RWDM pakt stevig uit met Bosnisch international

door
RWDM pakt stevig uit met Bosnisch international

Tweedeklasser RWDM maakte vorige week bekend dat het in zee ging met een Amerikaanse investeerder. Die investeerder ziet de toekomst van de club uit Molenbeek bijzonder rooskleurig, waardoor er ongetwijfeld wat ‘grote namen’ richting het Edmond Machtens Stadion zullen trekken. Een tweede grote vis werd vandaag binnengehaald.


Het is niet de normaalste zaak van de wereld dat een Belgische eersteklasser zomaar uitpakt met het aantrekken van een international. RWDM slaagde daar vandaag weliswaar wél in. Zo maakte FK Sarajevo vandaag bekend dat Numan Kurdic een meerjarig contract ondertekende bij RWDM. De centrale verdediger staat in zijn thuisland te boek als een groot talent.

De voorbije jaren was Kurdic een vaste waarde bij FK Sarajevo. Met de Bosnische topclub won hij al twee keer de titel, waardoor hij vorig jaar ook zijn debuut vierde bij de nationale ploeg van Bosnië. Tussen klinkende namen als Dzeko en Pjanic trok Kurdic zijn streng, en genoot hij de interesse van heel wat West-Europese clubs. RWDM trok uiteindelijk aan het langste eind.

Begin van een invasie van versterkingen? 

Numan Kurdic is de tweede wintertransfer van RWDM. Vorige week werd Jacob Montes al voorgesteld als eerste aanwinst. De 23-jarige Amerikaan wordt op zijn beurt voor een half seizoen gehuurd van Premier League-club Crystal Palace. Als RWDM op dit tempo blijft transfereren, lijkt het vast te staan dat de club mikt op de promotie richting 1A. Met een huidige derde plaats in het klassement – weliswaar op elf punten van leider Westerlo – lijkt die droom ook niet meteen ondenkbaar.

LEES OOK: 'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Een traditieclub als RWDM wordt gemist in onze hoogste klasse.

Meest recent

Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

28
28
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

125
125
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

61
61
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

41
41
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

19
19
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

169
169
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

335
335
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

131
131
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

153
153
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

78
78
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

141
141
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

471
471
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

163
163
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

96
96
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

653
653
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

192
192
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

49
49
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

900
900
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

162
162
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

293
293
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

537
537
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

846
846
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

1003
1003
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

235
235
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

60
60

Meer sportnieuws