'Hollerbach duwt gewezen titularis naar exit bij STVV'

door
'Hollerbach duwt gewezen titularis naar exit bij STVV'

STVV is er in zijn eerste match van 2022 niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. De Kanaries slaagden er zaterdag nooit echt in om het Club Brugge lastig te maken en gingen uiteindelijk kansloos met 2-0 onderuit in het Jan Breydelstadion. Daarbij kreeg één speler mogelijk zijn laatste speelminuten in het shirt van STVV.


In het slotkwartier mocht Jonathan Buatu nog even invallen bij Sint-Truiden, maar Het Belang van Limburg meldt nu dat de verdediger op het punt staat om Stayen te verlaten. De 28-jarige Angolees streek in de zomer van 2020 neer bij de club en was vorig seizoen nog een vaste waarde in het elftal, maar krijgt dit seizoen onder Bernd Hollerbach amper nog kansen.

TURKIJE

Buatu kwam tot dusver amper tien keer in actie, veelal als invaller bovendien. Met die situatie was de verdediger niet tevreden en dus stuurde hij aan op een transfer. Die krijgt hij nu, want hij zou de komende zes maanden op huurbasis voor de Turkse tweedeklasser Eyüpspor gaan spelen. Wellicht keert hij daarna niet meer terug, want zijn contract bij STVV loopt in de zomer af.

Voor Buatu wordt het zijn eerste avontuur in Turkije, nadat hij al een bijzonder parcours aflegde. Hij speelde in de jeugd voor Standard en KRC Genk, maar kon daar niet doorbreken. Hij kon zich uiteindelijk na passages bij Brussels en Fulham wel doorzetten in de Jupiler Pro League bij Waasland-Beveren, waar hij drie seizoenen speelde. Hij passeerde daarna ook nog bij Rio Ave, Desportivo Aves en Moeskroen.

LEES OOK: Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

🚀

Een verlies voor STVV?

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

9
9
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

46
46
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

46
46
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

31
31
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

77
77
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

110
110
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

181
181
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

69
69
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

409
409
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

123
123
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

145
145
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

281
281
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

131
131
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

130
130
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

68
68
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

106
106
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

312
312
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

235
235
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

158
158
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

129
129
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

166
166
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

250
250
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

35
35
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

174
174
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws