"Er is absoluut een probleem tussen Tuchel en Lukaku"

395

Chelsea speelde een zwakke pot voetbal tegen Manchester City, dat terecht met 1-0 won na een knappe goal van Kevin De Bruyne. Bij The Blues kende Romelu Lukaku nog maar eens een frustrerende match. De transfer naar Chelsea is tot op heden nog geen succes.


'Big Rom' kreeg twee goede kansen, maar miste. Daar had de Belgische topspits beter moeten doen, maar voor de rest kreeg hij weinig ballen. Het valt op dat Chelsea geen middenvelder heeft die Lukaku echt kan lanceren. De spits deed tegen City een aantal goede loopacties, maar kreeg de bal niet. Volgens Jacky Mathijssen zal Thomas Tuchel toch het een en ander moeten gaan aanpassen als hij wil dat Lukaku gaat renderen, maar hij twijfelt of de Duitse coach dat wil.

"Er is absoluut een probleem tussen Tuchel en Lukaku. Je ziet dat Lukaku niet op de juiste manier wordt aangespeeld en de coach moet dat aankaarten. Je voelt dat er iets aan het broeien is bij Chelsea. Je kan misschien als spits niet eisen dat ze in functie van jou spelen, maar dan hadden ze hem niet moeten halen”, aldus Mathijssen aan Play Sports.

WISSELVALLIG

Lukaku speelde de afgelopen matchen wel, maar Chelsea kent een wisselvallig seizoen. In de Premier League lijkt de titel al weg te zijn na de nederlaag tegen City. Dertien punten goedmaken lijkt onbegonnen werk. Lukaku is met 8 goals en 2 assists in 22 wedstrijden voorlopig niet aan een topseizoen bezig. Het valt te hopen voor de spits dat Tuchel de juiste tactiek weet te vinden om Chelsea weer helemaal op de rails te krijgen.

LEES OOK: Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Gebruikt Tuchel Lukaku verkeerd?

Meest recent

Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

1
1
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

10
10
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

27
27
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

14
14
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

90
90
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

93
93
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

45
45
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

135
135
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

171
171
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

74
74
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

187
187
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

92
92
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

171
171
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

190
190
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

77
77
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

394
394
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

267
267
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

231
231
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

999
999
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

406
406
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

168
168
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

205
205

Meer sportnieuws