Union baalt: "Wij wilden graag voetballen"

172
Union baalt:

De wedstrijd tussen Seraing en Union was zaterdagavond bijzonder snel voorbij. De tweede helft werd niet meer afgetrapt, omdat de dikke mist in het Stade du Pairay het zicht te veel belemmerde. Op dat moment stond de leider al netjes met 0-2 voor, ondanks dat ze na minder dan een kwartier al met een man minder verder moesten na rood voor Bager.


De Brusselaars baalden dan ook van de beslissing van scheidsrechter Wesli De Cremer om de match niet meer te hervatten. "Als je in het midden van het veld staat, dan zie je beide doelen. Voor mij was er geen probleem om voort te doen", gaf Dante Vanzeir aan bij Sporza. "Wij wilden graag voetballen, maar Seraing wou de wedstrijd liever stopzetten. Wat ook begrijpelijk is. De scheidsrechter heeft de beslissing genomen en we zullen deze week nog eens moeten terugkomen om nog 45 minuten te spelen."

Voor Union komt het uitstel bijzonder ongelegen, want er wacht hen al een drukke periode. Volgende week komt Genk op bezoek in het Dudenpark, daarna volgt een midweekmatch op het veld van Club Brugge en in het weekend daarna is er dan weer de Brusselse derby tegen Anderlecht. En een week later wacht nog eens een trip naar de Bosuil.

VOORBEREIDING VERSTOORD
CEO Philippe Bormans hoopt dan ook dat er snel een beslissing genomen wordt over wanneer de tweede helft dan wel gespeeld zal worden. "Ik heb begrepen dat dat vrij snel zal zijn. Gelet op de COVID-gevallen is het misschien maar best dat we dat zo snel mogelijk doen, omdat dat ook nog zijn impact kan hebben op de teams op het wedstrijdblad die moeten behouden worden. Het is een raar seizoen en dan komt dit er nog eens bovenop. Het maakt het allemaal wat spannender, maar het is nu zo", stelt hij.

LEES OOK: Union SG flikt het weer: onbekende parel uit lage regionen

Had de match uitgespeeld moeten worden?

Meest recent

Bruno na stevige kritiek na Union: "Dat zie ik graag"

De 3-0-nederlaag tegen Union kwam hard aan bij RSC Anderlecht. Toch weigert trainer Vitor Bruno om ...

0
0
'Dendoncker verrast iedereen met nieuwe club'

Leander Dendoncker (31) heeft een nieuwe club gevonden. De voormalige Rode Duivel zet zijn ...

3
3
Anderlecht heeft er interessante speler bij: "Kan blijven lopen"

RSC Anderlecht is héél actief op de transfermarkt. Met Romeo Amane haalden ze een ...

54
54
Transfersurprise! 'Nikola Storm terug naar Jupiler Pro League'

Donderdagnacht sluit de transfermarkt ook in België onverbiddelijk zijn deuren. Maar vlak voor ...

91
91
Tot víér last-minute vertrekkers Genk: oplossing Mirisola?

KRC Genk is bezig aan een erg drukke slotweek van de zomermercato. En de Limburgers zijn nog niet ...

209
209
Op de valreep: Anderlecht kondigt 10de zomeraanwinst aan

Woensdag om middernacht moet RSC Anderlecht zijn Europese spelerslijst binnen doen bij de UEFA. Vlak ...

607
607
Ondanks schrikmomentje: Kompany en co razen door in DFB Pokal

Vincent Kompany kan voorlopig een perfect seizoensstart voorleggen met Bayern München. ...

39
39
Union onder stoom: STVV krijgt pak voor de broek op Stayen

De motor van Union SG begint stilaan op volle toeren te draaien. Daags na de 3-0-thuisoverwinning ...

165
165
'Anderlecht helemaal los: transferakkoord van 7 miljoen'

RSC Anderlecht moet woensdag om middernacht zijn Europese spelerslijst binnen doen. Vlak voor die ...

537
537
Antwerp kondigt vertrekker aan; Cercle haalt Braziliaan

Donderdag om middernacht gaat de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden op slot. ...

95
95
Anderlecht verbaast met international: straffe deal in Ligue 1

RSC Anderlecht wil voor het sluiten van de transferperiode nog enkele versterkingen in huis halen. ...

478
478
Van Bommel vloekt mee: vier Duivelse transferdompers

In de grootste Europese voetballanden is de transfermarkt sinds dinsdagavond weer achter slot en ...

335
335
Strijd om Gouden Stier: JPL-trainers voorspellen topschutter

Na de midweekmatchen van deze week zullen alle clubs in de Jupiler Pro League vier competitieduels ...

774
774
Antwerp drukt stempel: Antwerp flikt transferkoopje

Antwerp FC heeft op de valreep nog een extra aanwinst in huis gehaald. Zo werd de defensie van de ...

375
375
‘Fenerbahçe serveert Romelu Lukaku nu al af’

Romelu Lukaku trok naar Fenerbahçe om opnieuw de onbetwiste nummer één te ...

788
788
'Anderlecht tast alsnog diep in de buidel voor creativiteit'

Anderlecht is nog zeer druk in de weer in het slot van de mercato. Helemaal bovenaan de verlanglijst ...

861
861
'Furo baalt en grijpt alsnog naast transfer'

Dezer dagen verkoopt Club Brugge zijn jeugdproducten zeer duur, zelfs als ze amper of niet al in het ...

182
182
'Transfer Raskin om deze reden toch weer van de baan'

Dinsdagavond sloot de mercato in de Europese topcompetities zijn deuren en dat betekent dat onder ...

76
76
Marc Coucke verrast vriend en vijand met nieuwe versterking

Bij Anderlecht valt er naast het veld plots een opvallende naam te noteren. Terwijl de club zich ...

417
417
KV Mechelen laat verdediger vertrekken, talent op komst

Voor KV Mechelen is het seizoen helemaal niet begonnen zoals verhoopt, want het wacht na vier ...

201
201
'KRC Genk verrast met terugkeer jeugdproduct'

Bij KRC Genk is het nog een zeer bewogen week geweest op het vlak van transfers. Dé absolute ...

466
466
'Anderlecht blijft gaan: twéé middenvelders op komst?'

In de laatste dagen van de transferperiode geeft Anderlecht zijn selectie nog een serieuze ...

515
515
'Megastunt in de maak: Antwerp haalt Vermeeren terug'

Er is een énorme stunt in de maak. Arthur Vermeeren zou op het punt staan om terug te keren ...

805
805
Beerschot verrast en laat 'smaakmaker' gratis gaan

Verrassend nieuws vanop het Kiel. Beerschot heeft vandaag een vertrekker meegedeeld en de manier ...

223
223
Antwerp haalt slag thuis: toptalent tekent bij

Royal Antwerp FC heeft nog een slag weten te slaan. De Great Old heeft een van zijn absolute ...

91
91

Meer sportnieuws