Genk dient tandeloos Beerschot nieuwe mokerslag toe

206 stemmen
Genk dient tandeloos Beerschot nieuwe mokerslag toe

De eerste wedstrijd van 2022 heeft voor rode lantaarn Beerschot nog geen kentering kunnen brengen. Op het veld van het nochtans ook niet in bloedvorm verkerende KRC Genk konden de Ratten alweer geen vuist maken en liepen ze weer tegen een kansloze nederlaag aan. Het werd 4-1, waardoor degradatie weer een beetje dichter komt voor Beerschot.


Beerschot zakte af naar de Cegeka Arena zonder doelman Vanhamel, die zijn aanvoerdersband moest inleveren en vervolgens geblesseerd uitviel, maar met aanwinst Avenatti in de basiself en veel goede moed. Maar veel gevaar leverde die niet op en al na 20 minuten moest het alweer achtervolgen. Ito vond Hrosovsky voor doel en de middenvelder kopte netjes binnen. Nog voor rust lag Beerschot alweer helemaal tegen de touwen toen Ito ook nog eens zelf scoorde.

In de tweede helft nam Genk de voet van het gaspedaal - ondanks een knal van Ito vroeg in de tweede helft -, maar bij Beerschot liep het niet meteen veel beter. Avenatti kwam wel eens dicht bij de aansluitingstreffer, maar Vandevoordt stond pal. Enkele minuten later ging de bal echter op de stip aan de overkant na een fout op alweer Ito. Bongonda stuurde debutant Biebauw de verkeerde kant uit en nam alle twijfels helemaal weg.

DROOMDEBUUT
De match leek daarna naar zijn einde te zullen kabbelen, maar in de slotfase kregen we nog doelpunten te zien. Noubissi redde twee minuten voor tijd de eer voor Beerschot, maar in blessuretijd herstelde Genk zijn marge van drie doelpunten nog. Het was een doelpunt met een stempel van de Genkse opleiding, want op aangeven van Oyen luisterde de 19-jarige Nemeth zijn debuut op met een goal.

Scoreverloop:
1-0 (20') Hrosovsky, 2-0 (32') Ito, 3-0 (78') Bongonda (strafschop), 3-1 (88') Noubissi, 4-1 (90'+2') Nemeth

LEES OOK: Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

🚀

Zal Beerschot zich nog redden?

Meest recent

Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

0
0
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

85
85
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

85
85
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

42
42
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

59
59
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

115
115
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

73
73
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

59
59
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

124
124
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

141
141
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

107
107
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

227
227
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

413
413
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

282
282
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

28
28
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

30
30
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

133
133
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

34
34
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

163
163
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

790
790
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

228
228
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

132
132
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

68
68

Meer sportnieuws