Buchanan reageert op verrassende keuze van Schreuder

408 stemmen
Buchanan reageert op verrassende keuze van Schreuder

Tajon Buchanan mocht tegen STVV zijn debuut maken bij Club Brugge. De Canadees speelde op de linkerflank in een 3-5-2. Dat was toch even aanpassen voor de Canadese aankoop van 6,3 miljoen euro.


"Mijn eerste indruk is er een van een goed niveau van voetbal. Ik ben ook blij dat ik in mijn eerste match meteen geholpen heb om de drie punten thuis te houden. Eindelijk kon ik debuteren voor mijn nieuwe ploeg. Die positie op de linkerflank ken ik van bij de Canadese nationale ploeg. Daar heb ik ook soms aan de linkerkant gespeeld", liet de speler noteren op de website van Club Brugge.

NET GEEN DOELPUNT

Buchanan speelde degelijk en had zelfs kunnen scoren. "Uiteindelijk maakt het niet uit: ik speel waar de trainer me zet. Ik kreeg een paar kansen. Het lukte jammer genoeg nog niet, maar de goals en assists komen wel. De drie punten waren belangrijk en die hebben we binnen. We moeten gewoon elke match minstens 110% geven."

Hij hoopt weldra weer met fans te kunnen spelen. "Bij je eerste match weet je niet goed wat te verwachten. Je past je evenwel aan aan het niveau. Jammer genoeg moesten we spelen in een leeg stadion. Je droomt er als voetballer altijd van om je aan de fans te kunnen laten zien. Natuurlijk kan je er niet omheen wat er in de ganse wereld gebeurt, dus moeten we ermee leven. Hopelijk mogen de fans wel snel terug naar het stadion komen", aldus de nieuwe flankspeler van de landskampioen.

LEES OOK: Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Liet Buchanan een goede indruk achter?

Meest recent

Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

42
42
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

231
231
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

65
65
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

264
264
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

149
149
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

240
240
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

37
37
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

207
207
'AA Gent mag miljoenenbod van Millwall verwachten'

Bij AA Gent moeten ze spelers verkopen om groene cijfers in de boekhouding te hebben. De ...

176
176
Ajax stunt opnieuw met zeer grote naam

Ajax wil dit seizoen weer meespelen voor de landstitel. Jordi Cruijff is bezig met een zeer ...

207
207
Club Brugge maakt deal met FC Barcelona wereldkundig

Club Brugge heeft zopas een opvallende transfer afgerond, al is het er eentje die er maanden zat aan ...

126
126
Club Brugge droomt groot: Spaans fenomeen met ruim 300 goals

Club Brugge kijkt naar Spanje voor versterking. Een bewezen goalmachine duikt op de radar van ...

1052
1052
Cristiano Ronaldo laat fans smullen van peperduur 'speeltje'

Cristiano Ronaldo weet als geen ander hoe hij de aandacht moet trekken. Dit keer is het niet een ...

67
67
Anderlecht ontdekt eindelijk weer een vleugje Kompany

RSC Anderlecht won met 3-1 van Hammarby. Paars-Wit wist vooral op enthousiasme en passie het ...

381
381
Club Brugge - Union SG: Leko verrast met basisploeg

Club Brugge en Union SG openen als landskampioen en bekerwinnaar het Belgische voetbalseizoen. Wie ...

148
148
Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Lukas Willen en Gyrano Kerk hebben na vele weken zoeken een nieuwe club gevonden. De twee ...

103
103
Beveren onder stoom en rondt volgende transfer af

SK Beveren is ondertussen niet meer te stoppen. De Waaslanders zijn in gang geschoten op de ...

72
72
Pittige clash tussen Peter Vandenbempt en Sam Kerkhofs

Peter Vandenbempt is al jaren een vaste waarde als voetbalcommentator, maar ook naast de microfoon ...

74
74
STVV en Patro Eisden ronden opmerkelijke transfer af

STVV en Patro Eiden hebben vandaag een onderlinge transfer afgerond. Dat maakten de twee Limburgse ...

48
48
Anderlecht stelt twee verrassende nieuwe namen voor

Anderlecht heeft niet alleen nog heel wat werk op het veld, maar ook daarnaast beweegt er wat. De ...

421
421
'Club Brugge keert kar: Leko gunt flop herkansing'

Club Brugge doet nu al jarenlang gouden zaken op de transfermarkt, maar af en toe slaat ook de ...

578
578
Thorup in blijde verwachting: versterking voor KRC Genk

De voorbereiding verliep niet bepaald van een leien dakje bij KRC Genk, dat na een teleurstellend ...

555
555
'Nieuw bod Club Brugge: toptarget forceert transfer'

Club Brugge neemt het in de Supercup straks op tegen Union, maar nog voor het echte werk weer begint ...

575
575
Leko moet impoviseren: Club met onuitgegeven basiself

Bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond trapt de landskampioen de nieuwe ...

369
369
'Arsenal doet Premier League beven: transfer van 90 miljoen'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

146
146

Meer sportnieuws