'Hollerbach duwt gewezen titularis naar exit bij STVV'

door
'Hollerbach duwt gewezen titularis naar exit bij STVV'

STVV is er in zijn eerste match van 2022 niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. De Kanaries slaagden er zaterdag nooit echt in om het Club Brugge lastig te maken en gingen uiteindelijk kansloos met 2-0 onderuit in het Jan Breydelstadion. Daarbij kreeg één speler mogelijk zijn laatste speelminuten in het shirt van STVV.


In het slotkwartier mocht Jonathan Buatu nog even invallen bij Sint-Truiden, maar Het Belang van Limburg meldt nu dat de verdediger op het punt staat om Stayen te verlaten. De 28-jarige Angolees streek in de zomer van 2020 neer bij de club en was vorig seizoen nog een vaste waarde in het elftal, maar krijgt dit seizoen onder Bernd Hollerbach amper nog kansen.

TURKIJE

Buatu kwam tot dusver amper tien keer in actie, veelal als invaller bovendien. Met die situatie was de verdediger niet tevreden en dus stuurde hij aan op een transfer. Die krijgt hij nu, want hij zou de komende zes maanden op huurbasis voor de Turkse tweedeklasser Eyüpspor gaan spelen. Wellicht keert hij daarna niet meer terug, want zijn contract bij STVV loopt in de zomer af.

Voor Buatu wordt het zijn eerste avontuur in Turkije, nadat hij al een bijzonder parcours aflegde. Hij speelde in de jeugd voor Standard en KRC Genk, maar kon daar niet doorbreken. Hij kon zich uiteindelijk na passages bij Brussels en Fulham wel doorzetten in de Jupiler Pro League bij Waasland-Beveren, waar hij drie seizoenen speelde. Hij passeerde daarna ook nog bij Rio Ave, Desportivo Aves en Moeskroen.

LEES OOK: Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Een verlies voor STVV?

Meest recent

'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

49
49
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

190
190
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

34
34
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

110
110
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

388
388
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

231
231
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

148
148
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

46
46
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

24
24
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

223
223
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

79
79
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

472
472
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

177
177
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

175
175
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

38
38
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

402
402
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

393
393
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

301
301
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

139
139
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

227
227
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

587
587
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

152
152
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

122
122
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

78
78
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

273
273

Meer sportnieuws