Schreuder start aan opdracht bij Club met eenvoudige zege

176 stemmen
Schreuder start aan opdracht bij Club met eenvoudige zege

Alfred Schreuder heeft er een prima ouverture opzitten als T1 van Club Brugge. Blauw-Zwart voetbalde zeker niet fantastisch vandaag maar pakte wel een gemakkelijke zege tegen STVV.

Het was voorlopig een uiterst bizarre speeldag in de Jupiler Pro League. Door een resem coronabesmettingen gingen al twee wedstrijden niet door vandaag en tot overmaat van ramp werd de wedstrijd tussen Seraing en Union gestaakt door een dik pak mist. Ook boven Jan Breydel hing wat mist maar hier kon de wedstrijd alvast eveneens van start gaan. Bij de thuisploeg koos nieuwe T1 Schreuder voor nieuwkomer Buchanan, Vormer en Dost, Lang ontbrak door een schorsing. De Kanaries deden het voorlopig nog zonder goudhaantje Kagawa, die verbleef nog even in zijn thuisland, ook Suzuki had andere oorden opgezocht.
Club overtuigt (nog) niet maar staat halfweg op voorsprong
STVV werd in de openingsfase meteen stevig onder druk gezet door Club Brugge, na nog geen drie minuten spelen kwamen de bezoekers al goed weg bij een heet standje voor de goal en even later dwong Rits doelman Schmidt tot een eerste echte redding. Blauw-Zwart bleef ook nadien heer en meester maar grote kansen bleven lange tijd uit. Iets voor het halfuur was het toch raak voor de thuisploeg toen de bezoekende verdediging twee maal blunderde, De Ketelaere strafte het uiteindelijk af door de 1-0 voorbij een kansloze Schmidt te schieten. In het slotkwartier creëerden beide ploegen nog weinig en zo stond Club halfweg op een kleine voorsprong.

De Ketelaere werkt op het halfuur de 1-0 in doel, meteen ook de ruststand.
Blunderende Kanaries graven eigen graf
De Kanaries kwamen met veel strijdlust uit de kleedkamer en probeerden vooral hoog druk te zetten. Een vroege kans van Hayashi werd door Mignolet onschadelijk gemaakt, al stond de Japanner vermoedelijk nipt buitenspel. Een paar minuten later moest de thuisdoelman opnieuw redding brengen bij een schot van Cacace. Iets voorbij het uur was het uiteindelijk toch Club dat opnieuw profiteerde van een blunder bij STVV, Dost legde de 2-0 met een lob voorbij Schmidt. Zowel Dost als Vormer vergaten nadien om de score nog hoger te laten oplopen maar een sterke bezoekende doelman verijdelde hun pogingen. Zo bleef het bij een zuinige maar verdiende eerste zege voor Club Brugge in 2022.
Scoreverloop:
1-0 (29') De Ketelaere, 2-0 (64') Dost

LEES OOK: Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Zal Club finaal toch de titel pakken dit seizoen?

Meest recent

Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

2
2
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

20
20
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

25
25
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

28
28
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

135
135
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

18
18
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

65
65
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

44
44
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

137
137
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

135
135
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

32
32
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

51
51
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

63
63
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

329
329
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

174
174
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

52
52
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

240
240
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

152
152
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

148
148
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

95
95
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

448
448
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

342
342
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

137
137
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

145
145
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

107
107

Meer sportnieuws