Schreuder start aan opdracht bij Club met eenvoudige zege

176 stemmen
Schreuder start aan opdracht bij Club met eenvoudige zege

Alfred Schreuder heeft er een prima ouverture opzitten als T1 van Club Brugge. Blauw-Zwart voetbalde zeker niet fantastisch vandaag maar pakte wel een gemakkelijke zege tegen STVV.

Het was voorlopig een uiterst bizarre speeldag in de Jupiler Pro League. Door een resem coronabesmettingen gingen al twee wedstrijden niet door vandaag en tot overmaat van ramp werd de wedstrijd tussen Seraing en Union gestaakt door een dik pak mist. Ook boven Jan Breydel hing wat mist maar hier kon de wedstrijd alvast eveneens van start gaan. Bij de thuisploeg koos nieuwe T1 Schreuder voor nieuwkomer Buchanan, Vormer en Dost, Lang ontbrak door een schorsing. De Kanaries deden het voorlopig nog zonder goudhaantje Kagawa, die verbleef nog even in zijn thuisland, ook Suzuki had andere oorden opgezocht.
Club overtuigt (nog) niet maar staat halfweg op voorsprong
STVV werd in de openingsfase meteen stevig onder druk gezet door Club Brugge, na nog geen drie minuten spelen kwamen de bezoekers al goed weg bij een heet standje voor de goal en even later dwong Rits doelman Schmidt tot een eerste echte redding. Blauw-Zwart bleef ook nadien heer en meester maar grote kansen bleven lange tijd uit. Iets voor het halfuur was het toch raak voor de thuisploeg toen de bezoekende verdediging twee maal blunderde, De Ketelaere strafte het uiteindelijk af door de 1-0 voorbij een kansloze Schmidt te schieten. In het slotkwartier creëerden beide ploegen nog weinig en zo stond Club halfweg op een kleine voorsprong.

De Ketelaere werkt op het halfuur de 1-0 in doel, meteen ook de ruststand.
Blunderende Kanaries graven eigen graf
De Kanaries kwamen met veel strijdlust uit de kleedkamer en probeerden vooral hoog druk te zetten. Een vroege kans van Hayashi werd door Mignolet onschadelijk gemaakt, al stond de Japanner vermoedelijk nipt buitenspel. Een paar minuten later moest de thuisdoelman opnieuw redding brengen bij een schot van Cacace. Iets voorbij het uur was het uiteindelijk toch Club dat opnieuw profiteerde van een blunder bij STVV, Dost legde de 2-0 met een lob voorbij Schmidt. Zowel Dost als Vormer vergaten nadien om de score nog hoger te laten oplopen maar een sterke bezoekende doelman verijdelde hun pogingen. Zo bleef het bij een zuinige maar verdiende eerste zege voor Club Brugge in 2022.
Scoreverloop:
1-0 (29') De Ketelaere, 2-0 (64') Dost

LEES OOK: STVV haalt nog twee extra versterkingen in huis

Zal Club finaal toch de titel pakken dit seizoen?

Meest recent

'Antwerp zoekt trainer: Vandenhaute drukt stempel'

Wouter Vandenhaute mag zich eindelijk ook officieel eigenaar van Antwerp noemen. Na zijn mislukte ...

21
21
'Jackpot voor Club Brugge: record Tzolis al aan diggelen'

Het belooft alsmaar meer een ronduit historische zomer te worden voor Club Brugge. Niet alleen lijkt ...

290
290
Antwerp rondt overname af: Vandenhaute meteen in actie

De kogel was al langer door de kerk, maar nu de laatste details zijn uitgeklaard is de miljoenendeal ...

185
185
Van Gucht schiet dubbel raak: reporter verbouwereerd

Ruben Van Gucht heeft opnieuw van zich laten spreken. De sportjournalist zorgde de voorbije uren ...

44
44
Mannaert spreekt duidelijke taal: daarom van Bommel

Na Rudi Garcia beginnen de Rode Duivels aan een tijdperk met Mark van Bommel. De Nederlander tekende ...

217
217
Fans gaan los na aanstelling van Bommel: “Gemiste kans!”

Mark van Bommel moet de Rode Duivels tot het EK 2028 gaan leiden. De Nederlander is de opvolger van ...

190
190
Van Bommel met eerste reactie als bondscoach: grote ambities

Mark van Bommel is officieel de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels. De Nederland werd door de ...

175
175
‘Anderlecht incasseert gigantische transferdomper’

RSC Anderlecht hoopt de selectie deze zomer nog flink te versterken, maar dat loopt niet van een ...

216
216
Van Bommel officieel bondscoach: KBVB onthult details

De kogel is door de kerk: Mark van Bommel is de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels. Dat maakte de ...

160
160
‘Club Brugge slaat op tafel voor straffe miljoenendeal’

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de zomermercato. Blauw-Zwart gaat komend seizoen uiteraard ...

524
524
Sibierski onverbiddellijk: talent ongenadig doorgestuurd

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang, ook onder het nieuwe sportieve bewind. Trainer ...

260
260
'Nieuwe grootmacht voor Tresoldi, target te duur voor Club'

Het beloven nog zeer bewogen weken te worden bij Club Brugge. De landskampioen is immers nog op zoek ...

247
247
'AA Gent eist waanzinnig prijskaartje: 15 miljoen'

Bij AA Gent wisten ze deze zomer al verrassend goed te boeren op de transfermarkt na een ...

298
298
'Guardiola hakt knoop door over Italiaans aanbod'

Na het WK kiezen heel wat landen voor een nieuwe bondscoach en daarbij worden heel wat kleppers ...

50
50
'Club voegt daad bij woord: megabod naar prullenmand'

Bij Club Brugge wordt het nog een zeer bewogen transferzomer. Donderdag veegde het al het Belgische ...

446
446
'Eindelijk nieuwe T1: Antwerp mikt op bekende naam'

Twee weken voor de start van het nieuwe seizoen heeft Antwerp nog altijd geen trainer. De Great Old ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'Bekende assistenten Van Bommel, Club houdt sterkhouders'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

219
219
Frustraties lopen hoog op bij Anderlecht-nieuweling

RSC Anderlecht heeft het seizoen afgetrapt met een Europees gelijkspel tegen Hammarby. Paars-Wit had ...

522
522
Ajax-legende zet Mika Godts ferm op zijn plek

Mika Godts kende afgelopen seizoen een topseizoen bij Ajax. Toch nam gewezen bondscoach Rudi Garcia ...

72
72
Jürgen Klopp is terug: Duitsland heeft topcoach binnen

Jürgen Klopp zal binnenkort weer naast het veld te zien zijn. De topcoach nam een tijdje ...

95
95
Marco Kana briest na gelijkspel Anderlecht: “Pijnlijk…”

RSC Anderlecht leek op weg naar zege tegen het Zweedse Hammarby in de voorrondes van de Europa ...

253
253
‘Club Brugge gaat vol voor stunt: stevig miljoenenbod’

Club Brugge is op de zomermercato naarstig op zoek naar versterkingen. Blauw-Zwart dreigt nog enkele ...

638
638
Matchfixing op WK? Onder meer zaak-Balogun genoemd

Het WK zit erop en met Spanje kregen we uiteindelijk een verdiende wereldkampioen. Globaal gezien ...

183
183
'Nieuwe transfer in aantocht voor Vermeeren'

Hij moest de toekomst van het Belgische voetbal worden en mocht in 2024 nog mee naar het EK, maar ...

230
230
'Union greep naast WK-ganger'

Union heeft al een zeer drukke transferzomer achter de rug. Het haalde tot dusver al zeven nieuwe ...

89
89

Meer sportnieuws