Club Brugge breekt contract van spits open

326 stemmen
Club Brugge breekt contract van spits open

Club Brugge heeft het nieuwe jaar goed ingezet. Blauw-Zwart zette thuis tegen STVV een degelijke prestatie neer en pakte de eerste drie punten van 2022. Meteen ook de eerste zege in een match met inzet onder nieuwbakken coach Alfred Schreuder.


De landskampioen had genoeg aan goals van Charles De Ketelaere en Bas Dost om de Kanaries met lege handen naar huis te sturen. Club blijft tweede in de stand en kruipt zo wat dichter bij leider Union SG. De Brusselaars komen morgen wel nog in actie. Dan spelen ze de tweede helft van de wedstrijd tegen RFC Seraing, die uitgesteld werd vanwege mist. Volgende week trekken Schreuder en co naar Sclessin om Standard partij te geven. Meteen een eerste test voor de Nederlander. 

AANVALLER VERLENGT

Op de bank bij de Bruggelingen vonden we tegen STVV Daniel Perez terug. De jonge Venezolaan heeft vandaag reden tot vieren. Het is namelijk zijn verjaardag. Hij wordt 20. Maar dat is niet alles. Club maakte vandaag namelijk op Twitter bekend dat het het contract van de aanvaller opengebroken heeft. Hij ligt nu tot 30 juni 2026 vast op Jan Breydel.

Perez werd in de winter van 2021 weggeplukt bij Metropolitanos FC, een club uit zijn thuisland Venezuela. Daar maakte hij indruk door als jongeling in 24 wedstrijden 8 keer te scoren. Bij Club Brugge zit hij aan 12 wedstrijden voor het eerste elftal (1 goal). Hij kwam ook al twee keer in actie voor Club NXT.  

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Wordt hij in de toekomst spits nummer 1?

Meest recent

'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

149
149
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

149
149
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

234
234
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

141
141
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

255
255
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

111
111
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

425
425
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

490
490
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

336
336
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

566
566
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

128
128
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

246
246
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

380
380
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

117
117
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

454
454
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

403
403
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

485
485
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

854
854
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

197
197
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

198
198
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

390
390
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1890
1890
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

181
181
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

178
178

Meer sportnieuws