Club Brugge breekt contract van spits open

door
Club Brugge breekt contract van spits open

Club Brugge heeft het nieuwe jaar goed ingezet. Blauw-Zwart zette thuis tegen STVV een degelijke prestatie neer en pakte de eerste drie punten van 2022. Meteen ook de eerste zege in een match met inzet onder nieuwbakken coach Alfred Schreuder.


De landskampioen had genoeg aan goals van Charles De Ketelaere en Bas Dost om de Kanaries met lege handen naar huis te sturen. Club blijft tweede in de stand en kruipt zo wat dichter bij leider Union SG. De Brusselaars komen morgen wel nog in actie. Dan spelen ze de tweede helft van de wedstrijd tegen RFC Seraing, die uitgesteld werd vanwege mist. Volgende week trekken Schreuder en co naar Sclessin om Standard partij te geven. Meteen een eerste test voor de Nederlander. 

AANVALLER VERLENGT

Op de bank bij de Bruggelingen vonden we tegen STVV Daniel Perez terug. De jonge Venezolaan heeft vandaag reden tot vieren. Het is namelijk zijn verjaardag. Hij wordt 20. Maar dat is niet alles. Club maakte vandaag namelijk op Twitter bekend dat het het contract van de aanvaller opengebroken heeft. Hij ligt nu tot 30 juni 2026 vast op Jan Breydel.

Perez werd in de winter van 2021 weggeplukt bij Metropolitanos FC, een club uit zijn thuisland Venezuela. Daar maakte hij indruk door als jongeling in 24 wedstrijden 8 keer te scoren. Bij Club Brugge zit hij aan 12 wedstrijden voor het eerste elftal (1 goal). Hij kwam ook al twee keer in actie voor Club NXT.  

LEES OOK: Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Wordt hij in de toekomst spits nummer 1?

Meest recent

'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

14
14
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

15
15
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

33
33
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

168
168
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

35
35
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

137
137
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

152
152
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

50
50
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

19
19
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

55
55
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

166
166
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

83
83
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

58
58
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

94
94
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

350
350
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

38
38
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

159
159
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

44
44
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

47
47
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

135
135
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

268
268
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

8
8
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

329
329
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

226
226
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

132
132

Meer sportnieuws