeft geen al te beste week achter de rug. Na een flauw gelijkspel tegen Granada werd ook de Clasico tegen Real Madrid verloren. In de verlengingen was de Koninklijke immers een maatje te groot voor de Catalaanse topclub. Trainer Xavi blijft ondertussen om versterking schreeuwen, en die lijkt hij nu ook te gaan krijgen.


Door de vroegtijdige beëindiging van de carrière van Sergio Aguero blijft Barcelona op zoek naar een nieuw speerpunt voor de aanval. In die zoektocht passeerden al heel wat verrassende namen de revue, en dat is ook vandaag het geval. Volgens Fichajes zou de Blaugrana zijn zinnen gezet hebben op Lucas Boyé. De aanvaller van het Spaanse Elche zou een ‘goedkope’ oplossing kunnen zijn voor het spitsenprobleem van Xavi.

Lucas Boyé is momenteel actief bij Elche, en wist daar al zes keer de weg naar doel te vinden. De sterke spits bezit op 25-jarige leeftijd een marktwaarde van vijf miljoen euro. Om die reden zou hij naar Catalonië kunnen trekken voor een relatief klein bedrag. Tenzij Elche het hard wil spelen, en gebruik zal maken van de hoge nood aan een nieuwe aanvaller van Barcelona.

Geen doelpuntenmachine

In tegenstelling tot Sergio Aguero is Lucas Boyé allesbehalve een doelpuntenmachine. Vorig seizoen slaagde hij bij Elche in zeven treffers in 34 wedstrijden. Daarvoor wist hij ook bij Reading, Torino en Celta amper indruk te maken. Het is dan ook maar de vraag of Boyé – die momenteel wél bezig is aan zijn beste seizoen – de hoge verwachtingen bij Barcelona zal kunnen waarmaken. Door zijn 25-jarige leeftijd staat het wel vast dat de Argentijn nog wat groeimarge heeft.

LEES OOK: 'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

Moet Barcelona hoger mikken dan namen als Boyé?

Meest recent

Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

8
8
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

26
26
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

13
13
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

198
198
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

213
213
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

90
90
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

194
194
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

23
23
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

542
542
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

118
118
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

374
374
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

220
220
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

46
46
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

531
531
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

359
359
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

205
205
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

146
146
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

575
575
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

66
66
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

103
103
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

74
74
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

624
624
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

144
144
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

372
372
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

209
209

Meer sportnieuws