Genk dient tandeloos Beerschot nieuwe mokerslag toe

door
Genk dient tandeloos Beerschot nieuwe mokerslag toe

De eerste wedstrijd van 2022 heeft voor rode lantaarn Beerschot nog geen kentering kunnen brengen. Op het veld van het nochtans ook niet in bloedvorm verkerende KRC Genk konden de Ratten alweer geen vuist maken en liepen ze weer tegen een kansloze nederlaag aan. Het werd 4-1, waardoor degradatie weer een beetje dichter komt voor Beerschot.


Beerschot zakte af naar de Cegeka Arena zonder doelman Vanhamel, die zijn aanvoerdersband moest inleveren en vervolgens geblesseerd uitviel, maar met aanwinst Avenatti in de basiself en veel goede moed. Maar veel gevaar leverde die niet op en al na 20 minuten moest het alweer achtervolgen. Ito vond Hrosovsky voor doel en de middenvelder kopte netjes binnen. Nog voor rust lag Beerschot alweer helemaal tegen de touwen toen Ito ook nog eens zelf scoorde.

In de tweede helft nam Genk de voet van het gaspedaal - ondanks een knal van Ito vroeg in de tweede helft -, maar bij Beerschot liep het niet meteen veel beter. Avenatti kwam wel eens dicht bij de aansluitingstreffer, maar Vandevoordt stond pal. Enkele minuten later ging de bal echter op de stip aan de overkant na een fout op alweer Ito. Bongonda stuurde debutant Biebauw de verkeerde kant uit en nam alle twijfels helemaal weg.

DROOMDEBUUT
De match leek daarna naar zijn einde te zullen kabbelen, maar in de slotfase kregen we nog doelpunten te zien. Noubissi redde twee minuten voor tijd de eer voor Beerschot, maar in blessuretijd herstelde Genk zijn marge van drie doelpunten nog. Het was een doelpunt met een stempel van de Genkse opleiding, want op aangeven van Oyen luisterde de 19-jarige Nemeth zijn debuut op met een goal.

Scoreverloop:
1-0 (20') Hrosovsky, 2-0 (32') Ito, 3-0 (78') Bongonda (strafschop), 3-1 (88') Noubissi, 4-1 (90'+2') Nemeth

LEES OOK: Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Zal Beerschot zich nog redden?

Meest recent

Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

13
13
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

4
4
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

11
11
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

18
18
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

109
109
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

607
607
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

169
169
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

128
128
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

100
100
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

31
31
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

220
220
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

117
117
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

317
317
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

213
213
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

393
393
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

216
216
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

376
376
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

220
220
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

384
384
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

43
43
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

125
125
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

214
214
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

199
199
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

168
168
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

750
750

Meer sportnieuws