'Hollerbach duwt gewezen titularis naar exit bij STVV'

133 stemmen
'Hollerbach duwt gewezen titularis naar exit bij STVV'

STVV is er in zijn eerste match van 2022 niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. De Kanaries slaagden er zaterdag nooit echt in om het Club Brugge lastig te maken en gingen uiteindelijk kansloos met 2-0 onderuit in het Jan Breydelstadion. Daarbij kreeg één speler mogelijk zijn laatste speelminuten in het shirt van STVV.


In het slotkwartier mocht Jonathan Buatu nog even invallen bij Sint-Truiden, maar Het Belang van Limburg meldt nu dat de verdediger op het punt staat om Stayen te verlaten. De 28-jarige Angolees streek in de zomer van 2020 neer bij de club en was vorig seizoen nog een vaste waarde in het elftal, maar krijgt dit seizoen onder Bernd Hollerbach amper nog kansen.

TURKIJE

Buatu kwam tot dusver amper tien keer in actie, veelal als invaller bovendien. Met die situatie was de verdediger niet tevreden en dus stuurde hij aan op een transfer. Die krijgt hij nu, want hij zou de komende zes maanden op huurbasis voor de Turkse tweedeklasser Eyüpspor gaan spelen. Wellicht keert hij daarna niet meer terug, want zijn contract bij STVV loopt in de zomer af.

Voor Buatu wordt het zijn eerste avontuur in Turkije, nadat hij al een bijzonder parcours aflegde. Hij speelde in de jeugd voor Standard en KRC Genk, maar kon daar niet doorbreken. Hij kon zich uiteindelijk na passages bij Brussels en Fulham wel doorzetten in de Jupiler Pro League bij Waasland-Beveren, waar hij drie seizoenen speelde. Hij passeerde daarna ook nog bij Rio Ave, Desportivo Aves en Moeskroen.

LEES OOK: STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

Een verlies voor STVV?

Meest recent

AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

6
6
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

25
25
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

25
25
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

38
38
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

48
48
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

90
90
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

234
234
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

62
62
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

146
146
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

124
124
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

70
70
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

424
424
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

372
372
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

112
112
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

357
357
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

281
281
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

266
266
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

504
504
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

192
192
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

95
95
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

240
240
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

78
78
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

154
154
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

73
73

Meer sportnieuws