'Hollerbach duwt gewezen titularis naar exit bij STVV'

door
'Hollerbach duwt gewezen titularis naar exit bij STVV'

STVV is er in zijn eerste match van 2022 niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. De Kanaries slaagden er zaterdag nooit echt in om het Club Brugge lastig te maken en gingen uiteindelijk kansloos met 2-0 onderuit in het Jan Breydelstadion. Daarbij kreeg één speler mogelijk zijn laatste speelminuten in het shirt van STVV.


In het slotkwartier mocht Jonathan Buatu nog even invallen bij Sint-Truiden, maar Het Belang van Limburg meldt nu dat de verdediger op het punt staat om Stayen te verlaten. De 28-jarige Angolees streek in de zomer van 2020 neer bij de club en was vorig seizoen nog een vaste waarde in het elftal, maar krijgt dit seizoen onder Bernd Hollerbach amper nog kansen.

TURKIJE

Buatu kwam tot dusver amper tien keer in actie, veelal als invaller bovendien. Met die situatie was de verdediger niet tevreden en dus stuurde hij aan op een transfer. Die krijgt hij nu, want hij zou de komende zes maanden op huurbasis voor de Turkse tweedeklasser Eyüpspor gaan spelen. Wellicht keert hij daarna niet meer terug, want zijn contract bij STVV loopt in de zomer af.

Voor Buatu wordt het zijn eerste avontuur in Turkije, nadat hij al een bijzonder parcours aflegde. Hij speelde in de jeugd voor Standard en KRC Genk, maar kon daar niet doorbreken. Hij kon zich uiteindelijk na passages bij Brussels en Fulham wel doorzetten in de Jupiler Pro League bij Waasland-Beveren, waar hij drie seizoenen speelde. Hij passeerde daarna ook nog bij Rio Ave, Desportivo Aves en Moeskroen.

LEES OOK: 'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

Een verlies voor STVV?

Meest recent

Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

7
7
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

32
32
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

32
32
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

92
92
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

85
85
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

57
57
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

40
40
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

81
81
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

293
293
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

177
177
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

262
262
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

110
110
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

192
192
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

256
256
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

561
561
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

224
224
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

213
213
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

112
112
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

402
402
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

311
311
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

295
295
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

450
450
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

99
99
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

196
196
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1323
1323

Meer sportnieuws