Schreuder ziet groot werkpunt na debuut bij Club Brugge

door
Schreuder ziet groot werkpunt na debuut bij Club Brugge

Club Brugge is zaterdagavond uit zijn winterslaap ontwaakt. Het begon meteen goed aan 2022, want het zette in eigen huis STVV uiteindelijk makkelijk opzij met 2-0, dankzij goals van Charles De Ketelaere en Bas Dost. Nieuwe trainer Alfred Schreuder beleefde zo een perfecte vuurdoop en wist meteen zijn stempel te drukken op het elftal.


Niet alleen liet de Nederlander Club in een andere formatie aantreden - hij koos voor een 3-5-2 met Mata en Buchanan op de flanken en De Ketelaere naast Dost voorin -, maar daarnaast viel meteen ook op dat Schreuder nu al andere accenten in de voetbalwijze van de landskampioen geslepen had. Club speelde minder direct, met meer nadruk op balbezit en een stevige organisatie.

Schreuder was dan ook tevreden met wat hij zag, maar zag ook een groot werkpunt. "De manier waarop we wilden spelen, is er in grote lijnen uitgekomen. 2-0 is oké, maar we hebben nog veel meer kansen gehad die we moesten afmaken", verklaarde hij immers op zijn persconferentie. "Uiteindelijk moet je zo'n match met 3-0 of 4-0 winnen. Ik ben heel blij met de progressie die ze in tien dagen gemaakt hebben. Dat is als trainer prettig om te zien."

LASTIG PROGRAMMA
Het was voor Schreuder alvast goed dat zijn spelers vertrouwen konden tanken tegen de makke Kanaries, want er komen nog zeer moeilijke weken aan. Volgende week maakt Club de altijd verraderlijke verplaatsing naar Sclessin, terwijl daarna in de midweek de topper tegen leider Union op het programma staat. Die partij zou weleens leidend kunnen zijn voor de titelkansen van Blauw-Zwart. Na een tussendoortje tegen KV Kortrijk volgt daarna ook nog een dubbele confrontatie met AA Gent, eerst in de beker en daarna in de competitie.


LEES OOK: 'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Kwam Club onder Schreuder al beter voor de dag dan onder Clement?

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

92
92
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

113
113
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

165
165
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

341
341
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

119
119
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

59
59
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

586
586
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

330
330
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

139
139
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

314
314
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

869
869
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

138
138
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

330
330
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

120
120
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

344
344
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

35
35
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

230
230
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

346
346
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

133
133
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

176
176
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

334
334
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws