Zorgen voor Antwerp: Fischer out, Seck 'vermist'

346 stemmen
Zorgen voor Antwerp: Fischer out, Seck 'vermist'

Na een eerste seizoenshelft vol vallen en opstaan heeft het immer ambitieuze Antwerp haar kaarten nog zelf in handen. Het stamnummer één hoopt na de break alvast vlotter uit de startblokken te schieten dan afgelopen zomer, toen de zelf nog nieuwe coach Brian Priske een heleboel nieuwe pionnen moest inpassen. Tijdens de wintermercato lijkt er minder vers bloed op komst.


Integendeel, door de uitschakeling van de Great Old in de beker en Europa ziet het eerder naar uit dat de ruime selectie moet worden uitgedund. Al zijn de opties niet overal even talrijk. Centraal achterin bijvoorbeeld dreigt het gemis van Abdoulaye Seck een fikse aderlating te worden. De 29-jarige Senegalees knokte zich pas recent weer in de basis, maar vormde daar tot zijn rode kaart tegen Standard een sterke tandem met Björn Engels.

Zijn schorsing zal alleszins enigszins onopgemerkt voorbijgaan, want momenteel vertoeft Seck op de Afrika Cup. Daar kwam hij weliswaar nog niet in actie, meer nog: in de eerste twee duels zat de verdediger zelfs niet eens op de bank. Gevraagd naar die situatie tastte Priske zelf opmerkelijk genoeg in het duister. "We proberen met hem in contact te geraken, maar dat is voorlopig nog niet geluk", werd hij geciteerd door Het Nieuwsblad.

FISCHER OUT, HAROUN IN?
Antwerp sluit daarom alvast niet uit dat Seck een lichte spierblessure of zelfs corona opliep. Voorlopig is het echter wachten op nieuws van de Senegalese voetbalbond. Met het oog op het duel van zondag tegen Charleroi zal overigens ook Viktor Fischer ontbreken. Hij heeft last van de enkel. Faris Haroun daarentegen is stilaan volledig fit. Al blijft het nog maar de vraag of Priske nog werkelijk een beroep wenst te doen op de aanvoerder.

LEES OOK: Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

🚀

Antwerp moet dringend nog op zoek naar een centrale verdediger

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

34
34
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

53
53
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

198
198
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

70
70
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

77
77
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

142
142
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

176
176
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

186
186
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

62
62
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

147
147
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

290
290
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

372
372
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

80
80
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

538
538
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

77
77
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

447
447
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

643
643
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

248
248
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

305
305
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

925
925
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

496
496
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

154
154
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

461
461
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

613
613

Meer sportnieuws