'Blessure vermijdt vervelende situatie bij Beerschot'

408 stemmen
'Blessure vermijdt vervelende situatie bij Beerschot'

Beerschot probeert de komende maanden nog alles om degradatie uit de Jupiler Pro League af te wenden, maar dat zal een zeer moeilijke opgave worden. De Ratten moeten een kloof van maar liefst tien punten met de voorlaatste plaats zien goed te maken, terwijl ze dit seizoen nog maar negen punten wisten te pakken. Trainer Javier Torrente schrikt er wel niet voor terug om in Operatie Redding stevige knopen door te hakken.


Zo raakte een tijdje geleden bekend dat Mike Vanhamel zijn aanvoerdersband moest inleveren bij Beerschot. Daar bleef het zelfs niet bij, want de doelman zou daarnaast ook nog eens zijn basisplaats verliezen. De ervaren rot was sinds zijn komst in 2018 altijd een sterkhouder en lokte zelfs interesse van Anderlecht, maar haalt dit seizoen zijn niveau niet.

De beslissing daarover is voorlopig echter uit de handen van Torrente genomen, want Gazet van Antwerpen weet dat Vanhamel er zondag tegen KRC Genk sowieso niet bij kan zijn. Hij liep deze week op training een verrekking aan de adductoren op en raakt daardoor niet fit. Hij zit dan ook niet in de selectie voor de partij van zondag.

DEBUUT
De blessure van Vanhamel betekent dat ook de laatste twijfels weggenomen zijn dat de 37-jarige Wouter Biebauw straks zijn debuut voor Beerschot zal gaan maken. Hij krijgt wellicht meteen ook de aanvoerdersband aangemeten, in afwachting van de terugkeer van nieuwe kapitein Ryan Sanusi uit blessure. Als reservedoelman zit derde keeper Antoine Lejoly een eerste keer dit seizoen op de bank.

LEES OOK: “We praten nog met hem”: Beerschot houdt kaarten tegen de borst

🚀

Zal Vanhamel zijn basisplaats nog heroveren?

Meest recent

‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

36
36
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

91
91
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

33
33
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

33
33
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

61
61
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

111
111
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

161
161
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

210
210
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

437
437
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

107
107
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

898
898
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

309
309
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

105
105
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

483
483
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

288
288
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

238
238
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

354
354
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

464
464
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

126
126
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

625
625
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

251
251
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

1104
1104
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

248
248
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

499
499

Meer sportnieuws