Smaakmaker wil AA Gent verlaten: "Kan deze maand nog"

door
Smaakmaker wil AA Gent verlaten:

Bij AA Gent hebben ze een aantal spelers in hun rangen die mogen dromen van een toptransfer. Eén van hen is Alessio Castro-Montes. De kans bestaat dat hij de club gaat verlaten, dat laat hij weten aan Het Nieuwsblad.


De rechterflankverdediger, die in het verleden voor 1,2 miljoen euro overkwam van KAS Eupen, genoot concrete belangstelling van Genoa. De Italiaanse eersteklasser bood maar liefst 6 miljoen euro en AA Gent zag dat uiteraard zitten, toch weigerde de speler dat. Castro-Montes laat weten dat hij geen zin had in een overgang, omdat het zeer onrustig is bij de club van Zinho Vanheusden. Genoa vecht voor het behoud en trainer Andriy Shevshenko zou al ontslagen worden. Het zou geen ideale omgeving zijn voor de speler.

RODE DUIVELS

Castro-Montes sluit een wintertransfer niet uit, maar de kans bestaat ook dat hij het seizoen uitdoet bij AA Gent. Hij moet er ondertussen knokken voor een basisplaats, want Matisse Samoise doet het bijzonder goed bij de Buffalo’s. Daardoor zakte de marktwaarde van Castro-Montes naar 4,2 miljoen euro. De speler ligt nog tot medio 2024 onder contract.

Enkele maanden geleden werd hij nog gelinkt aan een selectie voor de Rode Duivels, maar momenteel is de concurrentie daar bijzonder groot met kleppers als Thomas Meunier, Alexis Saelemaekers en Timothy Castagne. Voorlopig lijkt Castro-Montes dus niet te moeten hopen op een selectie, al kan een transfer naar een grote competitie daar verandering in brengen. Al klopt Hugo Siquet ook op de deur, al zal die eerst moeten spelen bij Freiburg.

Zal hij deze maand nog vertrekken?

Meest recent

‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

16
16
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

14
14
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

125
125
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

207
207
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

35
35
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

145
145
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

184
184
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

179
179
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

51
51
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

134
134
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

49
49
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

26
26
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

331
331
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

436
436
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

379
379
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

52
52
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

39
39
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

304
304
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

334
334
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

313
313
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

316
316
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

262
262
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

108
108
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

364
364
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

710
710

Meer sportnieuws