Hoedt reageert op geruchten over vertrek naar Rangers

door
Hoedt reageert op geruchten over vertrek naar Rangers

RSC Anderlecht wist afgelopen zomer Wesley Hoedt weg te plukken bij Southampton. Dat was een huzarenstukje van Peter Verbeke. De Nederlander is tot op heden een zeer goede aanwinst.


Hoedt begon aarzelend aan het seizoen, maar is ondertussen al maanden goed bezig. De Nederlander is uiteraard niet de meest wendbare, maar met zijn kopkracht, leiderschap en fysieke présence is hij een meerwaarde. Zijn grote meerwaarde ligt in het uitvoetballen. Hoedt durft de bal tussen de linies te spelen en daardoor versnelt hij vaak het spel van de Brusselaars. Vorig jaar lag daar een groot probleem bij Anderlecht, met matig uitvoetballende spelers als Elias Cobbaut (na de blessure van Hannes Delcroix) en Matt Miazga. Mede daardoor moest Sambi Lokonga altijd ver terugzakken om het spel van achteruit te gaan verdelen. Door Hoedt kan Anderlecht een stuk hoger spelen, want hij durft ook met ruimte in de rug te spelen. Al ligt daar mogelijk zijn meest kwetsbare gedeelte, toch lost hij dat ondertussen goed op.

ZOALS VAN DAMME EN WASILEWSKI

De 26-jarige Nederlander groeide al snel uit tot één van de favorieten bij het Brusselse publiek. Hij lijkt er zich in het rijtje te voegen met spelers als Jelle Van Damme en Marcin Wasilewski, die ook zeer geliefd waren door hun overgave. De afgelopen weken werden er al geruchten gelanceerd dat Rangers, dat eerder Kemar Roofe kwam weghalen in Brussel, interesse zou tonen.

Hoedt lacht dat gerucht weg. "Ik heb er eens goed om gelachen met mijn makelaar. De sportief directeur komt van Southampton (zijn ex-club, nvdr.) en ik denk dus niet dat ze interesse hebben", lacht de speler in La Dernière Heure. Hoedt laat weten dat hij voorlopig zeer gelukkig is in Brussel en een vertrek is allerminst aan de orde, ook komende zomer nog niet.

LEES OOK: ‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Is Hoedt één van de beste verdedigers in de JPL?

Meest recent

Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

62
62
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

68
68
Mexico-België om 3u 's nachts: VTM komt met mooie geste

Nadat de Verenigde Staten zaterdag over de knie werden gelegd, kruisen de Rode Duivels eerstdaags de ...

382
382
'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

De sportieve leiding van Club Brugge kan zijn agenda komende zomer best niet te vol plannen. Zo ...

284
284
'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Robert Lewandowski lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij FC Barcelona. Maar de Poolse goalgetter ...

87
87
Anderlecht krijgt waarschuwing bekerfinale: "Dan zijn ze gek"

RSC Anderlecht krijgt op 14 mei een uitgelezen kans om zijn eerste prijs sinds 2017 te veroveren. In ...

202
202
Alderweireld keihard voor Duivel: "Ik zet hem níét in basis"

De Rode Duivels hebben hun eerste oefenwedstrijd richting het WK al overtuigend gewonnen. Zo werden ...

669
669
'Bayern onverbiddelijk: Kompany speelt routinier kwijt'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

158
158
Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

De eerste test op de oefenstage werd succesvol afgerond. De Rode Duivels slachtten de Vernenigde ...

77
77
Brusselmans in financiële problemen? Fans geschrokken

Herman Brusselmans blijft één van de meest herkenbare stemmen uit de Lage Landen, met ...

132
132
'Deze Duivel voelt bui al hangen: nieuwe pikorde na VS'

In het Mercedes-Benz Stadium in Atalanta stond er na 90 minuten 2-5 op het scorebord. De Rode ...

167
167
‘Anderlecht schrikt: oude bekende trekt aan mouw Lukaku'

Het spookt de afgelopen dagen rond Romelu Lukaku. De aanvaller zei af bij de Rode Duivels en ging ...

479
479
Garcia hemelt één Duivel op: “Hij is ‘le détonnateur’”

De Rode Duivels wonnen overtuigend van de Verenigde Staten met 2-5. Verschillende spelers grepen hun ...

237
237
Vandenbempt slaat alarm: groot probleem Duivels

De Rode Duivels wonnen overtuigend van gastland VS in Atalanta. Het werd 2-5 na een moeilijk begin. ...

95
95
Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Bij Club Brugge ligt een opvallend Belgisch dossier op tafel. De kampioen wil een titelheld naar Jan ...

355
355
Beslissing Lukaku zet alles op scherp bij Anderlecht

Lukaku is al van Anderlecht in zijn hoofd en in zijn omgeving, maar net dat maakt de spanning in ...

313
313
Garcia grijpt in: één naam duikt plots op bij Duivels

Ook zonder Romelu Lukaku lieten de Rode Duivels zaterdag tegen de Verenigde Staten vijf keer de ...

184
184
De Cat schrijft geschiedenis: Kompany bijt in het stof

Het oefenkamp in de Verenigde Staten ging van start met een ruime 2-5 zege tegen het gastland. Niks ...

492
492
Voetbalbond doorbreekt stilte na shirts-rel Duivels

Consternatie alom zaterdagavond in de Belgische huiskamer. Niet per se omdat de Rode Duivels op ...

273
273
Rode Duivel valt zwaar door de mand: "Als een miniem"

Senne Lammens en Jérémy Doku eisten allebei een hoofdrol op in de 2-5 zege van de Rode ...

604
604
Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

69
69
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

82
82
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

491
491
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

95
95

Meer sportnieuws