Kompany ziet verontrustend signaal bij Anderlecht

door
Kompany ziet verontrustend signaal bij Anderlecht

RSC Anderlecht is met een valse noot begonnen aan het tweede deel van de Jupiler Pro League. De recordkampioen domineerde tegen Standard, maar slikte een late gelijkmaker. Geen drie, maar dus slechts één punt voor Vincent Kompany en co.


Anderlecht liet daarmee de kans liggen om verder weg te lopen van AA Gent én voorlopig over Antwerp te springen naar de derde plaats. De Brusselaars blijven wel al bij al comfortabel in de top vier. Gent volgt momenteel op vier punten, nadat de Buffalo's zelf niet verder raakten dan 2-2 in de thuiswedstrijd tegen KV Kortrijk. Volgende week zondag trekt Paars-Wit naar het door corona geteisterde KV Mechelen.

VERONTRUSTEND SIGNAAL

Door het late tegendoelpunt van Standard lijkt Anderlecht weer last te hebben van een oude gewoonte waarbij het vaak punten laat in het slot van een duel. RSCA leek dat probleem voor de winterbreak overwonnen te hebben en volwassener geworden te zijn. Toch komt het nu weer opspelen. Vincent Kompany was na de wedstrijd teleurgesteld, maar maakte zich na afloop wel grote zorgen over iets anders dat hij zag bij zijn spelers.

Zo merkte hij bij La Dernière Heure dat zijn spelers het mentaal lastig hadden tegen de Rouches en niet dezelfde mentaliteit aan de dag legden als vroeger. "Wat me stoorde was dat Standard doorging na hun doelpunt, ook al hadden we de hele wedstrijd gedomineerd. Onze kracht is om door te gaan tot de laatste minuut. We deden het tegen Oostende met 10 tegen 11 en tegen OHL. Maar hier waren we een beetje terneergeslagen. Ik wil dat we onze houding terugvinden, die deel uitmaakt van onze cultuur", klinkt het bij de krant. 

LEES OOK: ‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

RSCA herpakt zich met een zege tegen KVM ...

Meest recent

Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

11
11
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

57
57
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

51
51
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

60
60
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

220
220
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

67
67
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

200
200
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

437
437
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

88
88
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

87
87
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

139
139
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

193
193
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

656
656
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

79
79
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

279
279
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

90
90
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

152
152
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

877
877
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

114
114
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

250
250
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

535
535
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

145
145
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

479
479
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

86
86
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

459
459

Meer sportnieuws