Schreuder ziet groot werkpunt na debuut bij Club Brugge

458
Schreuder ziet groot werkpunt na debuut bij Club Brugge

Club Brugge is zaterdagavond uit zijn winterslaap ontwaakt. Het begon meteen goed aan 2022, want het zette in eigen huis STVV uiteindelijk makkelijk opzij met 2-0, dankzij goals van Charles De Ketelaere en Bas Dost. Nieuwe trainer Alfred Schreuder beleefde zo een perfecte vuurdoop en wist meteen zijn stempel te drukken op het elftal.


Niet alleen liet de Nederlander Club in een andere formatie aantreden - hij koos voor een 3-5-2 met Mata en Buchanan op de flanken en De Ketelaere naast Dost voorin -, maar daarnaast viel meteen ook op dat Schreuder nu al andere accenten in de voetbalwijze van de landskampioen geslepen had. Club speelde minder direct, met meer nadruk op balbezit en een stevige organisatie.

Schreuder was dan ook tevreden met wat hij zag, maar zag ook een groot werkpunt. "De manier waarop we wilden spelen, is er in grote lijnen uitgekomen. 2-0 is oké, maar we hebben nog veel meer kansen gehad die we moesten afmaken", verklaarde hij immers op zijn persconferentie. "Uiteindelijk moet je zo'n match met 3-0 of 4-0 winnen. Ik ben heel blij met de progressie die ze in tien dagen gemaakt hebben. Dat is als trainer prettig om te zien."

LASTIG PROGRAMMA
Het was voor Schreuder alvast goed dat zijn spelers vertrouwen konden tanken tegen de makke Kanaries, want er komen nog zeer moeilijke weken aan. Volgende week maakt Club de altijd verraderlijke verplaatsing naar Sclessin, terwijl daarna in de midweek de topper tegen leider Union op het programma staat. Die partij zou weleens leidend kunnen zijn voor de titelkansen van Blauw-Zwart. Na een tussendoortje tegen KV Kortrijk volgt daarna ook nog een dubbele confrontatie met AA Gent, eerst in de beker en daarna in de competitie.


LEES OOK: Leko verrast: "Hij is onze beste zomertransfer tot dusver"

Kwam Club onder Schreuder al beter voor de dag dan onder Clement?

Meest recent

Courtois dropt bommetje: géén Nations League met Duivels

Thibaut Courtois speelde dinsdag opnieuw een puike wedstrijd in de Champions League met Real Madrid. ...

8
8
Leko verrast: "Hij is onze beste zomertransfer tot dusver"

Club Brugge droomde er de voorbije dagen van zijn campagne in de Champions League meteen te beginnen ...

145
145
'Standard met handen in haar na uitvallen sterkhouder'

Standard is tot dusver één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. De ...

54
54
Vanaken komt met uitleg voor verrassende wissel

Club Brugge is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Champions League te beginnen met ...

67
67
Real krijgt zege cadeau van Inter, Haaland verlost City

Er stonden dinsdagavond nog vier wedstrijden op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

32
32
CL-debuut voor Bisiwu? Flick spreekt duidelijke taal

Dinsdag en woensdag wordt de Champions League afgetrapt en daarbij kunnen ook heel wat Belgen in ...

53
53
Grote zorgen om Karetsas: CL-debuut eindigt snel in mineur

Na de nederlaag van Club Brugge tegen Aston Villa staan er dinsdagavond nog de nodige wedstrijden op ...

68
68
Sommer slaat mea culpa na enorme blunder

Club Brugge kreeg in de Champions League een zeer pittige loting voorgeschoteld en dus was het erop ...

168
168
Charleroi en Cercle bezorgen fans alsnog goed nieuws

Eerder op de dag kregen Charleroi en Cercle slecht nieuws te horen, want hun onderlinge confrontatie ...

21
21
Club Brugge-spelers zien duidelijke oorzaak voor nederlaag

Club Brugge is er dinsdagavond niet in geslaagd om een droomstart te nemen in de Champions League. ...

335
335
Club Brugge betaalt zwakke helft cash tegen Aston Villa

Club Brugge opende vanavond zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. De ...

126
126
Verhuurde spelers: spits maakt indruk in Nederland

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

66
66
Voorzitter Beerschot maakt toekomstplannen bekend

Beerschot wil zo snel mogelijk terug naar de Jupiler Pro League, maar voorzitter Yusuke Ohno ...

288
288
Club Brugge in de problemen: twee pionnen krijgen volle laag

Club Brugge is om 18u45 begonnen aan zijn eerste match in de League Phase van de Champions League. ...

300
300
‘James Rodriguez verrast compleet met nieuwe club'

James Rodríguez staat voor een van de meest verrassende transfers uit zijn carrière. ...

33
33
Erenbjerg spreekt héél straffe ambities uit

Jeppe Erenbjerg kijkt met vertrouwen naar de toekomst. De middenvelder ziet nog heel wat groeimarge ...

145
145
'PSV en Lommel vingen bot bij Anderlecht'

Cedric Hatenboer had deze zomer geen gebrek aan belangstelling. De Nederlander zat op een zijspoor ...

224
224
Cercle Brugge haalt slag thuis: "We zijn trots"

Cercle Brugge kende een drukke mercato. Ze hebben na het sluiten van de transfermarkt een van de ...

163
163
Club helemaal weg? Verhaeghe met straffe boodschap

Club Brugge gaat in 2029, volgens de huidige planning, in het nieuwe stadion spelen. Er komen ruim ...

192
192
Club Brugge - Aston Villa: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u45 zijn eerste match in de Champions League. Voor Ivan Leko & co zou ...

105
105
Blunder Standard en gouden zet van Anderlecht?

Neerpede heeft RSC Anderlecht de afgelopen tien jaar gered. Sportief en financieel. De Brusselaars ...

669
669
Aston Villa met Suzuki tegen Club: "Beetje verrast door zijn evolutie"

Club Brugge neemt het om 18u30 op tegen Aston Villa. De Engelse subtopper is dit seizoen nog stevig ...

61
61
Megastunt in Champions League? "Club naar kwartfinales"

Dinsdagavond gaat de nieuwe jaargang in de League Phase van de Champions League. Met Club Brugge ...

158
158
JPL-topclub grijpt mis: opvallende transfer Ryotaro Ito

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

162
162
‘Leko dumpt Club-leider uitgerekend tegen Aston Villa’

Een basisplaats tegen Lommel leek eindelijk een doorbraak, maar aan de echte hiërarchie bij ...

435
435

Meer sportnieuws