Hoedt reageert op geruchten over vertrek naar Rangers

door
Hoedt reageert op geruchten over vertrek naar Rangers

RSC Anderlecht wist afgelopen zomer Wesley Hoedt weg te plukken bij Southampton. Dat was een huzarenstukje van Peter Verbeke. De Nederlander is tot op heden een zeer goede aanwinst.


Hoedt begon aarzelend aan het seizoen, maar is ondertussen al maanden goed bezig. De Nederlander is uiteraard niet de meest wendbare, maar met zijn kopkracht, leiderschap en fysieke présence is hij een meerwaarde. Zijn grote meerwaarde ligt in het uitvoetballen. Hoedt durft de bal tussen de linies te spelen en daardoor versnelt hij vaak het spel van de Brusselaars. Vorig jaar lag daar een groot probleem bij Anderlecht, met matig uitvoetballende spelers als Elias Cobbaut (na de blessure van Hannes Delcroix) en Matt Miazga. Mede daardoor moest Sambi Lokonga altijd ver terugzakken om het spel van achteruit te gaan verdelen. Door Hoedt kan Anderlecht een stuk hoger spelen, want hij durft ook met ruimte in de rug te spelen. Al ligt daar mogelijk zijn meest kwetsbare gedeelte, toch lost hij dat ondertussen goed op.

ZOALS VAN DAMME EN WASILEWSKI

De 26-jarige Nederlander groeide al snel uit tot één van de favorieten bij het Brusselse publiek. Hij lijkt er zich in het rijtje te voegen met spelers als Jelle Van Damme en Marcin Wasilewski, die ook zeer geliefd waren door hun overgave. De afgelopen weken werden er al geruchten gelanceerd dat Rangers, dat eerder Kemar Roofe kwam weghalen in Brussel, interesse zou tonen.

Hoedt lacht dat gerucht weg. "Ik heb er eens goed om gelachen met mijn makelaar. De sportief directeur komt van Southampton (zijn ex-club, nvdr.) en ik denk dus niet dat ze interesse hebben", lacht de speler in La Dernière Heure. Hoedt laat weten dat hij voorlopig zeer gelukkig is in Brussel en een vertrek is allerminst aan de orde, ook komende zomer nog niet.

LEES OOK: Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

Is Hoedt één van de beste verdedigers in de JPL?

Meest recent

Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

87
87
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

10
10
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

23
23
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

18
18
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

42
42
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

18
18
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

117
117
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

46
46
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

35
35
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

926
926
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

31
31
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

42
42
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

51
51
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

435
435
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

133
133
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

709
709
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

438
438
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

71
71
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

81
81
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

864
864
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

616
616
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

131
131
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

363
363
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

34
34
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

103
103

Meer sportnieuws