'Blessure vermijdt vervelende situatie bij Beerschot'

door
'Blessure vermijdt vervelende situatie bij Beerschot'

Beerschot probeert de komende maanden nog alles om degradatie uit de Jupiler Pro League af te wenden, maar dat zal een zeer moeilijke opgave worden. De Ratten moeten een kloof van maar liefst tien punten met de voorlaatste plaats zien goed te maken, terwijl ze dit seizoen nog maar negen punten wisten te pakken. Trainer Javier Torrente schrikt er wel niet voor terug om in Operatie Redding stevige knopen door te hakken.


Zo raakte een tijdje geleden bekend dat Mike Vanhamel zijn aanvoerdersband moest inleveren bij Beerschot. Daar bleef het zelfs niet bij, want de doelman zou daarnaast ook nog eens zijn basisplaats verliezen. De ervaren rot was sinds zijn komst in 2018 altijd een sterkhouder en lokte zelfs interesse van Anderlecht, maar haalt dit seizoen zijn niveau niet.

De beslissing daarover is voorlopig echter uit de handen van Torrente genomen, want Gazet van Antwerpen weet dat Vanhamel er zondag tegen KRC Genk sowieso niet bij kan zijn. Hij liep deze week op training een verrekking aan de adductoren op en raakt daardoor niet fit. Hij zit dan ook niet in de selectie voor de partij van zondag.

DEBUUT
De blessure van Vanhamel betekent dat ook de laatste twijfels weggenomen zijn dat de 37-jarige Wouter Biebauw straks zijn debuut voor Beerschot zal gaan maken. Hij krijgt wellicht meteen ook de aanvoerdersband aangemeten, in afwachting van de terugkeer van nieuwe kapitein Ryan Sanusi uit blessure. Als reservedoelman zit derde keeper Antoine Lejoly een eerste keer dit seizoen op de bank.

LEES OOK: Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Zal Vanhamel zijn basisplaats nog heroveren?

Meest recent

'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

20
20
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

19
19
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

147
147
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

49
49
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

106
106
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

101
101
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

14
14
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

90
90
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

272
272
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

111
111
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

496
496
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

167
167
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

171
171
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

199
199
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

123
123
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

288
288
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

197
197
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

242
242
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

358
358
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

252
252
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

426
426
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

178
178
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

193
193
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

116
116
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

255
255

Meer sportnieuws