'Liverpool loost steraanvaller bij FC Barcelona'

door
'Liverpool loost steraanvaller bij FC Barcelona'

Liverpool won dit weekend met 3-0 van Brentford. De Reds sprongen daardoor over Chelsea naar de tweede plaats. Koploper Manchester City telt wel al 9 punten meer dan Jürgen Klopp en zijn troepen.


Terwijl de Premier League zich in een rotvaart verderzet, draait ook de transfermolen op volle toeren. Er zou daarbij wel iets kunnen bewegen op Anfield Road. Volgens El Nacional zou FC Barcelona namelijk interesse tonen voor Roberto Firmino. In de Catalaanse hoofdstad hebben ze dringend nood aan een spits. De keuze viel eerst op Alvaro Morata, maar die zou niet haalbaar zijn. Nu richt Barça zijn pijlen dus op Firmino. Liverpool zou de Braziliaan naar verluidt willen laten gaan bij een bod van 17 miljoen pond, dat is iets meer dan 20 miljoen euro. Een koopje in de huidige markt.

GEEN VASTE KEUZE

De 30-jarige Firmino speelt al sinds 2015 voor Liverpool. De aanvaller werd toen overgenomen van het Duitse Hoffenheim voor de som van 41 miljoen euro. Op zijn teller staan 310 wedstrijden voor de Engelse club, waarin hij goed was voor 94 doelpunten en 73 assists. Samen met Sadio Mané en Mohamed Salah vormde hij een de van de meest gevreesde aanvalslinies van de voorbije jaren.

Dit seizoen is Firmino echter geen vaste waarde meer in het team van Jürgen Klopp. In de Premier League was hij tot nog toe goed voor 12 duels (4 goals, 3 assists). Dit weekend mocht de spits nog starten in het duel tegen Brentford. Was dat zijn laatste wedstrijd voor Liverpool?       

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

Wie vind jij beter?

Meest recent

Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

0
0
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

20
20
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

27
27
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

63
63
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

88
88
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

30
30
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

54
54
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

33
33
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

27
27
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

79
79
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

271
271
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

219
219
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

166
166
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

40
40
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

164
164
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

89
89
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

67
67
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

362
362
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

65
65
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

121
121
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

51
51
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

150
150
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

144
144
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

92
92
Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Weldra mag Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bekend gaan maken. De Rode Duivels trekken ...

231
231

Meer sportnieuws