Vissel Kobe plant fenomenaal eerbetoon voor Iniesta

120
Vissel Kobe plant fenomenaal eerbetoon voor Iniesta

Andres Iniesta speelt ondertussen al een tijdje in Japan voor Vissel Kobe. De lichtvoetige middenvelder won met die club de beker en de supercup en heeft er blijkbaar een grote indruk nagelaten. 


Vissel Kobe wil namelijk een bronzen standbeeld laten maken van Iniesta dat aan het stadion van de club geplaatst zal worden. Dat melden verschillende media. Om de nodige financiële middelen bijeen te sprokkelen, zijn de Japanners een online crowdfundingcampagne gestart. Vissel Kobe wil naar verluidt 15 miljoen yen (115.00 euro) inzamelen voor het eerbetoon aan haar sterspeler.

FC BARCELONA

We kennen Iniesta natuurlijk als een iconische middenvelder van FC Barcelona. Met de Catalaanse topclub won hij zowat alles wat er te winnen valt. Voor de Blaugrana speelde hij in totaal 674 wedstrijden, waarin hij 57 keer scoorde en 138 keer een beslissende pas gaf. Ook met Spanje schitterde Iniesta. Zo werd hij met La Roja hij twee keer Europees kampioen en één keer wereldkampioen (in Zuid-Afrika). In de WK-finale tegen Nederland in 2010 was hij beslissend en scoorde hij in de verlengingen de enige treffer van de partij.

Sinds de zomer van 2018 verdient Iniesta zijn brood in Japan bij Vissel Kobe. Die club nam hem toen transfervrij over van FC Barcelona. In Japan staat de teller momenteel op 101 wedstrijden (23 goals, 22 assists). De Spanjaard speelde in het land van de rijzende zon aan de zijde van Thomas Vermaelen. Het contract van onze landgenoot liep onlangs wel af. Iniesta zal dan weer waarschijnlijk nog even in Japan blijven, want hij ligt er nog vast tot de winter van 2024.        



   

Moet hij ook bij Barça een standbeeld krijgen?

Meest recent

‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

10
10
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

12
12
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

9
9
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

43
43
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

73
73
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

91
91
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

202
202
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

218
218
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

103
103
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

115
115
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

195
195
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

164
164
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

237
237
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

296
296
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

196
196
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

224
224
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

105
105
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

90
90
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

242
242
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

48
48
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

135
135
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

235
235
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

929
929
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

108
108
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

183
183

Meer sportnieuws