Club Brugge breekt contract van spits open

326 stemmen
Club Brugge breekt contract van spits open

Club Brugge heeft het nieuwe jaar goed ingezet. Blauw-Zwart zette thuis tegen STVV een degelijke prestatie neer en pakte de eerste drie punten van 2022. Meteen ook de eerste zege in een match met inzet onder nieuwbakken coach Alfred Schreuder.


De landskampioen had genoeg aan goals van Charles De Ketelaere en Bas Dost om de Kanaries met lege handen naar huis te sturen. Club blijft tweede in de stand en kruipt zo wat dichter bij leider Union SG. De Brusselaars komen morgen wel nog in actie. Dan spelen ze de tweede helft van de wedstrijd tegen RFC Seraing, die uitgesteld werd vanwege mist. Volgende week trekken Schreuder en co naar Sclessin om Standard partij te geven. Meteen een eerste test voor de Nederlander. 

AANVALLER VERLENGT

Op de bank bij de Bruggelingen vonden we tegen STVV Daniel Perez terug. De jonge Venezolaan heeft vandaag reden tot vieren. Het is namelijk zijn verjaardag. Hij wordt 20. Maar dat is niet alles. Club maakte vandaag namelijk op Twitter bekend dat het het contract van de aanvaller opengebroken heeft. Hij ligt nu tot 30 juni 2026 vast op Jan Breydel.

Perez werd in de winter van 2021 weggeplukt bij Metropolitanos FC, een club uit zijn thuisland Venezuela. Daar maakte hij indruk door als jongeling in 24 wedstrijden 8 keer te scoren. Bij Club Brugge zit hij aan 12 wedstrijden voor het eerste elftal (1 goal). Hij kwam ook al twee keer in actie voor Club NXT.  

LEES OOK: Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Wordt hij in de toekomst spits nummer 1?

Meest recent

Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

8
8
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

216
216
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

93
93
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

9
9
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

226
226
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

88
88
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

87
87
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

518
518
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

546
546
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

252
252
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

332
332
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

85
85
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

159
159
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

200
200
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

92
92
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

162
162
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

75
75
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

181
181
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

185
185
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

28
28
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

215
215
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

463
463
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

304
304
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

92
92
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

1002
1002

Meer sportnieuws