RWDM pakt stevig uit met Bosnisch international

door
RWDM pakt stevig uit met Bosnisch international

Tweedeklasser RWDM maakte vorige week bekend dat het in zee ging met een Amerikaanse investeerder. Die investeerder ziet de toekomst van de club uit Molenbeek bijzonder rooskleurig, waardoor er ongetwijfeld wat ‘grote namen’ richting het Edmond Machtens Stadion zullen trekken. Een tweede grote vis werd vandaag binnengehaald.


Het is niet de normaalste zaak van de wereld dat een Belgische eersteklasser zomaar uitpakt met het aantrekken van een international. RWDM slaagde daar vandaag weliswaar wél in. Zo maakte FK Sarajevo vandaag bekend dat Numan Kurdic een meerjarig contract ondertekende bij RWDM. De centrale verdediger staat in zijn thuisland te boek als een groot talent.

De voorbije jaren was Kurdic een vaste waarde bij FK Sarajevo. Met de Bosnische topclub won hij al twee keer de titel, waardoor hij vorig jaar ook zijn debuut vierde bij de nationale ploeg van Bosnië. Tussen klinkende namen als Dzeko en Pjanic trok Kurdic zijn streng, en genoot hij de interesse van heel wat West-Europese clubs. RWDM trok uiteindelijk aan het langste eind.

Begin van een invasie van versterkingen? 

Numan Kurdic is de tweede wintertransfer van RWDM. Vorige week werd Jacob Montes al voorgesteld als eerste aanwinst. De 23-jarige Amerikaan wordt op zijn beurt voor een half seizoen gehuurd van Premier League-club Crystal Palace. Als RWDM op dit tempo blijft transfereren, lijkt het vast te staan dat de club mikt op de promotie richting 1A. Met een huidige derde plaats in het klassement – weliswaar op elf punten van leider Westerlo – lijkt die droom ook niet meteen ondenkbaar.

LEES OOK: Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

Een traditieclub als RWDM wordt gemist in onze hoogste klasse.

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

85
85
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

23
23
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

144
144
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

233
233
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

622
622
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

121
121
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

38
38
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

358
358
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

96
96
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

558
558
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

556
556
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

417
417
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

61
61
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1072
1072
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

306
306
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

450
450
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

84
84
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1248
1248
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

118
118
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

235
235
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

365
365
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

126
126
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

504
504
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

377
377
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

86
86

Meer sportnieuws