Vanhaezebrouck krijgt veeg uit de pan van Eleven en Pro League

door
Vanhaezebrouck krijgt veeg uit de pan van Eleven en Pro League

De Jupiler Pro League gaat vrijdagavond weer van start met een wedstrijd tussen AA Gent en KV Kortrijk, maar daar lijken ze in de Ghelamco Arena niet al te blij mee. De Buffalo's waren één van de voornaamste pleitbezorgers bij de Pro League om het hervatten van de competitie met een weekje uit te stellen, maar kregen nul op het rekest. Dat lijkt nog niet helemaal verteerd.


Op zijn persconferentie haalde Hein Vanhaezebrouck donderdag bijzonder hard uit naar de Pro League, wiens protocollen hij 'gestoord' noemde. Daarbij verwees hij vooral naar het feit dat spelers die hun boosterprik al gekregen hebben, niet meer getest moeten worden voor een wedstrijd. Dat zal volgens de coach een lawine aan besmettingen opleveren.

Daarnaast kreeg ook rechtenhouder Eleven Sports nog een veeg uit de pan, omdat zij volgens hem inhaalmatchen op onmogelijke momenten inplannen. Maar in Het Nieuwsblad wijst de zender Vanhaezebrouck terecht. Zij geven aan dat zij niet tegen het uitstellen van wedstrijden zijn als dat nodig is, en dat het idee om matchen op weekdagen in te halen van de Pro League kwam.

MEER TESTEN
Ook daar krijgt Vanhaezebrouck zijn uitspraken trouwens terug in het gezicht gegooid. "Dat protocol is opgesteld in overleg met Engelse en Nederlandse teamdokters en de virologen én is goedgekeurd door de Algemene Vergadering van de Pro League, waar de clubs zelf in zetelen", stelt woordvoerder Stijn Van Bever fijntjes. "Het spreekt voor zich dat we de clubs vrijlaten om tussentijds zelf te blijven testen. Dat zal het risico op uitbraken binnen hun kern alleen maar doen dalen."

LEES OOK: De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

Was de uithaal van Vanhaezebrouck overdreven?

Meest recent

United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

11
11
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

30
30
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

79
79
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

102
102
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

12
12
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

188
188
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

255
255
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

85
85
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

488
488
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

78
78
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

90
90
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

211
211
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

194
194
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

123
123
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

94
94
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

512
512
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

536
536
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

145
145
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

91
91
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

327
327
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

256
256
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

50
50
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

797
797
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

80
80

Meer sportnieuws