KV Kortrijk & co azen op basispion van Moeskroen

door
KV Kortrijk & co azen op basispion van Moeskroen

Tot op heden blijft het al bij al nog vrij rustig op de Belgische transfermarkt. KV Kortrijk en andere Belgische clubs zouden ondertussen ook al bezig zijn met de toekomst voor te bereiden. Een speler van Moeskroen lokt ondertussen de nodige interesse.


Nick Gillekens is de laatste maanden de nummer één onder de lat bij Moeskroen. Les Hurlus presteerden best goed en pakte met Gillekens in doel een sterke 17 op 24, waardoor ze goede zaken deden in het klassement. Dat heeft ervoor gezorgd dat KV Kortrijk, dat komende zomer mogelijk eerste doelman Marko Ilic ziet vertrekken, en nog een aantal Belgische clubs Gillekens op hun verlanglijst hebben gezet.

EINDE CONTRACT

De 26-jarige doelman heeft een aflopend contract en door de moeilijke financiële situatie van de club lijken de basisspelers er snel andere oorden te willen opzoeken. Zij zijn wellicht op zoek naar een stabielere club om hun carrière verder te zetten. Gillekens speelt al sinds november 2019 voor Moeskroen en pas dit seizoen is hij er uitgegroeid tot een vaste waarde. Voordien verdedigde hij de kleuren van Oud-Heverlee Leuven. Daar was hij twee seizoenen een vaste waarde, maar nadat hij op de bank belandde zocht hij er andere oorden op.

Jordy Gillekens, de broer van Nick, is ook actief in Eerste Klasse B. De ex-speler van Oud-Heverlee Leuven en het Italiaanse Fiorentina, waar hij zich tactisch verder wist te ontwikkelen, is een vaste waarde bij Lierse.

CR

LEES OOK: Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

Gaat Gillekens de overstap naar 1A maken?

Meest recent

De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

14
14
Lammens is 'hot' in Engeland: paparazzi en doelen

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

21
21
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

13
13
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

32
32
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

49
49
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

30
30
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

20
20
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

129
129
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

202
202
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

63
63
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

235
235
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

168
168
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

212
212
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

138
138
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

69
69
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

43
43
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

166
166
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

77
77
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

240
240
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

194
194
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

310
310
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

159
159
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

270
270
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

179
179

Meer sportnieuws