Coucke zet puntjes op de i over vertrek Gomez en Bounida

door
Coucke zet puntjes op de i over vertrek Gomez en Bounida

Bij Anderlecht zijn het dezer dagen voorzitter Wouter Vandenhaute en CEO Peter Verbeke die de lijnen van het beleid uittekenen. Marc Coucke heeft zich na enkele turbulente jaren naar de achtergrond teruggetrokken, maar blijft als eigenaar en geldschieter wel zeer begaan met de club. Zaterdag trad hij nog eens op de voorgrond.


De zakenman zat de voorbije week in quarantaine omdat hij besmet raakte met het coronavirus. Zondag komt daar een einde aan, maar op de laatste dag van zijn isolatieperiode besloot Coucke om zijn volgers op Instagram te trakteren op een vraag- en antwoordsessie. Daarin kwamen uiteraard ook heel wat vragen over het reilen en zeilen bij Anderlecht.

Zo kwam onder meer de toekomst van Sergio Gomez ter sprake. De linksachter groeide uit tot een sensatie en staat zelfs in de belangstelling van Chelsea en FC Barcelona. "Natuurlijk blijft hij", maakte Coucke meteen duidelijk. Van een transfer in januari is dus zeker geen sprake voor Paars-Wit.

BOUNIDA
En er was natuurlijk ook een vraag over Rayane Bounida, het 15-jarige goudhaantje dat nog geen profcontract tekende. Vandenhaute liet al uitschijnen dat hij Anderlecht zal verlaten. "Ik hoop dat hij blijft, voor hem en voor RSCA", probeert Coucke er nog de moed in te houden. "Niks zo mooi als bij je jeugdclub doorbreken en dan door de grote poort hogerop."

LEES OOK: Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

Zal Gomez volgend seizoen nog bij Anderlecht spelen?

Meest recent

Mechele zeer gepikeerd: "Jullie overdrijven"

Club Brugge won met 1-2 op het veld van OH Leuven. Opdracht volbracht. Het was zeker geen geweldige ...

0
0
Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

119
119
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

177
177
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

127
127
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

70
70
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

27
27
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1172
1172
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

188
188
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

223
223
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

304
304
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

33
33
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

154
154
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

736
736
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

39
39
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

62
62
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

41
41
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

185
185
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

103
103
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

129
129
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

120
120
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

122
122
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

133
133
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

326
326
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

38
38
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

334
334

Meer sportnieuws