'FC Barcelona zet sterkhouder Anderlecht hoog op verlanglijstje'

door
'FC Barcelona zet sterkhouder Anderlecht hoog op verlanglijstje'

RSC Anderlecht lijkt steeds meer rekening te gaan moeten houden met het vertrek van één van zijn goudhaantjes. Volgens Spaanse media lonkt FC Barcelona naar Sergio Gomez. De Spanjaard dreigt onhoudbaar te worden.


Gomez is wellicht dé zomertransfer van dit seizoen in de Jupiler Pro League. Anderlecht haalde de linksvoetige speler voor 1,5 miljoen euro weg bij Borussia Dortmund. Vincent Kompany vormde hem helemaal om tot een linkerflankverdediger, met aanvallende impulsen. Kompany kreeg er aanvankelijk nog kritiek over, maar die is gaan liggen. Gomez toonde zich dan ook met 6 goals en 13 assists in 28 matchen. Dat zijn fenomenale cijfers voor een flankverdediger en het is dan ook logisch dat de Spaanse belofteninternational veel interesse lokt. Chelsea werd vandaag genoemd, maar FC Barcelona ziet een terugkeer ook wel zitten.

DRIE SPELERS

Volgens de Spaanse journalist Mateo Sánchez is Gomez zelfs een concrete piste. Samen met José Gaya van Valencia en Alejandro Grimaldo staat hij op de shortlist om de nieuwe linkerflankverdediger te worden van Barça. Gomez heeft het voordeel dat hij met zijn 21 jaar vijf jaar jonger is dan zijn twee rivalen.

Barça zal komende zomer dus wellicht eens polsen om Gomez terug te halen naar de club waar hij zijn jeugdopleiding kende. Paars-Wit lijkt nu al te mogen hopen op minstens het tienvoudige van wat het zelf betaalde voor Gomez.

LEES OOK: Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Zal Barça komende zomer een bod neerleggen bij RSCA?

Meest recent

Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

70
70
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

106
106
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

48
48
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

131
131
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

125
125
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

141
141
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

56
56
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

73
73
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

39
39
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

193
193
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

26
26
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

153
153
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

213
213
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

45
45
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

118
118
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

214
214
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

108
108
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

72
72
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

150
150
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

332
332
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

315
315
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

209
209
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

562
562
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

43
43
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

247
247

Meer sportnieuws