Dost komt met verdoken sneer naar Clement

door
Dost komt met verdoken sneer naar Clement

Alfred Schreuder heeft afgelopen weekend zijn vuurdoop als trainer van Club Brugge niet gemist. De Nederlandse trainer boekte bij zijn officiële debuut meteen een eenvoudige zege tegen STVV. Hij drukte ook meteen zijn stempel op het elftal met andere accenten, een nieuwe veldbezetting én enkele opvallende namen in de basisploeg.


Zo lijkt Bas Dost weer helemaal in ere hersteld te worden door Schreuder. De Nederlandse targetspits mocht de hele wedstrijd blijven staan als diepe spits en legde met een fraaie lob ook de 2-0-eindstand vast. Het lijkt erop dat hij weer een vaste basisplaats beet heeft, nadat in de eerste helft van het seizoen Philippe Clement amper nog een beroep op Dost deed.

Dat zat de 32-jarige duidelijk niet lekker en hij kon het niet laten om na de match nog een verdoken sneer aan zijn ex-trainer uit te delen. "Het gaat mij om met respect behandeld worden... en dat respect, dat is er nu weer", verklaarde hij immers aan Het Laatste Nieuws. "Ik wil er verder niet zoveel over uitweiden, want dat heeft geen zin. Het enige wat ik kan zeggen is dat het geen leuke periode is geweest."

STRAFFE CIJFERS
Philippe Clement koos in de eerste helft van het seizoen veelal voor Charles De Ketelaere als diepste man, terwijl Schreuder van plan lijkt om weer met een echte diepe spits te gaan spelen. Ondanks zijn geringe speelminuten kan Dost dit seizoen tot dusver toch weer imposante statistieken voorleggen. Hij scoorde immers al tien keer in 995 speelminuten, wat betekent dat hij gemiddeld iets meer dan één wedstrijd nodig heeft om te scoren.

LEES OOK: 'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Zal Dost deze lijn kunnen doortrekken?

Meest recent

'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

4
4
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

33
33
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

289
289
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

45
45
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

115
115
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

27
27
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

104
104
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

57
57
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

94
94
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

235
235
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

239
239
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

106
106
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

273
273
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

200
200
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

231
231
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

715
715
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

235
235
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

633
633
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

111
111
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

77
77
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

146
146
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

71
71
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

98
98
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

472
472
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

264
264

Meer sportnieuws