RWDM pakt stevig uit met Bosnisch international

door
RWDM pakt stevig uit met Bosnisch international

Tweedeklasser RWDM maakte vorige week bekend dat het in zee ging met een Amerikaanse investeerder. Die investeerder ziet de toekomst van de club uit Molenbeek bijzonder rooskleurig, waardoor er ongetwijfeld wat ‘grote namen’ richting het Edmond Machtens Stadion zullen trekken. Een tweede grote vis werd vandaag binnengehaald.


Het is niet de normaalste zaak van de wereld dat een Belgische eersteklasser zomaar uitpakt met het aantrekken van een international. RWDM slaagde daar vandaag weliswaar wél in. Zo maakte FK Sarajevo vandaag bekend dat Numan Kurdic een meerjarig contract ondertekende bij RWDM. De centrale verdediger staat in zijn thuisland te boek als een groot talent.

De voorbije jaren was Kurdic een vaste waarde bij FK Sarajevo. Met de Bosnische topclub won hij al twee keer de titel, waardoor hij vorig jaar ook zijn debuut vierde bij de nationale ploeg van Bosnië. Tussen klinkende namen als Dzeko en Pjanic trok Kurdic zijn streng, en genoot hij de interesse van heel wat West-Europese clubs. RWDM trok uiteindelijk aan het langste eind.

Begin van een invasie van versterkingen? 

Numan Kurdic is de tweede wintertransfer van RWDM. Vorige week werd Jacob Montes al voorgesteld als eerste aanwinst. De 23-jarige Amerikaan wordt op zijn beurt voor een half seizoen gehuurd van Premier League-club Crystal Palace. Als RWDM op dit tempo blijft transfereren, lijkt het vast te staan dat de club mikt op de promotie richting 1A. Met een huidige derde plaats in het klassement – weliswaar op elf punten van leider Westerlo – lijkt die droom ook niet meteen ondenkbaar.

LEES OOK: CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

Een traditieclub als RWDM wordt gemist in onze hoogste klasse.

Meest recent

Vragen bij Antwerp: “Meer aan de hand dan cashprobleem”

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

57
57
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

193
193
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

10
10
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

19
19
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

483
483
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

159
159
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

41
41
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

62
62
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

163
163
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

65
65
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

116
116
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

637
637
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

166
166
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

95
95
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

297
297
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

311
311
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

252
252
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

257
257
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

719
719
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

420
420
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

358
358
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

350
350
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

257
257
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

382
382
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

302
302

Meer sportnieuws