TRANSFERUURTJE: 'Lamkel Zé terug in JPL, Haaland kiest club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Lamkel Zé terug in JPL, Haaland kiest club'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het zou zomaar kunnen dat Didier Lamkel Zé in 2022 weer in de Jupiler Pro League komt voetballen. De Kameroener is op zoek naar een nieuwe club nadat hij zijn contract bij DAC liet ontbinden en OH Leuven zou hem alvast graag binnenhalen. Aan Den Dreef is het woelwater meer dan welkom, maar Antwerp wil hem in principe niet verhuren aan een andere Belgische club.



Club Brugge moet na dit seizoen afscheid nemen van Noa Lang en een aantal topclubs positioneren zich nu al voor de flankaanvaller. Arsenal lijkt momenteel de meest concrete optie te zijn, want de Gunners zouden in de zomer nog een flankspeler willen halen en Lang zou hoog op het verlanglijstje staan. Ook AC Milan en Leicester City zouden zijn situatie blijven volgen.

Blauw-Zwart zou weleens een Rode Duivel kunnen gaan strikken, want net als Antwerp zou het geïnformeerd hebben naar Thomas Vermaelen. De 36-jarige verdediger is vanaf 1 februari een vrije speler, want dan loopt zijn contract bij Vissel Kobe af. Er zouden ook enkele andere teams gepolst hebben, terwijl er ook geruchten gaan dat Vermaelen zou kunnen stoppen. Hij zou in dat geval zelfs meteen aan de slag kunnen als assistent bij de Rode Duivels, waar Martinez hem hoog heeft zitten.



Anderlecht zou de komst van zijn eerste winteraanwinst in een stroomversnelling zien komen. Het wordt al een hele tijd gelinkt aan Bryan Reynolds, maar nu zou de komst van de rechtsachter snel afgerond kunnen worden. AS Roma had nog heel wat andere transferdossiers op tafel liggen waardoor de deal aansleepte, maar nu ligt de weg volgens Fabrizio Romano helemaal vrij. De jonge Amerikaan zou voor de rest van het seizoen gehuurd worden. 

Komende zomer dreigt Paars-Wit wel een smaakmaker te verliezen, want de interesse voor Sergio Gomez blijft maar toenemen. Nu is de 21-jarige Spanjaard zelfs verschenen op het lijstje van Chelsea, dat de markt afschuimt naar een nieuwe linksachter. Gomez zou één van de voornaamste opties zijn die de scouts van de Champions League-winnaar in de gaten houden.



BUITENLAND
Het lijkt vrijwel zeker dat Erling Haaland komende zomer een transfer zal maken, maar het blijft afwachten welke club de strijd om de Noorse doelpuntenmachine zal winnen. Manchester City zou al zeer concreet zijn, want Pep Guardiola wil Haaland er absoluut bij. Alleen zou de speler zelf de voorkeur geven aan een transfer naar Real Madrid, waar hij aan de zijde van Kylian Mbappé furore wil gaan maken.

Ook voor Youri Tielemans lonkt een toptransfer, want de voorbije dagen was er sprake van dat Arsenal al de gesprekken over een zomertransfer opgestart zou hebben. Maar Leicester City geeft de strijd om de Rode Duivel niet zomaar op, want zij blijven hopen dat de middenvelder zijn in 2023 aflopende contract nog zal verlengen. Het worden dus nog spannende maanden.



Dries Mertens lijkt in de zomer Napoli te gaan verlaten en het lijkt er alsmaar meer op dat de MLS zijn bestemming zal worden. Na Toronto FC zou nu ook Inter Miami zich gemeld hebben voor de Rode Duivel. De door David Beckham opgerichte club wil de Rode Duivel overtuigen met een stevig contract om zo eindelijk voor de prijzen te kunnen meespelen.

LEES OOK: 'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

Zal Real Madrid Haaland én Mbappé kunnen halen?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

183
183
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

78
78
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

75
75
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

38
38
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

175
175
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

267
267
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

85
85
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

159
159
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

498
498
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

121
121
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

78
78
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

217
217
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

407
407
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

200
200
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

65
65
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

267
267
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

270
270
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

222
222
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

531
531
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

93
93
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws