Bayern alweer oppermachtig, Wolfsburg stopt verliesreeks

door
Bayern alweer oppermachtig, Wolfsburg stopt verliesreeks

Bayern München heeft Borussia Dortmund zaterdag stevig van antwoord gediend in de Bundesliga. De Borussen dachten de leider onder druk te zetten met een ruime zege tegen Freiburg, maar de regerende kampioen heeft op zijn beurt gewoon zelf uitgehaald. FC Köln kreeg een 0-4 om de oren. VfL Wolfsburg heeft dan weer eindelijk nog eens een punt gepakt.


Het waren weer de usual suspects die uitblonken bij Bayern. Halfweg had de leider zijn schaapjes al op het droge, dankzij goals van Lewandowski en Tolisso. Telkens was Thomas Müller de aangever. De 32-jarige ontpopt zich alsmaar meer tot assistkoning van Europa, want hij zit dit seizoen al aan maar liefst achttien assists in negentien matchen.

Na rust liep Bayern nog verder uit tot 0-4 met twee goals van Lewandowski, die dus nog eens een hattrick maakte. Ook de statistieken van de Pool ogen hallucinant, want hij zit in de Bundesliga al aan 23 doelpunten in negentien matchen. Zijn record van 40 doelpunten vorig seizoen zou aan dit tempo dus zomaar nog eens kunnen sneuvelen.

WOLFSBURG
Voor Wolfsburg was het ook nog eens een ietwat aangename namiddag. Zij speelden 0-0 gelijk tegen Hertha BSC, wat betekent dat ze na zes verliespartijen op een rij eindelijk nog eens een punt konden pakken. Koen Casteels en Sebastiaan Bornauw stonden bij Wolfsburg in de basis, terwijl Aster Vranckx en Dodi Lukebakio rond het uur mochten invallen.

LEES OOK: Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Zal Wolfsburg snel nog eens een match winnen?

Meest recent

Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

12
12
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

62
62
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

93
93
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

58
58
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

31
31
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

37
37
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

181
181
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

39
39
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

283
283
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

218
218
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

72
72
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

226
226
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

385
385
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

137
137
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

295
295
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

275
275
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

154
154
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

144
144
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

117
117
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

94
94
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

495
495
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

159
159
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

52
52
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

350
350

Meer sportnieuws