Proto geeft Anderlecht twee opmerkelijke transfertips

door
Proto geeft Anderlecht twee opmerkelijke transfertips

Bij RSC Anderlecht gaan ze deze mercato niet al te gek doen. Het kan zijn dat er één of twee jonge spelers de club gaan versterken, maar het kan ook zijn dat er niemand bijkomt. Silvio Proto geeft Peter Verbeke raad.


De ex-doelman laat in La Capitale weten dat Anderlecht nog een extra centrale verdediger kan gebruiken om een eventueel ontbreken van Wesley Hoedt op te vangen. Dat lijkt nochtans een overbodige transfer te zijn, aangezien de Brusselaars met Hannes Delcroix nog een linksvoetige centrale verdediger in de selectie hebben. Bovendien is Marco Kana tweevoetig en speelde hij daar ook al.

Proto zou ook nog een defensieve middenvelder halen, die zowel kan afbreken én opbouwen. Het klopt dat Josh Cullen vooral een breker is, maar in het huidige Anderlecht zorgt hij voor de balans. Met de aanvallende backs, een Wesley Hoedt die over sterke uitvoetballende kwaliteiten beschikt én Kristoffer Olsson op het middenveld lijkt RSCA ook daar geen ander type nodig te hebben. Bovendien heeft RSCA met Kana ook zo een type in de kern. Proto zou Adrien Trebel daar willen zien spelen. De Fransman bewees in het verleden nochtans dat hij geen ideale nummer zes is. De Fransman komt beter tot zijn recht in een ploeg die zeer direct voetbal speelt, waar hij als nummer acht zijn ding mag doen. Trebel past simpelweg niet in de huidige voetbalvisie die er momenteel is bij RSCA. Vorig seizoen kende hij een goede periode, maar kende hij zwakke play-offs.

Aan ingaande zijde is RSCA vooral bezig met andere dossiers: een rechtsachter en een jonge aanvaller. Op beide posities zal er ten vroegste deze maand en ten laatste komende zomer zeker versterking komen.

LEES OOK: 'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Heeft RSCA nood aan nieuwe verdediger en verdedigende middenvelder?

Meest recent

'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

21
21
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

24
24
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

12
12
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

98
98
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

116
116
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

84
84
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

317
317
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

190
190
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

357
357
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

322
322
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

337
337
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

67
67
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

55
55
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

89
89
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

214
214
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

83
83
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

331
331
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

203
203
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

92
92
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

158
158
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

214
214
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

79
79
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

455
455
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

131
131

Meer sportnieuws