'Club Brugge geeft Anderlecht nekschot in transfersoap'

door
'Club Brugge geeft Anderlecht nekschot in transfersoap'

RSC Anderlecht speurt de transfermarkt af op zoek naar mogelijke versterkingen. Een van de namen die al geruime tijd aan Paars-Wit gelinkt wordt, is die van Bryan Reynolds. De rechtsachter was volgens Italiaanse media zo goed als op weg naar onze hoofdstad.


Er zou nu echter een kink in de kabel gekomen zijn voor de Brusselaars. Volgens bronnen van freelance MLS-voetbalschrijver Tom Bogert zijn de onderhandelingen tussen Roma en Anderlecht afgesprongen. De Amerikaanse verdediger leek op weg om uitgeleend te worden aan de recordkampioen (met aankoopoptie), maar die overgang lijkt nu finaal dan toch niet door te gaan.

Het is nu afwachten wat er gebeurt in het dossier Murillo. Reynolds zou namelijk de vervanger worden van de Panamese rechtsachter, voor wie er belangstelling heerst. Spartak Moskou en de New York Red Bulls werden door Tuttomercatoweb genoemd als mogelijke bestemmingen voor Murillo. Mogelijk moet de verdediger zijn transferambities nog even opbergen.

ANDERE BELGISCHE CLUB?

Opvallend: Bogert weet er nog bij te vermelden dat er nog andere Belgische clubs een deal willen sluiten met Roma omtrent Reynolds. Club Brugge werd ook al veelvuldig gelinkt aan de verdediger en zou nu misschien wel eens aan het langste eind kunnen trekken. Bij de landskampioen is het dossier Reynolds volgens Tuttemercatoweb dan weer gelinkt aan de toekomst van Clinton Mata. Als die andere oorden opzoekt, is het goed mogelijk dat Blauw-Zwart een versnelling hoger zal schakelen om Reynolds binnen te halen.   

LEES OOK: ‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Zal Club hem halen?

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

14
14
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

9
9
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

101
101
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

151
151
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

506
506
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

97
97
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

32
32
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

300
300
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

85
85
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

527
527
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

508
508
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

394
394
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

53
53
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1022
1022
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

281
281
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

440
440
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

81
81
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1196
1196
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

114
114
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

222
222
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

351
351
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

466
466
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

367
367
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

85
85

Meer sportnieuws