RWDM pakt stevig uit met Bosnisch international

door
RWDM pakt stevig uit met Bosnisch international

Tweedeklasser RWDM maakte vorige week bekend dat het in zee ging met een Amerikaanse investeerder. Die investeerder ziet de toekomst van de club uit Molenbeek bijzonder rooskleurig, waardoor er ongetwijfeld wat ‘grote namen’ richting het Edmond Machtens Stadion zullen trekken. Een tweede grote vis werd vandaag binnengehaald.


Het is niet de normaalste zaak van de wereld dat een Belgische eersteklasser zomaar uitpakt met het aantrekken van een international. RWDM slaagde daar vandaag weliswaar wél in. Zo maakte FK Sarajevo vandaag bekend dat Numan Kurdic een meerjarig contract ondertekende bij RWDM. De centrale verdediger staat in zijn thuisland te boek als een groot talent.

De voorbije jaren was Kurdic een vaste waarde bij FK Sarajevo. Met de Bosnische topclub won hij al twee keer de titel, waardoor hij vorig jaar ook zijn debuut vierde bij de nationale ploeg van Bosnië. Tussen klinkende namen als Dzeko en Pjanic trok Kurdic zijn streng, en genoot hij de interesse van heel wat West-Europese clubs. RWDM trok uiteindelijk aan het langste eind.

Begin van een invasie van versterkingen? 

Numan Kurdic is de tweede wintertransfer van RWDM. Vorige week werd Jacob Montes al voorgesteld als eerste aanwinst. De 23-jarige Amerikaan wordt op zijn beurt voor een half seizoen gehuurd van Premier League-club Crystal Palace. Als RWDM op dit tempo blijft transfereren, lijkt het vast te staan dat de club mikt op de promotie richting 1A. Met een huidige derde plaats in het klassement – weliswaar op elf punten van leider Westerlo – lijkt die droom ook niet meteen ondenkbaar.

LEES OOK: Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

Een traditieclub als RWDM wordt gemist in onze hoogste klasse.

Meest recent

Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

8
8
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

4
4
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

50
50
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

110
110
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

67
67
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

94
94
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

155
155
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

66
66
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

264
264
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

434
434
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

109
109
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

245
245
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

190
190
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

326
326
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

374
374
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

76
76
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

815
815
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

411
411
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

582
582
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

158
158
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

558
558

Meer sportnieuws