Anderlecht en Club Brugge mogen aanvaller vergeten

door
Anderlecht en Club Brugge mogen aanvaller vergeten

De Jupiler Pro League heeft zich weer op gang getrokken. Ondertussen stopt de transfercarrousel niet met draaien en regent het geruchten over mogelijke transfers, zowel in binnen- als buitenland. Eén speler die aan Club Brugge en RSC Anderlecht gelinkt werd, heeft nu een nieuwe club gevonden.


Zo maakt Feyenoord op Twitter de komst bekend van Patrik Walemark. De Nederlandse topclub legt vermoedelijk 3,25 miljoen euro op tafel voor de 20-jarige rechtsbuiten, die overkomt van het Zweedse Häcken. Daar speelde hij 54 wedstrijden. Hij scoorde 12 keer en gaf 13 assists. Nu gaat de Zweed zijn voetbalgeluk dus beproeven bij onze noorderburen.

RSCA EN CLUB AFGETROEFD

Walemark werd de afgelopen tijd vaak in verband gebracht met een overstap naar RSC Anderlecht. Ook Club Brugge zou onlangs in de dans gesprongen zijn en zelfs een bod van 2 miljoen euro uitgebracht hebben bij Häcken. Het is nu echter Feyenoord dat aan het langste eind trekt en de aanvaller weet te strikken. Hij tekende tot 30 juni 2026 in Rotterdam.

Bij Club Brugge richten ze volgens verschillende media hun pijlen nu op de Deen Andreas Skov Olsen. Die staat op dit moment nog onder contract bij het Italiaanse Genoa en zou volgens Transfermarkt 6,5 miljoen euro moeten kosten. Olsen moet de concurrentie op de flanken aanscherpen. Op die positie lijkt Club er met Tajon Buchanan wel meteen een grote aanwinst bij te hebben. In zijn eerste wedstrijd voor Blauw-Zwart - thuis tegen STVV - liet de Canadees zich in erg positieve zin opmerken voor zijn nieuwe club.    

LEES OOK: Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

Wie kon hem het meest gebruiken?

Meest recent

Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

32
32
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

21
21
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

262
262
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

153
153
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

388
388
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

282
282
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

241
241
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

129
129
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

85
85
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

99
99
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

84
84
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

65
65
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

144
144
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

155
155
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

356
356
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

116
116
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

328
328
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

122
122
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

46
46
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

433
433
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

136
136
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

48
48
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

98
98

Meer sportnieuws