Zorgen voor Antwerp: Fischer out, Seck 'vermist'

door
Zorgen voor Antwerp: Fischer out, Seck 'vermist'

Na een eerste seizoenshelft vol vallen en opstaan heeft het immer ambitieuze Antwerp haar kaarten nog zelf in handen. Het stamnummer één hoopt na de break alvast vlotter uit de startblokken te schieten dan afgelopen zomer, toen de zelf nog nieuwe coach Brian Priske een heleboel nieuwe pionnen moest inpassen. Tijdens de wintermercato lijkt er minder vers bloed op komst.


Integendeel, door de uitschakeling van de Great Old in de beker en Europa ziet het eerder naar uit dat de ruime selectie moet worden uitgedund. Al zijn de opties niet overal even talrijk. Centraal achterin bijvoorbeeld dreigt het gemis van Abdoulaye Seck een fikse aderlating te worden. De 29-jarige Senegalees knokte zich pas recent weer in de basis, maar vormde daar tot zijn rode kaart tegen Standard een sterke tandem met Björn Engels.

Zijn schorsing zal alleszins enigszins onopgemerkt voorbijgaan, want momenteel vertoeft Seck op de Afrika Cup. Daar kwam hij weliswaar nog niet in actie, meer nog: in de eerste twee duels zat de verdediger zelfs niet eens op de bank. Gevraagd naar die situatie tastte Priske zelf opmerkelijk genoeg in het duister. "We proberen met hem in contact te geraken, maar dat is voorlopig nog niet geluk", werd hij geciteerd door Het Nieuwsblad.

FISCHER OUT, HAROUN IN?
Antwerp sluit daarom alvast niet uit dat Seck een lichte spierblessure of zelfs corona opliep. Voorlopig is het echter wachten op nieuws van de Senegalese voetbalbond. Met het oog op het duel van zondag tegen Charleroi zal overigens ook Viktor Fischer ontbreken. Hij heeft last van de enkel. Faris Haroun daarentegen is stilaan volledig fit. Al blijft het nog maar de vraag of Priske nog werkelijk een beroep wenst te doen op de aanvoerder.

LEES OOK: Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Antwerp moet dringend nog op zoek naar een centrale verdediger

Meest recent

Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

9
9
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

28
28
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

49
49
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

37
37
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

138
138
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

19
19
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

341
341
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

44
44
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

70
70
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

164
164
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

250
250
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

85
85
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

84
84
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

245
245
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

487
487
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

140
140
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

106
106
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

503
503
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

152
152
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

162
162
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

254
254
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

76
76
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

375
375
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

92
92

Meer sportnieuws