'Club Brugge haalt Deense EK-ganger aan boord'

door
'Club Brugge haalt Deense EK-ganger aan boord'

Club Brugge mocht deze maand al Tajon Buchanan en nieuwe coach Alfred Schreuder verwelkomen, maar het zou goed kunnen dat er de komende twee weken nog vers bloed neer zal strijken in het Jan Breydelstadion. Er zou alvast een stevige aanwinst op komst zijn, als we berichten uit Denemarken mogen geloven.


Daar meldt podcast Kvart I Bold immers dat Blauw-Zwart de beste papieren heeft om zich te versterken met Andreas Skov Olsen. De 22-jarige flankaanvaller komt sinds 2019 uit voor Bologna, maar daar is hij doorgaans invaller. In 2,5 jaar Serie A kon hij zijn stempel nog niet echt drukken met drie goals en vijf assists in 70 wedstrijden.

Desondanks is Skov Olsen deze winter gegeerd, want naast Club zouden ook Rangers en FC Kopenhagen nog op zijn diensten azen. De Schotse kampioen zou volgens La Gazzetta dello Sport zelfs al een bod van 6 miljoen euro uitgebracht hebben. Club zal ook in die grootteorde moeten bieden, want Bologna betaalde destijds 6 miljoen om hem bij FC Nordsjaelland weg te halen en zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt op 6,5 miljoen euro geschat.

EK-SENSATIE
Hoewel hij het bij Bologna tot dusver niet makkelijk had, groeide Skov Olsen wel uit tot een vaste waarde in de Deense nationale selectie. Hij was er vorige zomer bij op het EK, toen de Denen uitgroeiden tot de sensatie van het toernooi door de halve finale te halen. Skov Olsen viel op het toernooi in tegen Finland en de Rode Duivels. Zijn teller staat inmiddels al op zes goals in vijftien interlands.


LEES OOK: Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

Zou hij een aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

8
8
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

39
39
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

8
8
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

18
18
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

46
46
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

362
362
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

53
53
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

85
85
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

82
82
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

136
136
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

32
32
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

211
211
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

52
52
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

53
53
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

225
225
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

81
81
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

46
46
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

66
66
Stijnen dolgelukkig: "Hij is JPL-materiaal, zonder discussie"

Patro Eisden won met 4-0 van Francs Borains en plaatste zich zo voor het derde jaar op rij voor de ...

98
98
El Hadj verrast iedereen met deze transferboodschap

Bij Union SG verloren ze de afgelopen jaren veel aanvallende kwaliteit. De Brusselaars rekenen voor ...

140
140
Taravel krijgt signaal: herstelt hij fout tegen KV Mechelen?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen KV Mechelen. Jérémy Taravel maakte de ...

123
123
Union SG of Club Brugge? Boskamp geeft zijn titelfavoriet

Union SG en Club Brugge nemen het morgenavond tegen elkaar op in het Dudenpark. Een duel dat al ...

350
350
El Ouahdi doet boekje open over transfer naar PSV

Zakaria El Ouahdi gaat KRC Genk in de zomer wellicht verlaten. Er worden heel wat ploegen aan hem ...

178
178
Anderlecht slaat toe en shopt weer bij Ajax

Bij RSC Anderlecht zijn ze achter de schermen heel druk bezig met het aantrekken van nieuwe mensen. ...

395
395
Raman zag fenomeen bij Anderlecht: “Eén van de besten"

Benito Raman kende een degelijke periode bij RSC Anderlecht. De aanvaller kende er jaren waarbij ...

159
159

Meer sportnieuws