Hubert onder de indruk van nieuwkomers bij KV Oostende

door
Hubert onder de indruk van nieuwkomers bij KV Oostende

KV Oostende, dat zijn partij tegen Zulte Waregem uitgesteld zag worden, kent een grijs seizoen en had duidelijk nood aan versterking. De kustploeg zat niet stil met de ingaande transfers van Alessandro Albanese, Kyle Duncan en Tatsuhiro Sakamoto. Guillaume Hubert is alvast enthousiast over de nieuwkomers.


"Ik heb ondertussen al gezien dat we met deze drie jongens zeer gerichte versterkingen hebben gehaald. Sakamoto heeft een hele goede eerste controle en versnelling, al zal hij zich natuurlijk moeten aanpassen aan een nieuwe competitie én cultuur. Alessandro Albanese heeft een goede actie in de voeten en heeft ook een uitstekende afwerking. Kyle Duncan lijkt me ook een belangrijke versterking want na het vertrek van Jelle Bataille hebben al verschillende spelers moeten plaatsnemen op die rechterflank. Ik hoop dat deze drie jongens fysiek zo snel mogelijk klaar zijn om opgenomen te worden in de kern”, aldus Hubert op de website van KVO.

DRUK

Hubert beseft dat er de nodige druk is om het behoud te verzekeren. “Ja, die is er zeker. Maar ik heb dat bij Cercle Brugge al eens meegemaakt. We begonnen toen rotslecht aan het seizoen met 3/33, maar we slaagden er toch nog in om genoeg punten te pakken om het behoud te verzekeren. De druk die je dan ervaart is wel anders dan de druk die je hebt als je meedoet voor de plaatsen bovenin het klassement", klinkt het.

"Bovenin het klassement is er een goede gezonde druk, onderaan zou ik die meer omschrijven als een negatieve druk. Dat is toch hoe ik hoorde dat sommige spelers het ervaarden bij Cercle Brugge enkele jaren geleden. Zelf heb ik er niet zo heel veel last van”, besluit de doelman.

Gaat KVO zich redden?

Meest recent

'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

49
49
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

16
16
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

33
33
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

82
82
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

266
266
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

199
199
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

85
85
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

224
224
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

249
249
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1072
1072
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

474
474
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

138
138
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

574
574
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

328
328
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

322
322
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

230
230
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

288
288
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

313
313
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

444
444
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

506
506
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

251
251
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

101
101
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

502
502
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

188
188
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

899
899

Meer sportnieuws