Vissel Kobe plant fenomenaal eerbetoon voor Iniesta

120
Vissel Kobe plant fenomenaal eerbetoon voor Iniesta

Andres Iniesta speelt ondertussen al een tijdje in Japan voor Vissel Kobe. De lichtvoetige middenvelder won met die club de beker en de supercup en heeft er blijkbaar een grote indruk nagelaten. 


Vissel Kobe wil namelijk een bronzen standbeeld laten maken van Iniesta dat aan het stadion van de club geplaatst zal worden. Dat melden verschillende media. Om de nodige financiële middelen bijeen te sprokkelen, zijn de Japanners een online crowdfundingcampagne gestart. Vissel Kobe wil naar verluidt 15 miljoen yen (115.00 euro) inzamelen voor het eerbetoon aan haar sterspeler.

FC BARCELONA

We kennen Iniesta natuurlijk als een iconische middenvelder van FC Barcelona. Met de Catalaanse topclub won hij zowat alles wat er te winnen valt. Voor de Blaugrana speelde hij in totaal 674 wedstrijden, waarin hij 57 keer scoorde en 138 keer een beslissende pas gaf. Ook met Spanje schitterde Iniesta. Zo werd hij met La Roja hij twee keer Europees kampioen en één keer wereldkampioen (in Zuid-Afrika). In de WK-finale tegen Nederland in 2010 was hij beslissend en scoorde hij in de verlengingen de enige treffer van de partij.

Sinds de zomer van 2018 verdient Iniesta zijn brood in Japan bij Vissel Kobe. Die club nam hem toen transfervrij over van FC Barcelona. In Japan staat de teller momenteel op 101 wedstrijden (23 goals, 22 assists). De Spanjaard speelde in het land van de rijzende zon aan de zijde van Thomas Vermaelen. Het contract van onze landgenoot liep onlangs wel af. Iniesta zal dan weer waarschijnlijk nog even in Japan blijven, want hij ligt er nog vast tot de winter van 2024.        



   

Moet hij ook bij Barça een standbeeld krijgen?

Meest recent

Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

17
17
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

77
77
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

135
135
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

21
21
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

156
156
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

42
42
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

24
24
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

106
106
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

108
108
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

62
62
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

47
47
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

52
52
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

59
59
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

329
329
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

61
61
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

51
51
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

141
141
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

92
92
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

147
147
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

178
178
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

68
68
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

80
80
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

386
386
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1070
1070
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

111
111

Meer sportnieuws