Union baalt: "Wij wilden graag voetballen"

172
Union baalt:

De wedstrijd tussen Seraing en Union was zaterdagavond bijzonder snel voorbij. De tweede helft werd niet meer afgetrapt, omdat de dikke mist in het Stade du Pairay het zicht te veel belemmerde. Op dat moment stond de leider al netjes met 0-2 voor, ondanks dat ze na minder dan een kwartier al met een man minder verder moesten na rood voor Bager.


De Brusselaars baalden dan ook van de beslissing van scheidsrechter Wesli De Cremer om de match niet meer te hervatten. "Als je in het midden van het veld staat, dan zie je beide doelen. Voor mij was er geen probleem om voort te doen", gaf Dante Vanzeir aan bij Sporza. "Wij wilden graag voetballen, maar Seraing wou de wedstrijd liever stopzetten. Wat ook begrijpelijk is. De scheidsrechter heeft de beslissing genomen en we zullen deze week nog eens moeten terugkomen om nog 45 minuten te spelen."

Voor Union komt het uitstel bijzonder ongelegen, want er wacht hen al een drukke periode. Volgende week komt Genk op bezoek in het Dudenpark, daarna volgt een midweekmatch op het veld van Club Brugge en in het weekend daarna is er dan weer de Brusselse derby tegen Anderlecht. En een week later wacht nog eens een trip naar de Bosuil.

VOORBEREIDING VERSTOORD
CEO Philippe Bormans hoopt dan ook dat er snel een beslissing genomen wordt over wanneer de tweede helft dan wel gespeeld zal worden. "Ik heb begrepen dat dat vrij snel zal zijn. Gelet op de COVID-gevallen is het misschien maar best dat we dat zo snel mogelijk doen, omdat dat ook nog zijn impact kan hebben op de teams op het wedstrijdblad die moeten behouden worden. Het is een raar seizoen en dan komt dit er nog eens bovenop. Het maakt het allemaal wat spannender, maar het is nu zo", stelt hij.

LEES OOK: Union SG flikt het weer: onbekende parel uit lage regionen

Had de match uitgespeeld moeten worden?

Meest recent

Anderlecht slaat tóch nog toe: aanwinst al in tribunes

RSC Anderlecht heeft enkele bijzonder drukke dagen op de transfermarkt achter de rug. Maar vlakken ...

15
15
De Bruyne terug in basis? Ploegmaat doet krasse uitspraak

Kevin De Bruyne begon het seizoen als bankzitter bij SSC Napoli. Door de blessure van Scott ...

16
16
Witte rook: KRC Genk haalt verloren zoon terug in huis

KRC Genk blijft bijzonder actief tijdens de slotdagen van de mercato. Enkele uren voor het ...

54
54
Opstellingen: Bruno houdt been stijf; Simons grijpt fors in

Donderdagavond worden de twee laatste duels van de derde speeldag afgewerkt. Zo krijgt RSC ...

39
39
‘Courtois bezorgt Van Bommel meteen eerste crisis’

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

507
507
Dé Deadline Day-stunt! Vermeeren heeft grote comeback beet

Antwerp FC heeft voor dé stunt van de Belgische Transferdeadline Day gezorgd. De Great Old ...

195
195
Supermercato Anderlecht: Vandenbempt ziet één groot nadeel

Na een spectaculair slotoffensief kan RSC Anderlecht nu al terugblikken op een spectaculaire ...

315
315
Club-fans fronsen wenkbrauwen: Gent haalt slag thuis na rood Cissé

AA Gent won afgelopen zondag met 2-1 van Club Brugge na een redelijk onderhoudende wedstrijd. De ...

450
450
Topcoaches clashen: "Híj́ moet de Ballon d'Or winnen"

Binnen anderhalve maand is het zover, dan wordt in Londen de 70ste Ballon d'Or uitgereikt. Stilaan ...

144
144
Tessa Wullaert zorgt voor bloedheet spektakel: fans smullen

Tessa Wullaert weet als geen ander hoe ze de aandacht kan trekken. De Red Flame heeft een nieuwe ...

74
74
JPL-transfers: Malinwa, Westerlo & Essevee hebben beet

Ook in België sluit de transfermarkt weldra onherroepelijk zijn deuren. Het sein voor heel wat ...

194
194
Vers bloed voor Bruno: nieuwkomers RSCA direct in basis?

De afgelopen weken leek er stilaan sprake van een typeploeg bij RSC Anderlecht, maar de nederlaag ...

485
485
'Opvallende afwezige bij Club Brugge: transfer op til?'

Club Brugge trekt vrijdag naar Lommel, waar het de rug moet zien te rechten na de nederlaag in Gent. ...

740
740
'Wending in transfersoap: Genk shopt bij Anderlecht'

Zowel bij RSC Anderlecht als KRC Genk deed de eigen jeugd de kassa de voorbije maanden alweer stevig ...

699
699
'Club Brugge slaat toe: twee last-minute aanwinsten'

Zowel op inkomend als uitgaand vlak lijkt het huiswerk van Club Brugge al afgerond. Dat betekent ...

855
855
'Sibierski drukt stempel: Anderlecht breekt alle records'

In het slot van de mercato valt er plots nog heel wat te beleven bij RSC Anderlecht, dat woensdag de ...

795
795
'Antwerp pakt stevig uit: twee vliegen in één klap'

Traditiegetrouw heeft Antwerp alweer een drukke zomer achter de rug, waarin tot dusver al maar ...

462
462
Coucke scheert hoge toppen met megalomaan nieuw project

Marc Coucke heeft wel vaker laten zien dat hij niet bepaald bang is om groot te dromen. Ook nu duikt ...

87
87
‘Valse start Jesse Bisiwu: verdict bij Barça bekend’

Jesse Bisiwu maakte deze zomer de verrassende overstap van Club Brugge naar FC Barcelona. Nog voor ...

245
245
Charleroi stelt supertalent met geweldig filmpje voor

Sporting Charleroi heeft op de valreep nog een transfer afgerond. De Carolo’s zijn uitstekend ...

30
30
KV Kortrijk pakt uit met Anderlecht-talent

KV Kortrijk heeft op de slotdag van de zomermercato nog uitgepakt met een Anderlecht-talent. De ...

126
126
Anderlecht-fans komen plots met woest statement

RSC Anderlecht is behoorlijk aan het seizoen begonnen. Vooral de Europese kwalificatie voor de ...

504
504
José Mourinho slaat keihard terug op Vincent Kompany

José Mourinho is dit seizoen weer de hoofdtrainer van Real Madrid. De Portugese oefenmeester ...

476
476
Antwerp maakt nog last minute-vertrekker bekend

Royal Antwerp FC is bijna klaar op de zomermercato. Terwijl The Great Old nadrukkelijk in verband ...

173
173
‘Antwerp op zucht van stunt: groen licht Vermeeren’

Zien we Arthur Vermeeren binnenkort weer op de Bosuil? De middenvelder brak op jonge leeftijd door ...

369
369

Meer sportnieuws