Dost en Rits vellen eerste oordeel over Schreuder

door
Dost en Rits vellen eerste oordeel over Schreuder

Club Brugge won makkelijk met 2-0 van STVV. Het was zeker geen hoogstaande partij, maar Bas Dost en Mats Rits waren tevreden. Zij gaven na de match hun eerste indrukken over Alfred Schreuder.


Dost zorgde voor de tweede treffer van de avond en hij bedankte zijn coach voor het vertrouwen met een doelpunt. Dost kwam onder Clement weinig aan spelen toe, maar startte nu dus meteen in de basis. "Hij verwacht uiteraard dat ik goals maak. De coach verwacht ook dat ik druk zet op de verdediging en dat ik mij laat betrekken in de combinatie. Soms wil hij dat ik niet mee doe aan het spel en dan plots opduik op de juiste plaats zoals het een echte spits betaamt en dat ligt mij wel moet ik beamen. We winnen met 2-0, we hebben bijna niks weggegeven en ook dat is een compliment voor deze degelijke ploegprestatie", aldus Dost op de website van Club.

GOEDE STAGE

Rits mocht naast Vormer opdraven op het middenveld. Schreuder laat op hem een goede indruk achter. "Hij heeft zijn ideeën en die drukt hij door. We zullen daar nog hard op trainen. Elke coach heeft zijn eigen accenten en bij deze is dat niet anders. Je zag het tegen STVV al. We proberen van achteruit op te bouwen en met druk vooruit te spelen. We hebben een goede stage achter de rug en die lijn moeten we doortrekken. Er komt nu een belangrijke tweede helft van het seizoen aan."

Volgende week trekt Club naar Standard.

LEES OOK: Leko spreekt klare taal over nieuwe spits bij Club

Liet Club een goede eerste indruk achter onder Schreuder?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Bliksemvertrek De Bruyne, transfer Nainggolan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

15
15
Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Lucas Biglia was een iconische middenvelder bij RSC Anderlecht en nu zit de Argentijn in de staf van ...

61
61
‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

De wintermercato is geopend en de Belgische club speuren naar opportuniteiten. Er moet echter ook ...

20
20
Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Naast Transfermarkt is ook databureau CIES met marktwaarden bezig. Het statistiekenbureau nam de ...

33
33
'Standard schiet in actie en doet bod op oude bekende'

Standard ging de winterstop in als de verrassende nummer zes in de rangschikking, maar de Rouches ...

51
51
'OHL heeft nieuwe miljoenentransfer in het vizier'

OH Leuven presteerde de voorbije seizoenen wisselvallig, maar wist wel enkele lucratieve uitgaande ...

26
26
'Anderlecht baalt: Ajax plukt weer talent weg'

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Dat bleek ook nog eens tijdens de winterstage, ...

160
160
'Genk blijft in spanning over vertrek sterkhouder'

KRC Genk heeft na de winterstop nog heel wat werk om in de top zes te raken, want de Limburgers ...

85
85
Leko spreekt klare taal over nieuwe spits bij Club

Het belooft bij Club Brugge nog een spannende wintermercato te gaan worden. Ze willen dit seizoen ...

374
374
'Anderlecht steekt transfer voorlopig in koelkast'

Het blijft voorlopig wachten tot er wat beweegt op transfervlak bij Anderlecht. Paars-Wit zit in de ...

215
215
Lokeren baalt na vertrek, Lommel stalt miljoenenaankoop

Sporting Lokeren zit met ontevreden spelers. Radja Nainggolan wil naar Patro Eisden, maar de club ...

98
98
RSCA compleet verrast: "Dacht aan terugkeer naar Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken er in 2025 heel wat smaakmakers. De kern is anno 2026 zeker niet beter ...

432
432
Vossen lucht zijn hart en neemt drastische beslissing

Bij Zulte Waregem gaat het al een tijdje over Jelle Vossen. De ex-Rode Duivel komt dit seizoen ...

521
521
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

90
90
'Club Brugge verrast en mikt op oude JPL-bekende'

Club Brugge wil zich deze mercato stevig versterken. De Bruggelingen gaan voor een flankaanvaller en ...

426
426
De Bruyne geschokt: Napoli zet alles op scherp

Hij kwam naar Napels om nog één keer écht te voetballen. Om te winnen, te ...

346
346
'OH Leuven wint jackpot: Premier League-miljoenen lonken'

Bij OH Leuven draaien ze alweer een bijzonder grijs seizoen. De club gaat spelers moeten verkopen om ...

70
70
Union SG aan de bak: Hubert 'bidt' voor deze toptransfer

Union SG kreeg al terecht veel lof voor zijn transfers, maar het afgelopen jaar sloegen ze ook de ...

73
73
Messi geeft heel verrassend toekomstplan prijs

Lionel Messi is nog steeds voortreffelijk bezig bij Inter Miami. De Argentijn is niet zinnens om ...

50
50
Standard in dubio: cashen of nieuw contract?

Bij Standard willen ze in 2026 eindelijk weer eens de top zes halen. De Rouches zullen dan beter ...

149
149
Anderlecht met zorgen: brengt onverwachte pion soelaas?

RSC Anderlecht is 2026 begonnen met een 2-1-nederlaag tegen St. Gallen. Besnik Hasi trekt met veel ...

295
295
Hasi klopt op tafel bij Renard: "Dat heeft geen enkele zin"

RSC Anderlecht heeft zijn oefenkamp in Spanje met een flinke domper moeten afsluiten. In de ...

359
359
Domper Hayen: meubelstuk per direct weg bij KRC Genk

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

235
235
Crisis United duurt voort: nieuwe slipper bij voorlaatste

Het ontslag van coach Ruben Amorim heeft voorlopig weinig zoden aan de dijk gebracht bij Manchester ...

59
59
'STVV beslist over toptransfer gegeerde Ito'

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

511
511

Meer sportnieuws