TRANSFERUURTJE: 'Lamkel Zé terug in JPL, Haaland kiest club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Lamkel Zé terug in JPL, Haaland kiest club'

De winterse transferperiode heeft zich op 1 januari officieel op gang getrokken. Het gonst momenteel dan ook van allerlei geruchten en over ploegen met grote plannen, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zet de belangrijkste nieuwtjes dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het zou zomaar kunnen dat Didier Lamkel Zé in 2022 weer in de Jupiler Pro League komt voetballen. De Kameroener is op zoek naar een nieuwe club nadat hij zijn contract bij DAC liet ontbinden en OH Leuven zou hem alvast graag binnenhalen. Aan Den Dreef is het woelwater meer dan welkom, maar Antwerp wil hem in principe niet verhuren aan een andere Belgische club.



Club Brugge moet na dit seizoen afscheid nemen van Noa Lang en een aantal topclubs positioneren zich nu al voor de flankaanvaller. Arsenal lijkt momenteel de meest concrete optie te zijn, want de Gunners zouden in de zomer nog een flankspeler willen halen en Lang zou hoog op het verlanglijstje staan. Ook AC Milan en Leicester City zouden zijn situatie blijven volgen.

Blauw-Zwart zou weleens een Rode Duivel kunnen gaan strikken, want net als Antwerp zou het geïnformeerd hebben naar Thomas Vermaelen. De 36-jarige verdediger is vanaf 1 februari een vrije speler, want dan loopt zijn contract bij Vissel Kobe af. Er zouden ook enkele andere teams gepolst hebben, terwijl er ook geruchten gaan dat Vermaelen zou kunnen stoppen. Hij zou in dat geval zelfs meteen aan de slag kunnen als assistent bij de Rode Duivels, waar Martinez hem hoog heeft zitten.



Anderlecht zou de komst van zijn eerste winteraanwinst in een stroomversnelling zien komen. Het wordt al een hele tijd gelinkt aan Bryan Reynolds, maar nu zou de komst van de rechtsachter snel afgerond kunnen worden. AS Roma had nog heel wat andere transferdossiers op tafel liggen waardoor de deal aansleepte, maar nu ligt de weg volgens Fabrizio Romano helemaal vrij. De jonge Amerikaan zou voor de rest van het seizoen gehuurd worden. 

Komende zomer dreigt Paars-Wit wel een smaakmaker te verliezen, want de interesse voor Sergio Gomez blijft maar toenemen. Nu is de 21-jarige Spanjaard zelfs verschenen op het lijstje van Chelsea, dat de markt afschuimt naar een nieuwe linksachter. Gomez zou één van de voornaamste opties zijn die de scouts van de Champions League-winnaar in de gaten houden.



BUITENLAND
Het lijkt vrijwel zeker dat Erling Haaland komende zomer een transfer zal maken, maar het blijft afwachten welke club de strijd om de Noorse doelpuntenmachine zal winnen. Manchester City zou al zeer concreet zijn, want Pep Guardiola wil Haaland er absoluut bij. Alleen zou de speler zelf de voorkeur geven aan een transfer naar Real Madrid, waar hij aan de zijde van Kylian Mbappé furore wil gaan maken.

Ook voor Youri Tielemans lonkt een toptransfer, want de voorbije dagen was er sprake van dat Arsenal al de gesprekken over een zomertransfer opgestart zou hebben. Maar Leicester City geeft de strijd om de Rode Duivel niet zomaar op, want zij blijven hopen dat de middenvelder zijn in 2023 aflopende contract nog zal verlengen. Het worden dus nog spannende maanden.



Dries Mertens lijkt in de zomer Napoli te gaan verlaten en het lijkt er alsmaar meer op dat de MLS zijn bestemming zal worden. Na Toronto FC zou nu ook Inter Miami zich gemeld hebben voor de Rode Duivel. De door David Beckham opgerichte club wil de Rode Duivel overtuigen met een stevig contract om zo eindelijk voor de prijzen te kunnen meespelen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Zal Real Madrid Haaland én Mbappé kunnen halen?

Meest recent

Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

1
1
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

6
6
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

51
51
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

187
187
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

119
119
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

86
86
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

241
241
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

140
140
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

261
261
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

136
136
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

77
77
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

575
575
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

257
257
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

649
649
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

447
447
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

291
291
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

173
173
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

129
129
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

117
117
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

101
101
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

72
72
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

175
175
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

187
187
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

402
402
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

122
122

Meer sportnieuws