Vissel Kobe plant fenomenaal eerbetoon voor Iniesta

120 stemmen
Vissel Kobe plant fenomenaal eerbetoon voor Iniesta

Andres Iniesta speelt ondertussen al een tijdje in Japan voor Vissel Kobe. De lichtvoetige middenvelder won met die club de beker en de supercup en heeft er blijkbaar een grote indruk nagelaten. 


Vissel Kobe wil namelijk een bronzen standbeeld laten maken van Iniesta dat aan het stadion van de club geplaatst zal worden. Dat melden verschillende media. Om de nodige financiële middelen bijeen te sprokkelen, zijn de Japanners een online crowdfundingcampagne gestart. Vissel Kobe wil naar verluidt 15 miljoen yen (115.00 euro) inzamelen voor het eerbetoon aan haar sterspeler.

FC BARCELONA

We kennen Iniesta natuurlijk als een iconische middenvelder van FC Barcelona. Met de Catalaanse topclub won hij zowat alles wat er te winnen valt. Voor de Blaugrana speelde hij in totaal 674 wedstrijden, waarin hij 57 keer scoorde en 138 keer een beslissende pas gaf. Ook met Spanje schitterde Iniesta. Zo werd hij met La Roja hij twee keer Europees kampioen en één keer wereldkampioen (in Zuid-Afrika). In de WK-finale tegen Nederland in 2010 was hij beslissend en scoorde hij in de verlengingen de enige treffer van de partij.

Sinds de zomer van 2018 verdient Iniesta zijn brood in Japan bij Vissel Kobe. Die club nam hem toen transfervrij over van FC Barcelona. In Japan staat de teller momenteel op 101 wedstrijden (23 goals, 22 assists). De Spanjaard speelde in het land van de rijzende zon aan de zijde van Thomas Vermaelen. Het contract van onze landgenoot liep onlangs wel af. Iniesta zal dan weer waarschijnlijk nog even in Japan blijven, want hij ligt er nog vast tot de winter van 2024.        



   

LEES OOK: Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Moet hij ook bij Barça een standbeeld krijgen?

Meest recent

Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

32
32
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

97
97
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

13
13
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

16
16
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

91
91
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

100
100
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

14
14
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

346
346
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

140
140
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

32
32
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

33
33
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

90
90
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

207
207
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

492
492
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

320
320
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

75
75
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

238
238
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

702
702
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

398
398
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

456
456
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

645
645
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

286
286
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

98
98

Meer sportnieuws