Buchanan reageert op verrassende keuze van Schreuder

408
Buchanan reageert op verrassende keuze van Schreuder

Tajon Buchanan mocht tegen STVV zijn debuut maken bij Club Brugge. De Canadees speelde op de linkerflank in een 3-5-2. Dat was toch even aanpassen voor de Canadese aankoop van 6,3 miljoen euro.


"Mijn eerste indruk is er een van een goed niveau van voetbal. Ik ben ook blij dat ik in mijn eerste match meteen geholpen heb om de drie punten thuis te houden. Eindelijk kon ik debuteren voor mijn nieuwe ploeg. Die positie op de linkerflank ken ik van bij de Canadese nationale ploeg. Daar heb ik ook soms aan de linkerkant gespeeld", liet de speler noteren op de website van Club Brugge.

NET GEEN DOELPUNT

Buchanan speelde degelijk en had zelfs kunnen scoren. "Uiteindelijk maakt het niet uit: ik speel waar de trainer me zet. Ik kreeg een paar kansen. Het lukte jammer genoeg nog niet, maar de goals en assists komen wel. De drie punten waren belangrijk en die hebben we binnen. We moeten gewoon elke match minstens 110% geven."

Hij hoopt weldra weer met fans te kunnen spelen. "Bij je eerste match weet je niet goed wat te verwachten. Je past je evenwel aan aan het niveau. Jammer genoeg moesten we spelen in een leeg stadion. Je droomt er als voetballer altijd van om je aan de fans te kunnen laten zien. Natuurlijk kan je er niet omheen wat er in de ganse wereld gebeurt, dus moeten we ermee leven. Hopelijk mogen de fans wel snel terug naar het stadion komen", aldus de nieuwe flankspeler van de landskampioen.

LEES OOK: Duurste kern: Liverpool op één, Club Brugge Belgische leider

Liet Buchanan een goede indruk achter?

Meest recent

Duurste kern: Liverpool op één, Club Brugge Belgische leider

De transferperiode ligt achter de rug. Eindelijk. De kernen worden jaarlijks (al te vaak) overhoop ...

28
28
STVV vol enthousiasme: "Onze grootste match ooit"

STVV is goed begonnen aan het seizoen. De Kanaries draaien mee in de subtop en ze maken zich klaar ...

18
18
'Westerlo laat toptalent nog vertrekken'

Bij Westerlo hebben ze er een zeer drukke transferzomer opzitten. De Kemphanen haalden maar liefst ...

19
19
'Club slikt dubbele blessuredomper voor Antwerp'

Club Brugge likt woensdag zijn wonden. Het slaagde er dinsdagavond immers niet in om zijn campagne ...

90
90
Club-fans perplex door opmerkelijke bromance van Tresoldi

Alexander Blockx schrijft op de US Open momenteel een bijzonder hoofdstuk in de Belgische ...

29
29
Bankzitter De Bruyne? Allegri schenkt klare wijn

Woensdagavond staan nog de nodige wedstrijden van de openingsspeeldag in de league phase van de ...

24
24
'Talbi krijgt uitsluitsel over verrassende transfer'

Hoewel de transfermarkt in vrijwel heel Europa gesloten is, worden er toch nog enkele deals ...

35
35
Henry verbaast en duidt favoriet voor Gouden Bal aan

Deze week maakte organisator France Football de 30 kanshebbers bekend voor de Gouden Bal. Op 26 ...

73
73
Zal Club spijt krijgen? "Hij had kunnen doorbreken"

Club Brugge zag de kassa in de zomer weer stevig rinkelen. Dat gebeurde niet alleen door de verkoop ...

223
223
'Club moet in januari vrezen: strijd om Tresoldi weer los'

Dinsdag tegen Aston Villa bleek dat Club Brugge nog niet op zijn sterkst staat na een bewogen ...

93
93
Onrust over Karetsas: "Dit is echt een domper"

Het debuut van Konstantinos Karetsas in de Champions League is er één in mineur ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Club greep naast twee kleppers, clubs vingen bot bij RSCA'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

302
302
Antwerp grijpt meteen in na vertrek Marc Overmars

Marc Overmars legt per direct zijn functies neer bij Royal Antwerp FC, dat liet de Nederlander weten ...

556
556
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Club Brugge verloor dinsdagavond in de Champions League van Aston Villa, maar een nieuwe speeldag in ...

95
95
Club Brugge nog niet op zijn best: "Aston Villa won verdiend"

Club Brugge verloor met 2-3 van Aston Villa. Blauw-Zwart speelde een zeer zwakke eerst en een betere ...

155
155
Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Een bom is ontploft bij Royal Antwerp FC. Sportieve baas Marc Overmars is per direct weg. De ...

388
388
Afscheid van een icoon: KRC Genk eert clubheld

Bij KRC Genk nemen ze komend weekend officieel afscheid van één van de absolute ...

157
157
"Club Brugge het Bayern van België? Gaat niet gebeuren"

Club Brugge gaat vanaf 2029 wellicht in een nieuw stadion van ruim 40.000 plaatsen voetballen. ...

426
426
(Un)Happy Hour? Van Gucht verwerkt ferme VTM-shock

Ruben Van Gucht krijgt een stevige realitycheck met zijn nieuwe talkshow Happy Hour. Het programma ...

96
96
Anderlecht komt met verrassend nieuws voor de fans

RSC Anderlecht heeft belangrijk nieuws meegedeeld voor de fans. Nadat ze de afgelopen maanden de ...

447
447
'Club Brugge ving bot bij FC Barcelona en Arsenal'

Club Brugge haalde Yann Sommer gratis naar het Jan Breydelstadion. De Zwitser kreeg al veel lof, ...

370
370
Hatenboer: "Hij was de beste bij Anderlecht"

RSC Anderlecht haalde anderhalf jaar geleden Cedric Hatenboer voor de neus van PSV weg bij ...

653
653
Geurtje aan dure tegengoal Club: "Het was geen fairplay"

Het is Club Brugge niet gelukt om zijn Champions League-campagne op gang te trappen met een goed ...

522
522
Champions League-droom al in gevaar? Vanaken en co reageren

Club Brugge heeft ook dit jaar de ambitie om de League Phase van de Champions League te overleven. ...

134
134
Karl Vannieuwkerke deelt privénieuws dat iedereen raakt

Karl Vannieuwkerke lijkt een nieuwe, mooie fase in zijn leven te zijn ingegaan. De bekende ...

133
133

Meer sportnieuws