RWDM pakt stevig uit met Bosnisch international

door
RWDM pakt stevig uit met Bosnisch international

Tweedeklasser RWDM maakte vorige week bekend dat het in zee ging met een Amerikaanse investeerder. Die investeerder ziet de toekomst van de club uit Molenbeek bijzonder rooskleurig, waardoor er ongetwijfeld wat ‘grote namen’ richting het Edmond Machtens Stadion zullen trekken. Een tweede grote vis werd vandaag binnengehaald.


Het is niet de normaalste zaak van de wereld dat een Belgische eersteklasser zomaar uitpakt met het aantrekken van een international. RWDM slaagde daar vandaag weliswaar wél in. Zo maakte FK Sarajevo vandaag bekend dat Numan Kurdic een meerjarig contract ondertekende bij RWDM. De centrale verdediger staat in zijn thuisland te boek als een groot talent.

De voorbije jaren was Kurdic een vaste waarde bij FK Sarajevo. Met de Bosnische topclub won hij al twee keer de titel, waardoor hij vorig jaar ook zijn debuut vierde bij de nationale ploeg van Bosnië. Tussen klinkende namen als Dzeko en Pjanic trok Kurdic zijn streng, en genoot hij de interesse van heel wat West-Europese clubs. RWDM trok uiteindelijk aan het langste eind.

Begin van een invasie van versterkingen? 

Numan Kurdic is de tweede wintertransfer van RWDM. Vorige week werd Jacob Montes al voorgesteld als eerste aanwinst. De 23-jarige Amerikaan wordt op zijn beurt voor een half seizoen gehuurd van Premier League-club Crystal Palace. Als RWDM op dit tempo blijft transfereren, lijkt het vast te staan dat de club mikt op de promotie richting 1A. Met een huidige derde plaats in het klassement – weliswaar op elf punten van leider Westerlo – lijkt die droom ook niet meteen ondenkbaar.

LEES OOK: Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

Een traditieclub als RWDM wordt gemist in onze hoogste klasse.

Meest recent

Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

35
35
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

99
99
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

149
149
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

451
451
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

52
52
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

205
205
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

38
38
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

84
84
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

113
113
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

167
167
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

528
528
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

308
308
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

201
201
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

411
411
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

275
275
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

268
268
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

268
268
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

628
628
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

189
189
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

133
133
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

68
68
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

55
55
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

35
35
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

166
166
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

131
131

Meer sportnieuws