Wedden op JPL: win jij 250 euro met 10 euro inzet?

30
Wedden op JPL: win jij 250 euro met 10 euro inzet?

Met de uitreiking van de Gouden Schoen is het starschot voor de tweede helft van het seizoen gegeven. Hoewel het nog lang niet zeker is of alle wedstrijden kunnen doorgaan, staan er op speeldag 22 van de Jupiler Pro League alvast weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op vrijdag neemt AA Gent het op tegen KV Kortrijk, een clash tussen twee van de beste defensies van het land. Beide teams slikten tot dusver amper 22 tegengoals, alleen fiere leider Union (20) doet beter. Een doelpuntenfestival hoeven we wellicht dus niet te verwachten in de Ghelamco Arena, al gingen de Kerels in hun laatste uitmatch voor de winterstop wel nog zwaar onderuit in Anderlecht. Mochten de Buffalo's er nu hoogstens één keer in slagen om Marko Ilic te verslaan, levert dat 2,85x onze inzet op.



Daags nadien trekt koploper Union zelf naar Seraing. Een onderonsje tussen de twee promovendi dus, al is de kloof in de stand immens. Nochtans heeft het nummer voorlaatst met Georges Mikautadze eveneens een killer voorin, die de netten voor nieuwjaar weliswaar een pak minder liet trillen dan Deniz Undav. Als ze zaterdag allebei hun naam op het scorebord zetten, zoals dat vorige keer nog met Dante Vanzeir het geval was, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 6,00x ons inleggeld rijker.

Later op de avond viert Alfred Schreuder zijn officieel debuut als coach van Club Brugge, dat STVV over de vloer krijgt. Het begin van een nieuw tijdperk bij Blauw-Zwart, niet in het minst voor de Nederlandse garde. Zo rekent behalve Ruud Vormer ook Bas Dost op een frisse start. Het bezoek van de Kanaries komt alvast gelegen, want op Stayen haalde de ervaren goalgetter met twee treffers nog zijn gram op ex-coach Philippe Clement. Indien hij dat kunstje straks nog eens overdoet, is dat 4,75x onze bet waard.



Op zondag zijn alle ogen uiteraard vooral op het Lotto Park gericht, waar om 18u30 de klassieker tussen Anderlecht en Standard wordt afgetrapt. Ondanks de penibele situatie van de Rouches nog steeds een bitse strijd, zo bleek nog in Sclessin, toen de eindbalans zeven gele en twee rode kaarten bedroeg. Standard staat dan ook niet voor niets helemaal onderin de Fair Play ranking. Minstens zes stuks in totaal, waarvan het merendeel voor de Luikenaars, brengt dankzij de Bet Builder 2,70x onze inleg op.

Als afsluiter kruist KRC Genk de degens met Beerschot. Helaas vermoedelijk zonder kersvers Gouden Schoen Paul Onuachu, onvoldoende hersteld van een blessure. Terwijl coach Bernd Storck dus op zoek moet naar een alternatief voorin, mag de Duitser wel hopen dat zijn elftal aan de overkant nog eens de nul kan houden. De hekkensluiter wist voor de break namelijk al vijf duels op rij niet te scoren. Als dat in de Cegeka Arena evenmin lukt, profiteren wij van een quotering die 2,10x onze inzet bedraagt.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een herboren Dost, een Clasico op het scherp van de snee en Beerschot dat de ban andermaal niet kan breken, samen goed voor bijna 27x onze inleg bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en KAA Gent strijden, Club vreest’

Hoeveel doelpunten zal Dost dit seizoen nog scoren?

Meest recent

Nieuwe zeperd voor Pocognoli voor eigen volk

Sébastien Pocognoli maakte tijdens deze interlandperiode zijn debuut als bondscoach van ...

7
7
Sterkhouder legt uit waarom hij plots bij Beerschot verdween

Beerschot kende best een bewogen transferzomer, nadat het vorig seizoen op de valreep naast promotie ...

16
16
Spanje wint op de valreep nog, glorieus jubileum Kane

Dinsdagavond werden ook de laatste wedstrijden van dit interlandluik in de Nations League afgewerkt. ...

