Hoedt reageert op geruchten over vertrek naar Rangers

343
Hoedt reageert op geruchten over vertrek naar Rangers

RSC Anderlecht wist afgelopen zomer Wesley Hoedt weg te plukken bij Southampton. Dat was een huzarenstukje van Peter Verbeke. De Nederlander is tot op heden een zeer goede aanwinst.


Hoedt begon aarzelend aan het seizoen, maar is ondertussen al maanden goed bezig. De Nederlander is uiteraard niet de meest wendbare, maar met zijn kopkracht, leiderschap en fysieke présence is hij een meerwaarde. Zijn grote meerwaarde ligt in het uitvoetballen. Hoedt durft de bal tussen de linies te spelen en daardoor versnelt hij vaak het spel van de Brusselaars. Vorig jaar lag daar een groot probleem bij Anderlecht, met matig uitvoetballende spelers als Elias Cobbaut (na de blessure van Hannes Delcroix) en Matt Miazga. Mede daardoor moest Sambi Lokonga altijd ver terugzakken om het spel van achteruit te gaan verdelen. Door Hoedt kan Anderlecht een stuk hoger spelen, want hij durft ook met ruimte in de rug te spelen. Al ligt daar mogelijk zijn meest kwetsbare gedeelte, toch lost hij dat ondertussen goed op.

ZOALS VAN DAMME EN WASILEWSKI

De 26-jarige Nederlander groeide al snel uit tot één van de favorieten bij het Brusselse publiek. Hij lijkt er zich in het rijtje te voegen met spelers als Jelle Van Damme en Marcin Wasilewski, die ook zeer geliefd waren door hun overgave. De afgelopen weken werden er al geruchten gelanceerd dat Rangers, dat eerder Kemar Roofe kwam weghalen in Brussel, interesse zou tonen.

Hoedt lacht dat gerucht weg. "Ik heb er eens goed om gelachen met mijn makelaar. De sportief directeur komt van Southampton (zijn ex-club, nvdr.) en ik denk dus niet dat ze interesse hebben", lacht de speler in La Dernière Heure. Hoedt laat weten dat hij voorlopig zeer gelukkig is in Brussel en een vertrek is allerminst aan de orde, ook komende zomer nog niet.

LEES OOK: Vrancken zet Schotland op stelten: rel met grote rivaal

Is Hoedt één van de beste verdedigers in de JPL?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

120
120
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

259
259
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

175
175
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

194
194
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

48
48
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

247
247
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

101
101
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

36
36
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

35
35
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

106
106
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

97
97
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

38
38
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

129
129
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

276
276
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

216
216
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

87
87
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

83
83

Meer sportnieuws