Union baalt: "Wij wilden graag voetballen"

172 stemmen
Union baalt:

De wedstrijd tussen Seraing en Union was zaterdagavond bijzonder snel voorbij. De tweede helft werd niet meer afgetrapt, omdat de dikke mist in het Stade du Pairay het zicht te veel belemmerde. Op dat moment stond de leider al netjes met 0-2 voor, ondanks dat ze na minder dan een kwartier al met een man minder verder moesten na rood voor Bager.


De Brusselaars baalden dan ook van de beslissing van scheidsrechter Wesli De Cremer om de match niet meer te hervatten. "Als je in het midden van het veld staat, dan zie je beide doelen. Voor mij was er geen probleem om voort te doen", gaf Dante Vanzeir aan bij Sporza. "Wij wilden graag voetballen, maar Seraing wou de wedstrijd liever stopzetten. Wat ook begrijpelijk is. De scheidsrechter heeft de beslissing genomen en we zullen deze week nog eens moeten terugkomen om nog 45 minuten te spelen."

Voor Union komt het uitstel bijzonder ongelegen, want er wacht hen al een drukke periode. Volgende week komt Genk op bezoek in het Dudenpark, daarna volgt een midweekmatch op het veld van Club Brugge en in het weekend daarna is er dan weer de Brusselse derby tegen Anderlecht. En een week later wacht nog eens een trip naar de Bosuil.

VOORBEREIDING VERSTOORD
CEO Philippe Bormans hoopt dan ook dat er snel een beslissing genomen wordt over wanneer de tweede helft dan wel gespeeld zal worden. "Ik heb begrepen dat dat vrij snel zal zijn. Gelet op de COVID-gevallen is het misschien maar best dat we dat zo snel mogelijk doen, omdat dat ook nog zijn impact kan hebben op de teams op het wedstrijdblad die moeten behouden worden. Het is een raar seizoen en dan komt dit er nog eens bovenop. Het maakt het allemaal wat spannender, maar het is nu zo", stelt hij.

Had de match uitgespeeld moeten worden?

Meest recent

Gloednieuwe naam in Europese basiself? Vitor Bruno reageert

RSC Anderlecht staat donderdagavond opnieuw voor een belangrijke afspraak. In de Europese voorrondes ...

96
96
Club Brugge loert mee: 'Spectaculaire wending Stankovic'

Club Brugge nam na amper één seizoen afscheid van Aleksandar Stankovic. Door een ...

358
358
'Antwerp niet uitgeshopt: twee versterkingen in pijplijn'

Antwerp FC heeft woensdag de komst van Ibrahim Salah én Snayder Porozo wereldkundig gemaakt. ...

294
294
Adedeji-Sternberg tóch naar Club? "Heel pijnlijk verhaal"

Nu het middenveld en de achterhoede schijnbaar voldoende versterkt zijn, heeft Club Brugge zijn ...

842
842
Koninklijk onthaal Mo Salah: krankzinnig salaris onthuld

Mohamed Salah heeft voor een grote verrassing gezorgd met de keuze voor zijn nieuwe club. De ...

64
64
Over en uit? Opvallende afwezige op Griekse trip Anderlecht

De selectie en omkadering van RSC Anderlecht is woensdag afgereisd naar Griekenland. Daar wordt ...

566
566
'Real Madrid pakt groots uit: transfer van 125 miljoen'

Het is nu al reikhalzend uitkijken naar hoe Real Madrid zich komend seizoen zal presenteren. De ...

292
292
Gigantische opdoffer Union: steunpilaar maanden out

In de voorrondes van de Champions League boekte Union SG dinsdagavond een verdienstelijk ...

169
169
Gianni Infantino wanhoop nabij: gesjacher met WK-finale

De stoel van Gianni Infantino als voorzitter van de wereldvoetbalbond FIFA wankelt als nooit ...

320
320
Grote tegenvaller bij Union: "Hij heeft lange weg te gaan"

Union SG heeft het nagelaten om een goede uitgangspositie te veroveren in de voorrondes van de ...

327
327
‘Club Brugge gaat voor absolute stunt met Messi-ploegmaat’

Club Brugge wil stevig uitpakken met een Argentijns international die al naast Lionel Messi speelde. ...

1006
1006
De Mil schat Gentse kansen tegen Göteborg in

Voor AA Gent moet het er donderdag weer boenk op zijn. Het kan zich geen misstappen veroorloven in ...

178
178
'Real keert zijn kar: nieuwe wending rond Vinicius'

Real Madrid heeft er al een zeer bewogen transferzomer opzitten, maar er lijkt nog vuurwerk te ...

154
154
'Wanhopige Infantino zet WK-finale in als pasmunt'

Is het einde van Gianni Infantino bij de FIFA nabij? De voorzitter ligt al maanden onder vuur ...

142
142
Makelaar legt uit waarom Bisiwu Barça boven Club verkoos

Club Brugge zag deze zomer weer enkele grote talenten vertrekken. De voorbije dagen zochten met name ...

349
349
De Bruyne stuurt duidelijk signaal na woelig seizoen

Kevin De Bruyne blijft één van de absolute smaakmakers van het Belgische voetbal. Na ...

63
63
Trossard moet debuut om bizarre reden uitstellen

Leandro Trossard was één van de Rode Duivels die na de uitschakeling op het WK snel ...

63
63
Union ontdekt 'transfer': "Hij lijkt wel nieuwe speler"

De eerste twee wedstrijden van Union dit seizoen hebben nog geen zege opgeleverd, maar wel gemengde ...

129
129
'KV Mechelen vindt nieuwe verdediger in Spanje'

KV Mechelen was deze zomer vrij rustig op de transfermarkt, maar deed wel al enkele interessante ...

199
199
Jonckheere: "Club Brugge is bijna niet te kloppen"

Het seizoen 2026/27 in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond officieel afgetrapt. Dat gebeurt met ...

762
762
Antwerp strikt eindelijk langverwachte spits

Het heeft heel lang geduurd eer de zomermercato van Antwerp op gang kwam, maar de laatste weken is ...

177
177
'Anderlecht pakt uit met zeer opvallende aanwinst'

RSC Anderlecht is bezig met een aantal dossiers. Niet alleen bij de A-ploeg, maar ook voor RSCA ...

683
683
Anderlecht maakt A-kern bekend met enkele verrassingen

Bij RSC Anderlecht hebben ze de voorlopige ploegfoto gemaakt. Paars-Wit heeft via zijn eigen website ...

504
504
Beerschot vindt opvallende versterking bij Lierse SK

Beerschot heeft vandaag een aanwinst aangekondigd. De Kielse Ratten haalden geen nieuwe speler naar ...

86
86
'Anderlecht polst bij Atlético Madrid'

RSC Anderlecht gaat zich deze mercato nog versterken. De Brusselaars willen de kern nog van vers ...

269
269

Meer sportnieuws