Barça-ster bezorgt Xavi slapeloze nachten

door
Barça-ster bezorgt Xavi slapeloze nachten

Ousmane Dembele en FC Barcelona zijn in verregaande onderhandelingen om het contract van de Fransman open te breken, maar veel vooruitgang wordt er niet geboekt in dit dossier. Dembele presteert op het veld bovendien niet volgens de normen.


Volgens Marca geeft Ousmane Dembele zijn coach Xavi Hernandez zelfs slapeloze nachten, want de Fransman voldoet helemaal niet naar de gestelde verwachtingen. Die verwachtingen liggen erg hoog, mede dankzij het feit dat Joan Laporta onlangs zei dat Dembele beter is dan Lionel Messi. Maar voorlopig groeit Dembele helemaal niet uit tot de speler dat Barça voor ogen heeft. Ook Xavi zei dat Dembele één van de beste spelers ter wereld kan zijn, maar dat toont hij allerminst aan.

In zijn beste tijden boezemde Dembele zijn tegenstanders grote angst in door zijn snelheid en dribbels. Maar die kwaliteiten toonde Dembele al een heel eindje niet meer op het veld. Daarnaast scoorde Dembele nog maar één keer in elf wedstrijden. Dembele telt dit seizoen zelfs amper vier pogingen op het doel. ‘t Is duidelijk dat Barcelona meer eist van zijn flankaanvaller.

FLOP TEGEN REAL MADRID

Zijn recente prestatie tegen Real Madrid was een goed voorbeeld van deze problemen. Dembele toonde snelheid en voetballend vermogen, maar daarnaast was hij weinig betrokken in het aanvallende spelbeeld. Ook op het defensief gebied presteerde Dembele niet volgens de verwachtingen. De Fransman toont op wekelijkse basis zijn tekortkomingen aan en dat zorgt dus voor grote problemen bij Barça. Niet enkel op het veld, maar ook daarnaast. De Blaugrana zijn bereid om zijn contract open te breken, maar het valt nog af te wachten of dat nog steeds een prioriteit blijft voor de Catalanen.

LEES OOK: Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Moet Barça verder met Dembele?

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

125
125
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

91
91
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

29
29
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

375
375
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

415
415
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

136
136
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

283
283
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

90
90
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

594
594
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

122
122
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

131
131
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

377
377
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

457
457
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

156
156
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

578
578
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

647
647
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

220
220
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

531
531
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

83
83
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

205
205
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

934
934
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

54
54
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

752
752
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373

Meer sportnieuws