Union baalt: "Wij wilden graag voetballen"

172 stemmen
Union baalt:

De wedstrijd tussen Seraing en Union was zaterdagavond bijzonder snel voorbij. De tweede helft werd niet meer afgetrapt, omdat de dikke mist in het Stade du Pairay het zicht te veel belemmerde. Op dat moment stond de leider al netjes met 0-2 voor, ondanks dat ze na minder dan een kwartier al met een man minder verder moesten na rood voor Bager.


De Brusselaars baalden dan ook van de beslissing van scheidsrechter Wesli De Cremer om de match niet meer te hervatten. "Als je in het midden van het veld staat, dan zie je beide doelen. Voor mij was er geen probleem om voort te doen", gaf Dante Vanzeir aan bij Sporza. "Wij wilden graag voetballen, maar Seraing wou de wedstrijd liever stopzetten. Wat ook begrijpelijk is. De scheidsrechter heeft de beslissing genomen en we zullen deze week nog eens moeten terugkomen om nog 45 minuten te spelen."

Voor Union komt het uitstel bijzonder ongelegen, want er wacht hen al een drukke periode. Volgende week komt Genk op bezoek in het Dudenpark, daarna volgt een midweekmatch op het veld van Club Brugge en in het weekend daarna is er dan weer de Brusselse derby tegen Anderlecht. En een week later wacht nog eens een trip naar de Bosuil.

VOORBEREIDING VERSTOORD
CEO Philippe Bormans hoopt dan ook dat er snel een beslissing genomen wordt over wanneer de tweede helft dan wel gespeeld zal worden. "Ik heb begrepen dat dat vrij snel zal zijn. Gelet op de COVID-gevallen is het misschien maar best dat we dat zo snel mogelijk doen, omdat dat ook nog zijn impact kan hebben op de teams op het wedstrijdblad die moeten behouden worden. Het is een raar seizoen en dan komt dit er nog eens bovenop. Het maakt het allemaal wat spannender, maar het is nu zo", stelt hij.

LEES OOK: Evenepoel haalt verrassend hard uit naar Anderlecht

Had de match uitgespeeld moeten worden?

Meest recent

Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

0
0
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

12
12
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

23
23
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

144
144
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

105
105
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

94
94
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

183
183
Exodus Club Brugge: víj́f kampioenenmakers naar uitgang

Met het behalen van de 20ste landstitel en een knappe Champions League-campagne, kan Club Brugge ...

315
315
Nieuwe coach voor Liverpool: "Er is maar één man"

Amper een jaar nadat hij de club naar de titel had geloodst, is het verhaal van Arne Slot bij ...

101
101
Ultiem duel Gent vs. Genk: "Zij zijn de favoriet"

Zondagavond wordt de allerlaatste match van het seizoen in de Jupiler Pro League afgewerkt. In de ...

188
188
'Carrick wordt beloond: United haalt Serie A-uitblinker'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

166
166
Union dropt bommetje: Christian Burgess verlaat vicekampioen

Union SG heeft zondagmiddag een drastische beslissing bekend gemaakt. Zo neemt de Belgische ...

382
382
'Alonso meldt zich met Chelsea-miljoenen bij Club Brugge'

Maandag begint Xabi Alonso aan zijn nieuwe avontuur bij Chelsea FC. De Spaanse trainer zal dan ...

688
688
Deschacht verrast vriend en vijand met nieuwe rol

Van de grasmat naar de camera. Olivier Deschacht heeft een opvallende nieuwe uitdaging gevonden na ...

56
56
'Kompany op wenken bediend: Bayern gaat voor WK-ganger'

Vincent Kompany heeft een uitstekend seizoen als coach van Bayern München achter de rug. Maar ...

341
341
De Condé maakt agenda vrij: heftige transferzomer Genk

KRC Genk strijd zondagavond tegen AA Gent voor het laatste Europese ticket. Maar ongeacht de ...

246
246
'Nieuwe club Van Bommel: niemand zag dit aankomen'

Sins Mark van Bommel zo'n twee jaar geleden door de grote poort vertrok bij Antwerp FC, zit de ...

521
521
'Garcia krijgt cruciaal nieuws over toekomst bij Duivels'

Rudi Garcia maakt zich op voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Voor de ...

238
238
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemaftocht Jashari, Genk wil international'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

320
320
KRC Genk-smaakmaker hint naar enorme transferwending

KRC Genk moet nog Europees voetbal over de streep zien te trekken tegen KAA Gent. De Limburgers ...

254
254
KAA Gent-fans clashen met speler: “Dat gaat te ver”

KAA Gent speelt een levensbelangrijke barragewedstrijd tegen KRC Genk. De Buffalo’s kunnen nog ...

215
215
Toby Alderweireld roept grote schande na CL-finale

Paris Saint-Germain heeft voor het tweede jaar op rij de Champions League gewonnen. Arsenal kwam op ...

205
205
El Ouahdi onthult last-minute poging KBVB: harde afwijzing

De Rode Duivels zagen de afgelopen maanden heel wat spelers voor een ander land kiezen. De keuze van ...

247
247
Chelsea maakt Arsenal en Trossard compleet belachelijk

Arsenal stond dicht bij zijn eerste Champions League. De Londenaren kwamen op voorsprong, maar PSG ...

137
137
‘Grote stunt als opvolger Wouter Vrancken bij STVV?’

Sint-Truiden VV was dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. Onder Wouter ...

640
640

Meer sportnieuws