Kompany geeft update over transfers

door
Kompany geeft update over transfers

RSC Anderlecht opent 2022 zondag met een topmatch in het eigen Lotto Park tegen Standard. Vincent Kompany hoopt dat de winterstop het goede elan van zijn ploeg niet heeft verbroken. Hij sprak namiddag de media toe.


Covidgevallen: "We hebben het tot op heden redelijk onder controle. Hopelijk hebben we de volledige kern (Magallan en Ashimeru hadden een coronabesmetting, nvdr.) beschikbaar. Het is nog afwachten of iedereen 100% fit is."

Standard: "Uiteraard willen we met een zege beginnen aan 2022. Het is goed dat het een topmatch is, want dan is de focus er meteen. De spelers kennen het belang van deze match. Het is onmogelijk dat we Standard gaan onderschatten. Het is een Belgische klassieker. Zelfs als Standard in derde klasse zou spelen, is dat een match die we willen winnen. Wijzelf willen de lat hoog blijven leggen. Standard heeft nog veel kwaliteit met Klauss, Bastien, Carcela, Lestienne en anderen… Er zijn financiële problemen en het is jammer dat Leye daar de tol moest voor betalen. Hij kon niets doen aan de huidige situatie bij Standard. Ze hebben nu een goede trainer met Elsner, maar er bestaat geen magische toverstaf in het voetbal. Wij hebben die problemen ook gekend. Je hebt een strijd- en financieel plan nodig."

Transfers bij Standard: "Het is duidelijk waar de trainer Standard wil versterken en waar hij naartoe wil werken. Daar kan je je een beetje op instellen, maar we moeten ons vooral focussen op onze eigen ploeg. Het is wel een feit dat Standard in een situatie zit waar ze creatief moeten zijn."

Transfers bij Anderlecht: "Het is een vraag voor Peter (Verbeke, nvdr.). Onze prioriteit is om de ploeg bij elkaar te houden, tenzij er een niet te weigeren bod komt. Maar dat is bij elke Belgische club het geval. We moeten klaar zijn als dat zou gebeuren. We werken vooral toe richting zomer, omdat we een aantal huurspelers hebben die wellicht vertrekken. De club heeft dus nog tijd om zich daarvoor voor te bereiden."

Vertrek Harwood-Bellis: "We hebben succes gehad met huurdeals zoals die met Nmecha, Zirkzee en Kouame. Taylor behoorde ook tot dat lijstje en we zijn altijd zeer correct met hem en zijn club geweest. Het was de beste keuze om terug te gaan, maar voor ons was het ook de beste optie om onze talenten (Debast, Kana, Sardella, nvdr.) niet te blokkeren. Het speelde financieel ook een rol, want we kunnen geen 5 of 6 spelers voor 1 of 2 posities bij de club houden."

Vervanger Kouamé: "Benito is al van zeer grote waarde geweest en laten we nu rustig toewerken naar Standard. We zullen zondag de ploeg bekendmaken (lacht)."

LEES OOK: Marc Coucke’s post over Tomorrowland blijft nazinderen

🔥 Populair bij onze lezers

‘Transfer Mario Stroeykens wordt nachtmerrie’
‘Transfer Mario Stroeykens wordt nachtmerrie’

Zal RSCA zich nog versterken?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

157
157
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

84
84
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

255
255
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

279
279
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

705
705
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

514
514
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1724
1724
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

96
96
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

229
229
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1187
1187
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

777
777
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

294
294
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1190
1190
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

450
450
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

461
461
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

522
522
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

116
116

Meer sportnieuws