'Club Brugge haalt Deense EK-ganger aan boord'

door
'Club Brugge haalt Deense EK-ganger aan boord'

Club Brugge mocht deze maand al Tajon Buchanan en nieuwe coach Alfred Schreuder verwelkomen, maar het zou goed kunnen dat er de komende twee weken nog vers bloed neer zal strijken in het Jan Breydelstadion. Er zou alvast een stevige aanwinst op komst zijn, als we berichten uit Denemarken mogen geloven.


Daar meldt podcast Kvart I Bold immers dat Blauw-Zwart de beste papieren heeft om zich te versterken met Andreas Skov Olsen. De 22-jarige flankaanvaller komt sinds 2019 uit voor Bologna, maar daar is hij doorgaans invaller. In 2,5 jaar Serie A kon hij zijn stempel nog niet echt drukken met drie goals en vijf assists in 70 wedstrijden.

Desondanks is Skov Olsen deze winter gegeerd, want naast Club zouden ook Rangers en FC Kopenhagen nog op zijn diensten azen. De Schotse kampioen zou volgens La Gazzetta dello Sport zelfs al een bod van 6 miljoen euro uitgebracht hebben. Club zal ook in die grootteorde moeten bieden, want Bologna betaalde destijds 6 miljoen om hem bij FC Nordsjaelland weg te halen en zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt op 6,5 miljoen euro geschat.

EK-SENSATIE
Hoewel hij het bij Bologna tot dusver niet makkelijk had, groeide Skov Olsen wel uit tot een vaste waarde in de Deense nationale selectie. Hij was er vorige zomer bij op het EK, toen de Denen uitgroeiden tot de sensatie van het toernooi door de halve finale te halen. Skov Olsen viel op het toernooi in tegen Finland en de Rode Duivels. Zijn teller staat inmiddels al op zes goals in vijftien interlands.


LEES OOK: Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

Zou hij een aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

20
20
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

24
24
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

215
215
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

99
99
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

169
169
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

238
238
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

287
287
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

173
173
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

119
119
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

50
50
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

50
50
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

112
112
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

374
374
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

284
284
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

276
276
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

344
344
Engeland in de ban van Onana: nieuw Duivels wapen

Aston Villa duwde het Brighton van Maxim De Cuyper woensdagavond in de put. The Villains ...

81
81
Anthuenis sneert: “Wat heeft díé al bewezen bij Anderlecht?”

RSC Anderlecht draait dit seizoen mee bovenin het klassement. Donderdagavond staat de topper in de ...

595
595
Hubert strooit met lof: "Hij is zo belangrijk voor ons"

De topclubs lieten woensdagavond geen steken vallen in de Croky Cup. Ook landskampioen Union bekert ...

43
43
'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Bij Club Brugge mogen ze zich tijdens de komende mercato's in de handen wrijven, want er lijken ...

216
216
Tzolis doet boekje open over 'crisis' bij Club Brugge

Club Brugge trok woensdagavond met de nodige druk naar Den Dreef. Sowieso is de beker een toernooi ...

376
376
Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

165
165
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

115
115
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

23
23

Meer sportnieuws