Proto geeft Anderlecht twee opmerkelijke transfertips

door
Proto geeft Anderlecht twee opmerkelijke transfertips

Bij RSC Anderlecht gaan ze deze mercato niet al te gek doen. Het kan zijn dat er één of twee jonge spelers de club gaan versterken, maar het kan ook zijn dat er niemand bijkomt. Silvio Proto geeft Peter Verbeke raad.


De ex-doelman laat in La Capitale weten dat Anderlecht nog een extra centrale verdediger kan gebruiken om een eventueel ontbreken van Wesley Hoedt op te vangen. Dat lijkt nochtans een overbodige transfer te zijn, aangezien de Brusselaars met Hannes Delcroix nog een linksvoetige centrale verdediger in de selectie hebben. Bovendien is Marco Kana tweevoetig en speelde hij daar ook al.

Proto zou ook nog een defensieve middenvelder halen, die zowel kan afbreken én opbouwen. Het klopt dat Josh Cullen vooral een breker is, maar in het huidige Anderlecht zorgt hij voor de balans. Met de aanvallende backs, een Wesley Hoedt die over sterke uitvoetballende kwaliteiten beschikt én Kristoffer Olsson op het middenveld lijkt RSCA ook daar geen ander type nodig te hebben. Bovendien heeft RSCA met Kana ook zo een type in de kern. Proto zou Adrien Trebel daar willen zien spelen. De Fransman bewees in het verleden nochtans dat hij geen ideale nummer zes is. De Fransman komt beter tot zijn recht in een ploeg die zeer direct voetbal speelt, waar hij als nummer acht zijn ding mag doen. Trebel past simpelweg niet in de huidige voetbalvisie die er momenteel is bij RSCA. Vorig seizoen kende hij een goede periode, maar kende hij zwakke play-offs.

Aan ingaande zijde is RSCA vooral bezig met andere dossiers: een rechtsachter en een jonge aanvaller. Op beide posities zal er ten vroegste deze maand en ten laatste komende zomer zeker versterking komen.

LEES OOK: 'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

Heeft RSCA nood aan nieuwe verdediger en verdedigende middenvelder?

Meest recent

'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

0
0
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

138
138
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

161
161
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

80
80
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

302
302
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

361
361
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

51
51
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

251
251
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

506
506
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

155
155
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

196
196
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

288
288
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

293
293
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

353
353
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

525
525
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

177
177
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

297
297
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

492
492
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

382
382
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

197
197
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

432
432
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

341
341
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

197
197
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

733
733
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

287
287

Meer sportnieuws