'FC Barcelona wil Agüero vervangen door verrassende naam'

329 stemmen
'FC Barcelona wil Agüero vervangen door verrassende naam'

FC Barcelona heeft geen al te beste week achter de rug. Na een flauw gelijkspel tegen Granada werd ook de Clasico tegen Real Madrid verloren. In de verlengingen was de Koninklijke immers een maatje te groot voor de Catalaanse topclub. Trainer Xavi blijft ondertussen om versterking schreeuwen, en die lijkt hij nu ook te gaan krijgen.


Door de vroegtijdige beëindiging van de carrière van Sergio Aguero blijft Barcelona op zoek naar een nieuw speerpunt voor de aanval. In die zoektocht passeerden al heel wat verrassende namen de revue, en dat is ook vandaag het geval. Volgens Fichajes zou de Blaugrana zijn zinnen gezet hebben op Lucas Boyé. De aanvaller van het Spaanse Elche zou een ‘goedkope’ oplossing kunnen zijn voor het spitsenprobleem van Xavi.

Lucas Boyé is momenteel actief bij Elche, en wist daar al zes keer de weg naar doel te vinden. De sterke spits bezit op 25-jarige leeftijd een marktwaarde van vijf miljoen euro. Om die reden zou hij naar Catalonië kunnen trekken voor een relatief klein bedrag. Tenzij Elche het hard wil spelen, en gebruik zal maken van de hoge nood aan een nieuwe aanvaller van Barcelona.

Geen doelpuntenmachine

In tegenstelling tot Sergio Aguero is Lucas Boyé allesbehalve een doelpuntenmachine. Vorig seizoen slaagde hij bij Elche in zeven treffers in 34 wedstrijden. Daarvoor wist hij ook bij Reading, Torino en Celta amper indruk te maken. Het is dan ook maar de vraag of Boyé – die momenteel wél bezig is aan zijn beste seizoen – de hoge verwachtingen bij Barcelona zal kunnen waarmaken. Door zijn 25-jarige leeftijd staat het wel vast dat de Argentijn nog wat groeimarge heeft.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

🚀

Moet Barcelona hoger mikken dan namen als Boyé?

Meest recent

"Puur voetbal" - Alderweireld prijst één Duivel in buitenland

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

0
0
Miljoenen keren bekeken: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

11
11
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

28
28
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

293
293
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

380
380
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

99
99
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

278
278
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

152
152
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

244
244
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

179
179
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1042
1042
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

80
80
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

426
426
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

250
250
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

655
655
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

748
748
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

82
82
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

167
167
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

801
801
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

96
96
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

73
73
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

172
172
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125

Meer sportnieuws