Vissel Kobe plant fenomenaal eerbetoon voor Iniesta

door
Vissel Kobe plant fenomenaal eerbetoon voor Iniesta

Andres Iniesta speelt ondertussen al een tijdje in Japan voor Vissel Kobe. De lichtvoetige middenvelder won met die club de beker en de supercup en heeft er blijkbaar een grote indruk nagelaten. 


Vissel Kobe wil namelijk een bronzen standbeeld laten maken van Iniesta dat aan het stadion van de club geplaatst zal worden. Dat melden verschillende media. Om de nodige financiële middelen bijeen te sprokkelen, zijn de Japanners een online crowdfundingcampagne gestart. Vissel Kobe wil naar verluidt 15 miljoen yen (115.00 euro) inzamelen voor het eerbetoon aan haar sterspeler.

FC BARCELONA

We kennen Iniesta natuurlijk als een iconische middenvelder van FC Barcelona. Met de Catalaanse topclub won hij zowat alles wat er te winnen valt. Voor de Blaugrana speelde hij in totaal 674 wedstrijden, waarin hij 57 keer scoorde en 138 keer een beslissende pas gaf. Ook met Spanje schitterde Iniesta. Zo werd hij met La Roja hij twee keer Europees kampioen en één keer wereldkampioen (in Zuid-Afrika). In de WK-finale tegen Nederland in 2010 was hij beslissend en scoorde hij in de verlengingen de enige treffer van de partij.

Sinds de zomer van 2018 verdient Iniesta zijn brood in Japan bij Vissel Kobe. Die club nam hem toen transfervrij over van FC Barcelona. In Japan staat de teller momenteel op 101 wedstrijden (23 goals, 22 assists). De Spanjaard speelde in het land van de rijzende zon aan de zijde van Thomas Vermaelen. Het contract van onze landgenoot liep onlangs wel af. Iniesta zal dan weer waarschijnlijk nog even in Japan blijven, want hij ligt er nog vast tot de winter van 2024.        



   

Moet hij ook bij Barça een standbeeld krijgen?

Meest recent

'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

4
4
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

95
95
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

198
198
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

218
218
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

363
363
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

117
117
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

366
366
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

753
753
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

660
660
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

222
222
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

385
385
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

247
247
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

536
536
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

869
869
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

304
304
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

768
768
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

580
580
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

330
330
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

33
33
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

95
95
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

433
433
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

110
110
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

39
39
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

2250
2250
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

457
457

Meer sportnieuws