Club Brugge breekt contract van spits open

326 stemmen
Club Brugge breekt contract van spits open

Club Brugge heeft het nieuwe jaar goed ingezet. Blauw-Zwart zette thuis tegen STVV een degelijke prestatie neer en pakte de eerste drie punten van 2022. Meteen ook de eerste zege in een match met inzet onder nieuwbakken coach Alfred Schreuder.


De landskampioen had genoeg aan goals van Charles De Ketelaere en Bas Dost om de Kanaries met lege handen naar huis te sturen. Club blijft tweede in de stand en kruipt zo wat dichter bij leider Union SG. De Brusselaars komen morgen wel nog in actie. Dan spelen ze de tweede helft van de wedstrijd tegen RFC Seraing, die uitgesteld werd vanwege mist. Volgende week trekken Schreuder en co naar Sclessin om Standard partij te geven. Meteen een eerste test voor de Nederlander. 

AANVALLER VERLENGT

Op de bank bij de Bruggelingen vonden we tegen STVV Daniel Perez terug. De jonge Venezolaan heeft vandaag reden tot vieren. Het is namelijk zijn verjaardag. Hij wordt 20. Maar dat is niet alles. Club maakte vandaag namelijk op Twitter bekend dat het het contract van de aanvaller opengebroken heeft. Hij ligt nu tot 30 juni 2026 vast op Jan Breydel.

Perez werd in de winter van 2021 weggeplukt bij Metropolitanos FC, een club uit zijn thuisland Venezuela. Daar maakte hij indruk door als jongeling in 24 wedstrijden 8 keer te scoren. Bij Club Brugge zit hij aan 12 wedstrijden voor het eerste elftal (1 goal). Hij kwam ook al twee keer in actie voor Club NXT.  

LEES OOK: 'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Wordt hij in de toekomst spits nummer 1?

Meest recent

AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

8
8
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

101
101
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

243
243
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

191
191
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

204
204
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

17
17
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

52
52
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

123
123
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

42
42
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

61
61
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

48
48
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

67
67
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

75
75
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

122
122
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

375
375
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

94
94
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

153
153
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

90
90
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

518
518
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

446
446
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

139
139
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

440
440
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

312
312
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

300
300

Meer sportnieuws