Proto geeft Anderlecht twee opmerkelijke transfertips

door
Proto geeft Anderlecht twee opmerkelijke transfertips

Bij RSC Anderlecht gaan ze deze mercato niet al te gek doen. Het kan zijn dat er één of twee jonge spelers de club gaan versterken, maar het kan ook zijn dat er niemand bijkomt. Silvio Proto geeft Peter Verbeke raad.


De ex-doelman laat in La Capitale weten dat Anderlecht nog een extra centrale verdediger kan gebruiken om een eventueel ontbreken van Wesley Hoedt op te vangen. Dat lijkt nochtans een overbodige transfer te zijn, aangezien de Brusselaars met Hannes Delcroix nog een linksvoetige centrale verdediger in de selectie hebben. Bovendien is Marco Kana tweevoetig en speelde hij daar ook al.

Proto zou ook nog een defensieve middenvelder halen, die zowel kan afbreken én opbouwen. Het klopt dat Josh Cullen vooral een breker is, maar in het huidige Anderlecht zorgt hij voor de balans. Met de aanvallende backs, een Wesley Hoedt die over sterke uitvoetballende kwaliteiten beschikt én Kristoffer Olsson op het middenveld lijkt RSCA ook daar geen ander type nodig te hebben. Bovendien heeft RSCA met Kana ook zo een type in de kern. Proto zou Adrien Trebel daar willen zien spelen. De Fransman bewees in het verleden nochtans dat hij geen ideale nummer zes is. De Fransman komt beter tot zijn recht in een ploeg die zeer direct voetbal speelt, waar hij als nummer acht zijn ding mag doen. Trebel past simpelweg niet in de huidige voetbalvisie die er momenteel is bij RSCA. Vorig seizoen kende hij een goede periode, maar kende hij zwakke play-offs.

Aan ingaande zijde is RSCA vooral bezig met andere dossiers: een rechtsachter en een jonge aanvaller. Op beide posities zal er ten vroegste deze maand en ten laatste komende zomer zeker versterking komen.

LEES OOK: Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Heeft RSCA nood aan nieuwe verdediger en verdedigende middenvelder?

Meest recent

KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

83
83
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

52
52
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

26
26
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

45
45
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

50
50
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

135
135
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

30
30
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

91
91
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

341
341
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

428
428
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

303
303
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

468
468
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

178
178
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

326
326
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

544
544
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

48
48
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

361
361
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

40
40
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

540
540
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

48
48
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

438
438
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

407
407
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

138
138
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

244
244
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

703
703

Meer sportnieuws