'FC Barcelona wil Agüero vervangen door verrassende naam'

door
'FC Barcelona wil Agüero vervangen door verrassende naam'

FC Barcelona heeft geen al te beste week achter de rug. Na een flauw gelijkspel tegen Granada werd ook de Clasico tegen Real Madrid verloren. In de verlengingen was de Koninklijke immers een maatje te groot voor de Catalaanse topclub. Trainer Xavi blijft ondertussen om versterking schreeuwen, en die lijkt hij nu ook te gaan krijgen.


Door de vroegtijdige beëindiging van de carrière van Sergio Aguero blijft Barcelona op zoek naar een nieuw speerpunt voor de aanval. In die zoektocht passeerden al heel wat verrassende namen de revue, en dat is ook vandaag het geval. Volgens Fichajes zou de Blaugrana zijn zinnen gezet hebben op Lucas Boyé. De aanvaller van het Spaanse Elche zou een ‘goedkope’ oplossing kunnen zijn voor het spitsenprobleem van Xavi.

Lucas Boyé is momenteel actief bij Elche, en wist daar al zes keer de weg naar doel te vinden. De sterke spits bezit op 25-jarige leeftijd een marktwaarde van vijf miljoen euro. Om die reden zou hij naar Catalonië kunnen trekken voor een relatief klein bedrag. Tenzij Elche het hard wil spelen, en gebruik zal maken van de hoge nood aan een nieuwe aanvaller van Barcelona.

Geen doelpuntenmachine

In tegenstelling tot Sergio Aguero is Lucas Boyé allesbehalve een doelpuntenmachine. Vorig seizoen slaagde hij bij Elche in zeven treffers in 34 wedstrijden. Daarvoor wist hij ook bij Reading, Torino en Celta amper indruk te maken. Het is dan ook maar de vraag of Boyé – die momenteel wél bezig is aan zijn beste seizoen – de hoge verwachtingen bij Barcelona zal kunnen waarmaken. Door zijn 25-jarige leeftijd staat het wel vast dat de Argentijn nog wat groeimarge heeft.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

Moet Barcelona hoger mikken dan namen als Boyé?

Meest recent

'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

0
0
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

5
5
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

129
129
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

15
15
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

32
32
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

30
30
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

168
168
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

34
34
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

50
50
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

40
40
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

166
166
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

234
234
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

188
188
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

180
180
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

68
68
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

150
150
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

283
283
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

272
272
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

114
114
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

345
345
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

146
146
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

207
207
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

494
494
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

452
452

Meer sportnieuws