Priske zet deur op een kier voor Lamkel Zé

door
Priske zet deur op een kier voor Lamkel Zé

Afgelopen zomer kwam er na jaren vol ups en downs eindelijk een einde aan het stormachtige huwelijk tussen Didier Lamkel Zé en Antwerp. Of toch tijdelijk, want de 25-jarige Kameroener werd uitgeleend aan het Slowaakse DAC. Een huurovereenkomst die nu al vroegtijdig werd verbroken.


Naar de precieze reden voor die snelle breuk is het gissen, zo ook binnenskamers op de Bosuil. Althans als we Brian Priske mogen geloven. "Het was de bedoeling dat hij daar tot het einde van het seizoen zou spelen, maar ik heb ook gehoord dat hij er intussen al vertrokken is. Ik weet eerlijk gezegd ook niet wat er nu gaat gebeuren", werd de Deense coach geciteerd door Het Nieuwsblad.

"Of het een optie is dat hij terug naar hier komt? Dat weet ik niet. Voorlopig is dat alleszins niet aan de orde", klonk het vervolgens nog, waarmee Priske die mogelijkheid toch niet volledig durft uitsluiten. Nochtans liet hij vorige zomer vrij snel na zijn intrede nog duidelijk blijken geen plaats te hebben voor het wispelturige woelwater en diens talloze fratsen, zowel op als naast het veld.

KANDIDAAT GOUDEN SCHOEN
Toch zou Antwerp het profiel van Lamkel Zé voorin maar al te goed kunnen gebruiken. Indien hij zijn kopje erbij kan houden heeft de dribbelkont dan ook alle troeven in huis om een regelrechte smaakmaker te zijn op de Belgische velden. Dat bleek vorig seizoen nog na nieuwjaar, toen Frank Vercauteren hem optimaal liet renderen. Onder zijn hoede was LZ7 goed voor 10 goals in 19 duels, wat hem in de eerste stemronde van de Gouden Schoen zelfs een gedeelde zevende plaats opleverde.

LEES OOK: Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

Denkt u dat Lamkel Zé ooit nog in actie komt voor Antwerp?

Meest recent

Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Club Brugge won gisteren na een waar spektakelstuk met de nodige moeite van Zulte Waregem. Bij ...

13
13
Lukaku als voorbeeld: grote RSCA-droom leeft weer

Bij RSC Anderlecht hebben ze een geweldige jeugdopleiding en de Brusslaars zijn een garantie op ...

18
18
‘Anderlecht slaat hard toe: MLS-topper staat al klaar’

Anderlecht heeft z’n oog laten vallen op een jonge verdediger uit de MLS. Linksvoetig, ...

450
450
Forbs en Diakhon beiden verrast: "Heel raar"

Club Brugge won verdiend met 4-3 van Zulte Waregem. Blauw-Zwart slikt nog veel te veel tegengoals, ...

105
105
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer lonkt

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

60
60
STVV als voorbeeld: straffe cijfers spreken boekdelen

STVV is een club die al jaren een gezond financieel beleid levert. Geen gekke aankopen, maar ...

76
76
Verhaeghe krijgt kritiek: "daar begon de ‘miserie’"

Club Brugge kent voorlopig een wisselvallig seizoen. Voorzitter Bart Verhaeghe scoorde de afgelopen ...

163
163
Hubert versus Hasi: een héél opvallende balans

David Hubert en Besnik Hasi zijn de laatste twee trainers van RSC Anderlecht. Is die wissel van de ...

82
82
Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

29
29
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

133
133
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

75
75
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

310
310
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

334
334
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

44
44
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

720
720
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

318
318
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

40
40
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

505
505
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

45
45
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

130
130
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

317
317
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

135
135
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

182
182
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

552
552
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

76
76

Meer sportnieuws