'FC Barcelona zet sterkhouder Anderlecht hoog op verlanglijstje'

571 stemmen
'FC Barcelona zet sterkhouder Anderlecht hoog op verlanglijstje'

RSC Anderlecht lijkt steeds meer rekening te gaan moeten houden met het vertrek van één van zijn goudhaantjes. Volgens Spaanse media lonkt FC Barcelona naar Sergio Gomez. De Spanjaard dreigt onhoudbaar te worden.


Gomez is wellicht dé zomertransfer van dit seizoen in de Jupiler Pro League. Anderlecht haalde de linksvoetige speler voor 1,5 miljoen euro weg bij Borussia Dortmund. Vincent Kompany vormde hem helemaal om tot een linkerflankverdediger, met aanvallende impulsen. Kompany kreeg er aanvankelijk nog kritiek over, maar die is gaan liggen. Gomez toonde zich dan ook met 6 goals en 13 assists in 28 matchen. Dat zijn fenomenale cijfers voor een flankverdediger en het is dan ook logisch dat de Spaanse belofteninternational veel interesse lokt. Chelsea werd vandaag genoemd, maar FC Barcelona ziet een terugkeer ook wel zitten.

DRIE SPELERS

Volgens de Spaanse journalist Mateo Sánchez is Gomez zelfs een concrete piste. Samen met José Gaya van Valencia en Alejandro Grimaldo staat hij op de shortlist om de nieuwe linkerflankverdediger te worden van Barça. Gomez heeft het voordeel dat hij met zijn 21 jaar vijf jaar jonger is dan zijn twee rivalen.

Barça zal komende zomer dus wellicht eens polsen om Gomez terug te halen naar de club waar hij zijn jeugdopleiding kende. Paars-Wit lijkt nu al te mogen hopen op minstens het tienvoudige van wat het zelf betaalde voor Gomez.

LEES OOK: Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Zal Barça komende zomer een bod neerleggen bij RSCA?

Meest recent

'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

15
15
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

173
173
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

86
86
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

178
178
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

101
101
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

143
143
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

92
92
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

55
55
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

67
67
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

424
424
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

222
222
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

312
312
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

297
297
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

80
80
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1007
1007
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

319
319
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

360
360
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

450
450
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

146
146
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

113
113
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

181
181
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

287
287
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

43
43
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

414
414

Meer sportnieuws