Dost komt met verdoken sneer naar Clement

door
Dost komt met verdoken sneer naar Clement

Alfred Schreuder heeft afgelopen weekend zijn vuurdoop als trainer van Club Brugge niet gemist. De Nederlandse trainer boekte bij zijn officiële debuut meteen een eenvoudige zege tegen STVV. Hij drukte ook meteen zijn stempel op het elftal met andere accenten, een nieuwe veldbezetting én enkele opvallende namen in de basisploeg.


Zo lijkt Bas Dost weer helemaal in ere hersteld te worden door Schreuder. De Nederlandse targetspits mocht de hele wedstrijd blijven staan als diepe spits en legde met een fraaie lob ook de 2-0-eindstand vast. Het lijkt erop dat hij weer een vaste basisplaats beet heeft, nadat in de eerste helft van het seizoen Philippe Clement amper nog een beroep op Dost deed.

Dat zat de 32-jarige duidelijk niet lekker en hij kon het niet laten om na de match nog een verdoken sneer aan zijn ex-trainer uit te delen. "Het gaat mij om met respect behandeld worden... en dat respect, dat is er nu weer", verklaarde hij immers aan Het Laatste Nieuws. "Ik wil er verder niet zoveel over uitweiden, want dat heeft geen zin. Het enige wat ik kan zeggen is dat het geen leuke periode is geweest."

STRAFFE CIJFERS
Philippe Clement koos in de eerste helft van het seizoen veelal voor Charles De Ketelaere als diepste man, terwijl Schreuder van plan lijkt om weer met een echte diepe spits te gaan spelen. Ondanks zijn geringe speelminuten kan Dost dit seizoen tot dusver toch weer imposante statistieken voorleggen. Hij scoorde immers al tien keer in 995 speelminuten, wat betekent dat hij gemiddeld iets meer dan één wedstrijd nodig heeft om te scoren.

LEES OOK: Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Zal Dost deze lijn kunnen doortrekken?

Meest recent

'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

11
11
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

19
19
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

135
135
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

47
47
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

158
158
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

17
17
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

341
341
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

188
188
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

49
49
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

96
96
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

62
62
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

296
296
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

273
273
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

95
95
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

184
184
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

206
206
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

216
216
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

193
193
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

80
80
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

46
46
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

190
190
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

89
89
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

433
433

Meer sportnieuws