Dost komt met verdoken sneer naar Clement

door
Dost komt met verdoken sneer naar Clement

Alfred Schreuder heeft afgelopen weekend zijn vuurdoop als trainer van Club Brugge niet gemist. De Nederlandse trainer boekte bij zijn officiële debuut meteen een eenvoudige zege tegen STVV. Hij drukte ook meteen zijn stempel op het elftal met andere accenten, een nieuwe veldbezetting én enkele opvallende namen in de basisploeg.


Zo lijkt Bas Dost weer helemaal in ere hersteld te worden door Schreuder. De Nederlandse targetspits mocht de hele wedstrijd blijven staan als diepe spits en legde met een fraaie lob ook de 2-0-eindstand vast. Het lijkt erop dat hij weer een vaste basisplaats beet heeft, nadat in de eerste helft van het seizoen Philippe Clement amper nog een beroep op Dost deed.

Dat zat de 32-jarige duidelijk niet lekker en hij kon het niet laten om na de match nog een verdoken sneer aan zijn ex-trainer uit te delen. "Het gaat mij om met respect behandeld worden... en dat respect, dat is er nu weer", verklaarde hij immers aan Het Laatste Nieuws. "Ik wil er verder niet zoveel over uitweiden, want dat heeft geen zin. Het enige wat ik kan zeggen is dat het geen leuke periode is geweest."

STRAFFE CIJFERS
Philippe Clement koos in de eerste helft van het seizoen veelal voor Charles De Ketelaere als diepste man, terwijl Schreuder van plan lijkt om weer met een echte diepe spits te gaan spelen. Ondanks zijn geringe speelminuten kan Dost dit seizoen tot dusver toch weer imposante statistieken voorleggen. Hij scoorde immers al tien keer in 995 speelminuten, wat betekent dat hij gemiddeld iets meer dan één wedstrijd nodig heeft om te scoren.

LEES OOK: 'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Zal Dost deze lijn kunnen doortrekken?

Meest recent

'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

5
5
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

14
14
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

17
17
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

18
18
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

51
51
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

126
126
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

27
27
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

195
195
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

115
115
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

152
152
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

82
82
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

106
106
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

61
61
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

122
122
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

214
214
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

62
62
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

460
460
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

88
88
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

287
287
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

100
100
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

125
125
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

116
116
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

82
82

Meer sportnieuws