TRANSFERUURTJE: 'Lamkel Zé terug in JPL, Haaland kiest club'

396
TRANSFERUURTJE: 'Lamkel Zé terug in JPL, Haaland kiest club'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het zou zomaar kunnen dat Didier Lamkel Zé in 2022 weer in de Jupiler Pro League komt voetballen. De Kameroener is op zoek naar een nieuwe club nadat hij zijn contract bij DAC liet ontbinden en OH Leuven zou hem alvast graag binnenhalen. Aan Den Dreef is het woelwater meer dan welkom, maar Antwerp wil hem in principe niet verhuren aan een andere Belgische club.



Club Brugge moet na dit seizoen afscheid nemen van Noa Lang en een aantal topclubs positioneren zich nu al voor de flankaanvaller. Arsenal lijkt momenteel de meest concrete optie te zijn, want de Gunners zouden in de zomer nog een flankspeler willen halen en Lang zou hoog op het verlanglijstje staan. Ook AC Milan en Leicester City zouden zijn situatie blijven volgen.

Blauw-Zwart zou weleens een Rode Duivel kunnen gaan strikken, want net als Antwerp zou het geïnformeerd hebben naar Thomas Vermaelen. De 36-jarige verdediger is vanaf 1 februari een vrije speler, want dan loopt zijn contract bij Vissel Kobe af. Er zouden ook enkele andere teams gepolst hebben, terwijl er ook geruchten gaan dat Vermaelen zou kunnen stoppen. Hij zou in dat geval zelfs meteen aan de slag kunnen als assistent bij de Rode Duivels, waar Martinez hem hoog heeft zitten.



Anderlecht zou de komst van zijn eerste winteraanwinst in een stroomversnelling zien komen. Het wordt al een hele tijd gelinkt aan Bryan Reynolds, maar nu zou de komst van de rechtsachter snel afgerond kunnen worden. AS Roma had nog heel wat andere transferdossiers op tafel liggen waardoor de deal aansleepte, maar nu ligt de weg volgens Fabrizio Romano helemaal vrij. De jonge Amerikaan zou voor de rest van het seizoen gehuurd worden. 

Komende zomer dreigt Paars-Wit wel een smaakmaker te verliezen, want de interesse voor Sergio Gomez blijft maar toenemen. Nu is de 21-jarige Spanjaard zelfs verschenen op het lijstje van Chelsea, dat de markt afschuimt naar een nieuwe linksachter. Gomez zou één van de voornaamste opties zijn die de scouts van de Champions League-winnaar in de gaten houden.



BUITENLAND
Het lijkt vrijwel zeker dat Erling Haaland komende zomer een transfer zal maken, maar het blijft afwachten welke club de strijd om de Noorse doelpuntenmachine zal winnen. Manchester City zou al zeer concreet zijn, want Pep Guardiola wil Haaland er absoluut bij. Alleen zou de speler zelf de voorkeur geven aan een transfer naar Real Madrid, waar hij aan de zijde van Kylian Mbappé furore wil gaan maken.

Ook voor Youri Tielemans lonkt een toptransfer, want de voorbije dagen was er sprake van dat Arsenal al de gesprekken over een zomertransfer opgestart zou hebben. Maar Leicester City geeft de strijd om de Rode Duivel niet zomaar op, want zij blijven hopen dat de middenvelder zijn in 2023 aflopende contract nog zal verlengen. Het worden dus nog spannende maanden.



Dries Mertens lijkt in de zomer Napoli te gaan verlaten en het lijkt er alsmaar meer op dat de MLS zijn bestemming zal worden. Na Toronto FC zou nu ook Inter Miami zich gemeld hebben voor de Rode Duivel. De door David Beckham opgerichte club wil de Rode Duivel overtuigen met een stevig contract om zo eindelijk voor de prijzen te kunnen meespelen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Zal Real Madrid Haaland én Mbappé kunnen halen?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

12
12
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

26
26
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

28
28
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

20
20
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

91
91
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

72
72
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

39
39
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

49
49
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

22
22
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

14
14
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

206
206
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

116
116
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

105
105
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

322
322
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

63
63
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

67
67
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

299
299
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

235
235
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

191
191
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

118
118
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws