'Liverpool loost steraanvaller bij FC Barcelona'

door
'Liverpool loost steraanvaller bij FC Barcelona'

Liverpool won dit weekend met 3-0 van Brentford. De Reds sprongen daardoor over Chelsea naar de tweede plaats. Koploper Manchester City telt wel al 9 punten meer dan Jürgen Klopp en zijn troepen.


Terwijl de Premier League zich in een rotvaart verderzet, draait ook de transfermolen op volle toeren. Er zou daarbij wel iets kunnen bewegen op Anfield Road. Volgens El Nacional zou FC Barcelona namelijk interesse tonen voor Roberto Firmino. In de Catalaanse hoofdstad hebben ze dringend nood aan een spits. De keuze viel eerst op Alvaro Morata, maar die zou niet haalbaar zijn. Nu richt Barça zijn pijlen dus op Firmino. Liverpool zou de Braziliaan naar verluidt willen laten gaan bij een bod van 17 miljoen pond, dat is iets meer dan 20 miljoen euro. Een koopje in de huidige markt.

GEEN VASTE KEUZE

De 30-jarige Firmino speelt al sinds 2015 voor Liverpool. De aanvaller werd toen overgenomen van het Duitse Hoffenheim voor de som van 41 miljoen euro. Op zijn teller staan 310 wedstrijden voor de Engelse club, waarin hij goed was voor 94 doelpunten en 73 assists. Samen met Sadio Mané en Mohamed Salah vormde hij een de van de meest gevreesde aanvalslinies van de voorbije jaren.

Dit seizoen is Firmino echter geen vaste waarde meer in het team van Jürgen Klopp. In de Premier League was hij tot nog toe goed voor 12 duels (4 goals, 3 assists). Dit weekend mocht de spits nog starten in het duel tegen Brentford. Was dat zijn laatste wedstrijd voor Liverpool?       

LEES OOK: ‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Wie vind jij beter?

Meest recent

DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

144
144
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

195
195
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club in stroomversnelling'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

495
495
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

64
64
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

167
167
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

99
99
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

14
14
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

199
199
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

480
480
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

362
362
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

37
37
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

733
733
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1028
1028
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

62
62
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

181
181
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

272
272
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

436
436
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

237
237
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

246
246
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

67
67
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

745
745
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

455
455
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

109
109
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

125
125

Meer sportnieuws