34
34
'Napoli klopt weer aan: Union droomt van megasom'

Union beleefde de voorbije maanden alweer een zeer drukke transferzomer. De Brusselaars zagen voor ...

19
19
Stijnen springt in de bres voor neergesabelde Rode Duivel

De Rode Duivels hebben deze interlandperiode afgesloten met een domper, want ze kregen maandagavond ...

107
107
'Grote verrassing: KV Kortrijk haalt toch nieuwe coach'

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een pauze van drie weken weer op gang. Dat lijkt ...

55
55
Ronaldo onthult zijn waarheid: bondscoach helemaal afgemaakt

In Portugal is er de voorbije week een heuse bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige ...

92
92
Cercle Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Cercle Brugge is moeizaam aan het seizoen begonnen. De Bruggelingen hebben wel één ...

28
28
Belgische beloften plaatsen zich al bibberend voor het EK

De Belgische beloften speelden vanavond een cruciale match op het veld van Denemarken. Bij een ...

151
151
Boma, Xavier of Marc? Belgische profs leggen alles op tafel

Wie ooit naar FC De Kampioenen keek, heeft ongetwijfeld zijn favoriete personage. Ook heel wat ...

19
19
‘Megabod maakt einde aan Napoli-avontuur De Bruyne’

Kevin De Bruyne is aan zijn tweede seizoen bij Napoli begonnen, maar zijn toekomst ligt verder open ...

152
152
Rapport Van Bommel: dit zijn de winnaars én verliezers

De Rode Duivels hebben twee keer gewonnen en twee keer verloren. Welke internationals zijn de ...

146
146
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Deze week maakten we nog een artikel over vijf Belgische spelers die een club zochten. Eén ...

38
38
'Portugal davert op zijn grondvesten: Ronaldo haakt af'

Cristiano Ronaldo zou voorlopig niet meer voor Portugal willen uitkomen zolang Jorge Jesus ...

110
110
Hard verdict Van Bommel: grote verliezers bij Rode Duivels

De vuurdoop van Mark van Bommel als Belgisch bondscoach is achter de rug, en dus wordt er hier en ...

233
233
Next Generation 2026: drie JPL-talenten in top 60

Meer dan ooit blijkt de Jupiler Pro League een kweekvijver van talent, waar goudhaantjes ...

164
164
Benito Raman achter 'tralies': één iemand is grote schuldige

Benito Raman lijkt ondanks een moeilijke periode bij KV Mechelen nog altijd de nodige humor te ...

181
181
Van Bommel volgt Garcia: einde verhaal bij Rode Duivels?

Frankrijk bleek nog net een maatje te groot, maar met zeges tegen Italië en Turkije begon Mark ...

314
314
'Grote kuis Anderlecht: 7 meubelstukken richting exit'

Bij zijn vuurdoop als sportief directeur van RSC Anderlecht pakte Antoine Sibierski meteen uit met ...

593
593
Burgess doet tranen rollen met één korte boodschap

Christian Burgess beleeft momenteel een periode om van te genieten. De verdediger is uitstekend ...

170
170
Club Brugge in blijde verwachting: goalgetter in aantocht

Club Brugge moet volgende zomer wellicht weer op zoek naar een nieuwe scherpschutter, want dat ...

307
307
Genk kondigt versterking aan: oude bekende Thorup tekent

KRC Genk moet na de interlandbreak uit een ander vaatje zien te tappen, want met een magere negen op ...

109
109
"Mijn hart gaat bloeden" Rik Verheye ziet pijnlijk scenario

Rik Verheye lijkt steeds meer op twee verschillende terreinen zijn droom na te jagen. Terwijl hij ...

96
96
Van Bommel voorspelt succes: “Een kwestie van tijd”

De Rode Duivels gingen met de billen bloot tegen Frankrijk namens de Nations League. België ...

58
58
Wittebroodsweken voorbij: druk op Mark van Bommel

Mark van Bommel werd na het WK aangesteld als de vervanger van Rudi Garcia. De Nederlander heeft ...

45
45

Meer sportnieuws