Blessin over aanwinsten: "Ging soms nog wat snel voor hen"

door
Blessin over aanwinsten:

KV Oostende was tot op heden al actief op de transfermarkt. De kustploeg haalde met Alessandro Albanese, Kyle Duncan en Tatsuhiro Sakamoto drie nieuwe spelers. Trainer Aleksander Blessin gaf zijn mening over de drie spelers.


Het was duidelijk dat KVO versterking nodig had, want de zomermercato was zeker geen groot succes. De kustploeg zag een aantal spelers niet voldoen en Blessin kende moeilijke maanden. Zijn bestuur zag ook dat er te weinig kwaliteit was en handelde al snel in januari. Blessin ziet één aanwinst voorlopig een zeer goede indruk achterlaten, twee andere lijken nog een beetje tijd nodig te hebben om een basisplaats te gaan afdwingen.

DUNCAN 

"Kyle kwam over van New York Red Bull en daar speelde hij in een gelijkaardig systeem. Hij is goed in vorm en liet al een goede indruk achter. Dan zijn er ook nog Albanese en Sakamoto, die het goed deden op training. Soms gaat het wel iets te snel, maar dat zullen ze wel leren. Maar in het algemeen ben ik heel positief", aldus de Duitse trainer op de kanalen van KV Oostende.

KVO zag zijn wedstrijd tegen Zulte Waregem uitgesteld worden door de covidbesmettingen bij Essevee. Komend weekend nemen Blessin & co het op tegen Royal Antwerp FC. KVO staat momenteel op een veertiende plaats en heeft vier punten meer dan Seraing, dat voorlaatste staat.

£

Moet KVO nog meer versterking halen?

Meest recent

Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

7
7
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

31
31
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

126
126
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

38
38
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

242
242
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

278
278
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

72
72
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

263
263
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

88
88
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

171
171
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

79
79
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

231
231
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

50
50
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

228
228
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

275
275
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

31
31
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

437
437
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

288
288
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

104
104
Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht in de heenwedstrijd van de halve finale ...

149
149
Renard op weg naar exit? “Situatie is onhoudbaar”

Het is storm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit zoekt naar een nieuwe coach na het ontslag van Besnik ...

404
404
Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Andy Peelman, kennen we vooral als acteur, presentator en voormalig politieagent. De man werd de ...

406
406
Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Dante Vanzeir maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG en in de MLS, maar zijn avontuur ...

475
475
Anderlecht krijgt klappen: ‘Twee coaches weigeren resoluut’

RSC Anderlecht zit in de hoek waar de klappen vallen. Paars-Wit koos ervoor om Besnik Hasi te ...

686
686
Oosting verrast met lof voor opvallende Antwerp-uitblinker

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht. The Great Old heeft zo een goede ...

224
224

Meer sportnieuws