Schreuder ziet groot werkpunt na debuut bij Club Brugge

458
Schreuder ziet groot werkpunt na debuut bij Club Brugge

Club Brugge is zaterdagavond uit zijn winterslaap ontwaakt. Het begon meteen goed aan 2022, want het zette in eigen huis STVV uiteindelijk makkelijk opzij met 2-0, dankzij goals van Charles De Ketelaere en Bas Dost. Nieuwe trainer Alfred Schreuder beleefde zo een perfecte vuurdoop en wist meteen zijn stempel te drukken op het elftal.


Niet alleen liet de Nederlander Club in een andere formatie aantreden - hij koos voor een 3-5-2 met Mata en Buchanan op de flanken en De Ketelaere naast Dost voorin -, maar daarnaast viel meteen ook op dat Schreuder nu al andere accenten in de voetbalwijze van de landskampioen geslepen had. Club speelde minder direct, met meer nadruk op balbezit en een stevige organisatie.

Schreuder was dan ook tevreden met wat hij zag, maar zag ook een groot werkpunt. "De manier waarop we wilden spelen, is er in grote lijnen uitgekomen. 2-0 is oké, maar we hebben nog veel meer kansen gehad die we moesten afmaken", verklaarde hij immers op zijn persconferentie. "Uiteindelijk moet je zo'n match met 3-0 of 4-0 winnen. Ik ben heel blij met de progressie die ze in tien dagen gemaakt hebben. Dat is als trainer prettig om te zien."

LASTIG PROGRAMMA
Het was voor Schreuder alvast goed dat zijn spelers vertrouwen konden tanken tegen de makke Kanaries, want er komen nog zeer moeilijke weken aan. Volgende week maakt Club de altijd verraderlijke verplaatsing naar Sclessin, terwijl daarna in de midweek de topper tegen leider Union op het programma staat. Die partij zou weleens leidend kunnen zijn voor de titelkansen van Blauw-Zwart. Na een tussendoortje tegen KV Kortrijk volgt daarna ook nog een dubbele confrontatie met AA Gent, eerst in de beker en daarna in de competitie.


LEES OOK: Club Brugge-pion wil meer: "Hopelijk nog meer in de basis"

Kwam Club onder Schreuder al beter voor de dag dan onder Clement?

Meest recent

Romario verdedigt Ronaldo: "Loop naar de maan!"

Romário heeft zich uitgesproken over de rel rond Cristiano Ronaldo en bondscoach Jorge Jesus. ...

12
12
Euvrard ziet nieuwe JPL-uitblinker: "Kwaliteit!"

Standard speelt namiddag de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. De Rouches staan al zeven punten ...

10
10
Kompany heeft duidelijke boodschap na blunder Neuer

Bayern München speelde 2-2 op het veld van FC Augsburg. Dat was een tegenvaller en dat kwam ook ...

28
28
De Bruyne schittert met twee goals, Godts basispion

Vanavond stonden nog een aantal interessante matchen op het programma in het buitenland. Zo kwamen ...

33
33
AA Gent blijft doorstomen: ook Essevee gaat voor de bijl

Rik De Mil en co zijn het verliezen helemaal verleerd bij AA Gent. De Buffalo's wonnen nu ook aan de ...

33
33
Racing Genk dankt Heymans in zege tegen hulpeloze Kerels

KV Kortrijk heeft dan wel een nieuwe coach, de pijnpunten werden in een dol Genks openingskwartier ...

19
19
Haalt RSCA kampioenenmaker terug als coach?

Cheikhou Kouyaté heeft zijn schoenen aan de haak gehangen. De ex-speler van RSC Anderlecht ...

135
135
Beerschot doet Kiel ontploffen na knotsgek spektakel

De Mannekes wilden na een sterke reeks opnieuw naast Dender aan kop van de Challenger Pro League ...

124
124
Club Brugge-pion wil meer: "Hopelijk nog meer in de basis"

Club Brugge won gemakkelijk met 1-4 op het veld van La Louvière. Jorne Spileers en Jan ...

86
86
Zorgen bij Club Brugge om blessure Forbs: Leko geeft update

Club Brugge won eenvoudig met 1-4 op het veld van La Louvière. Een grote tegenvaller was dat ...

154
154
Cercle Brugge likt zijn wonden: "Dit is een mokerslag"

Cercle Brugge leek na 85 minuten op weg naar een verdiende zege tegen een zwak RSC Anderlecht. Maar ...

72
72
Tottenham krijgt Old Trafford stil, Barça onklopbaar

In de vroege avond stonden er heel wat interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

30
30
Euvrard looft aanwinst: "Gaf zijn visitekaartje af"

Standard speelt zondag voor gesloten deuren de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. Vincent ...

47
47
Geen roest bij Club: landskampioen flitst voorbij moedige Wolven

Er zit voorlopig geen roest op de vormcurve van Club Brugge na de interlandbreak. Blauw-Zwart ...

78
78
Boskamp ziet probleem bij JPL-topclub: "Wat is er loos?"

Johan Boskamp volgt het Belgische voetbal op de voet voor Het Belang van Limburg. De voormalige ...

50
50
Bruno verklaart: "Daarom spelen Stroeykens en Bertaccini"

Anderlecht won met 1-2 op het veld van Cercle Brugge. De Brusselaars kwamen héél goed ...

432
432
Club Brugge met voorsprong rust in: "Onze grote man"

Club Brugge heeft zijn eerste 45 minuten achter de rug liggen op het veld van La Louvière. ...

101
101
Thorup aan zet: toptalent KRC Genk wacht op zijn kans

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen. De club mag dan weliswaar meer en meer op ...

88
88
Anderlecht komt goed weg: "Dit was krankzinnig"

RSC Anderlecht heeft met 1-2 gewonnen van Cercle Brugge. Dat was echter compleet onverdiend. Toch ...

167
167
CPL zindert: Lierse herademt, ongezien Hasselts spektakelstuk

De Challenger Pro League zorgde deze namiddag opnieuw voor heel wat spektakel. Lierse hoopte op ...

85
85
De Cuyper met goal matchwinnaar, Chelsea haalt uit

Om 16u begonnen er vier matchen in de Premier League. Onder meer Chelsea en Aston Villa moesten aan ...

64
64
Anderlecht ontsnapt op Jan Breydel met perfecte hold-up

Een dramatisch Anderlecht is deze namiddag enorm goed weggekomen op Jan Breydel. De Vereniging stond ...

169
169
Gigantische blunder Neuer zorgt voor puntenverlies Bayern

In de Bundesliga was het namiddag uitkijken naar de prestatie van Bayern München op het veld ...

36
36
Leko maakt één wissel bekend in basisploeg Club Brugge

Club Brugge neemt het om 18u15 op tegen La Louvière. Een partij die de landskampioen altijd ...

118
118
Dramatisch Anderlecht in Brugge, één speler krijgt volle laag

RSC Anderlecht is om 16u begonnen aan zijn match op het veld van Cercle Brugge. De eerste 45 minuten ...

168
168

Meer sportnieuws