Martinez voor 2,4 miljoen euro weg bij Rode Duivels?

door
Martinez voor 2,4 miljoen euro weg bij Rode Duivels?

Er was vandaag een trainersontslag in de Premier League en daar is de naam van Roberto Martinez weer. Everton zette Rafa Benitez op straat en The Telegraph meldt dat de bondscoach van de Rode Duivels een topkandidaat is om de nieuwe coach te worden van Everton.


De Spanjaard werkte in het verleden al voor Everton en deed het daar goed. Na drie jaar werd hij er toch ontslagen wegens tegenvallende resultaten. Bij The Toffees hebben ze goede herinneringen aan Martinez en zij denken opnieuw aan de coach. Volgens Britse media zou Martinez een opstapclausule hebben in zijn contract bij de KBVB. Hij kan voor 2,4 miljoen euro weggeplukt worden. 

ALSNOG WEG?

Martinez zijn naam is niet de enige die de ronde doet. Zo worden ook Wayne Rooney, Frank Lampard, Rudi Garcia, Graham Potter en Duncan Ferguson genoemd. Het is alvast niet de eerste keer dat Martinez zijn naam wordt genoemd bij een nieuwe club. De afgelopen jaren werd Martinez aan zowat elke Europese topclub die een trainer zocht gelinkt en ook aan tal van Engelse ploegen.

De bondscoach ligt nog tot na het WK 2022 onder contract bij België. Martinez wil graag nog een laatste keer een gooi doen naar een prijs. Voorlopig lijkt Martinez, die aanwezig is bij Anderlecht-Standard, niet te vertrekken. In het midden van een seizoen instappen bij een club lijkt niet de meest ideale situatie. Bovendien is Everton de afgelopen jaren op de dool. De club heeft sinds het vertrek van Martinez in mei 2016 met Ronald Koeman, Sam Allardyce, Marco Silva, Carlo Ancelotti en Rafa Benitez al vijf trainers versleten.

Zal Martinez vertrekken?

Meest recent

'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

63
63
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

38
38
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

117
117
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

13
13
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

276
276
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

171
171
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

44
44
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

82
82
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

57
57
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

280
280
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

261
261
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

85
85
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

178
178
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

193
193
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

213
213
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

190
190
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

79
79
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

46
46
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

187
187
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

87
87
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

427
427
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

330
330
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

107
107

Meer sportnieuws