Genk dient tandeloos Beerschot nieuwe mokerslag toe

door
Genk dient tandeloos Beerschot nieuwe mokerslag toe

De eerste wedstrijd van 2022 heeft voor rode lantaarn Beerschot nog geen kentering kunnen brengen. Op het veld van het nochtans ook niet in bloedvorm verkerende KRC Genk konden de Ratten alweer geen vuist maken en liepen ze weer tegen een kansloze nederlaag aan. Het werd 4-1, waardoor degradatie weer een beetje dichter komt voor Beerschot.


Beerschot zakte af naar de Cegeka Arena zonder doelman Vanhamel, die zijn aanvoerdersband moest inleveren en vervolgens geblesseerd uitviel, maar met aanwinst Avenatti in de basiself en veel goede moed. Maar veel gevaar leverde die niet op en al na 20 minuten moest het alweer achtervolgen. Ito vond Hrosovsky voor doel en de middenvelder kopte netjes binnen. Nog voor rust lag Beerschot alweer helemaal tegen de touwen toen Ito ook nog eens zelf scoorde.

In de tweede helft nam Genk de voet van het gaspedaal - ondanks een knal van Ito vroeg in de tweede helft -, maar bij Beerschot liep het niet meteen veel beter. Avenatti kwam wel eens dicht bij de aansluitingstreffer, maar Vandevoordt stond pal. Enkele minuten later ging de bal echter op de stip aan de overkant na een fout op alweer Ito. Bongonda stuurde debutant Biebauw de verkeerde kant uit en nam alle twijfels helemaal weg.

DROOMDEBUUT
De match leek daarna naar zijn einde te zullen kabbelen, maar in de slotfase kregen we nog doelpunten te zien. Noubissi redde twee minuten voor tijd de eer voor Beerschot, maar in blessuretijd herstelde Genk zijn marge van drie doelpunten nog. Het was een doelpunt met een stempel van de Genkse opleiding, want op aangeven van Oyen luisterde de 19-jarige Nemeth zijn debuut op met een goal.

Scoreverloop:
1-0 (20') Hrosovsky, 2-0 (32') Ito, 3-0 (78') Bongonda (strafschop), 3-1 (88') Noubissi, 4-1 (90'+2') Nemeth

LEES OOK: Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

Zal Beerschot zich nog redden?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

82
82
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

59
59
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

31
31
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

22
22
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

17
17
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

128
128
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

56
56
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

95
95
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

140
140
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

106
106
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

13
13
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

388
388
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

149
149
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

85
85
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

116
116
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

46
46
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

217
217
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

259
259
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

140
140
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

85
85
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

354
354
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

88
88
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

130
130

Meer sportnieuws