Bayern alweer oppermachtig, Wolfsburg stopt verliesreeks

35 stemmen
Bayern alweer oppermachtig, Wolfsburg stopt verliesreeks

Bayern München heeft Borussia Dortmund zaterdag stevig van antwoord gediend in de Bundesliga. De Borussen dachten de leider onder druk te zetten met een ruime zege tegen Freiburg, maar de regerende kampioen heeft op zijn beurt gewoon zelf uitgehaald. FC Köln kreeg een 0-4 om de oren. VfL Wolfsburg heeft dan weer eindelijk nog eens een punt gepakt.


Het waren weer de usual suspects die uitblonken bij Bayern. Halfweg had de leider zijn schaapjes al op het droge, dankzij goals van Lewandowski en Tolisso. Telkens was Thomas Müller de aangever. De 32-jarige ontpopt zich alsmaar meer tot assistkoning van Europa, want hij zit dit seizoen al aan maar liefst achttien assists in negentien matchen.

Na rust liep Bayern nog verder uit tot 0-4 met twee goals van Lewandowski, die dus nog eens een hattrick maakte. Ook de statistieken van de Pool ogen hallucinant, want hij zit in de Bundesliga al aan 23 doelpunten in negentien matchen. Zijn record van 40 doelpunten vorig seizoen zou aan dit tempo dus zomaar nog eens kunnen sneuvelen.

WOLFSBURG
Voor Wolfsburg was het ook nog eens een ietwat aangename namiddag. Zij speelden 0-0 gelijk tegen Hertha BSC, wat betekent dat ze na zes verliespartijen op een rij eindelijk nog eens een punt konden pakken. Koen Casteels en Sebastiaan Bornauw stonden bij Wolfsburg in de basis, terwijl Aster Vranckx en Dodi Lukebakio rond het uur mochten invallen.

LEES OOK: 'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Zal Wolfsburg snel nog eens een match winnen?

Meest recent

Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

3
3
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

17
17
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

55
55
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

27
27
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

71
71
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

181
181
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

188
188
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

125
125
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

286
286
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

436
436
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

293
293
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

134
134
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

74
74
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

347
347
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

403
403
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

276
276
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

215
215
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

386
386
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

337
337
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

93
93
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

324
324
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

338
338
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

564
564
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

408
408
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

309
309

Meer sportnieuws