Wedden op JPL: win jij 250 euro met 10 euro inzet?

door
Wedden op JPL: win jij 250 euro met 10 euro inzet?

Met de uitreiking van de Gouden Schoen is het starschot voor de tweede helft van het seizoen gegeven. Hoewel het nog lang niet zeker is of alle wedstrijden kunnen doorgaan, staan er op speeldag 22 van de Jupiler Pro League alvast weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op vrijdag neemt AA Gent het op tegen KV Kortrijk, een clash tussen twee van de beste defensies van het land. Beide teams slikten tot dusver amper 22 tegengoals, alleen fiere leider Union (20) doet beter. Een doelpuntenfestival hoeven we wellicht dus niet te verwachten in de Ghelamco Arena, al gingen de Kerels in hun laatste uitmatch voor de winterstop wel nog zwaar onderuit in Anderlecht. Mochten de Buffalo's er nu hoogstens één keer in slagen om Marko Ilic te verslaan, levert dat 2,85x onze inzet op.



Daags nadien trekt koploper Union zelf naar Seraing. Een onderonsje tussen de twee promovendi dus, al is de kloof in de stand immens. Nochtans heeft het nummer voorlaatst met Georges Mikautadze eveneens een killer voorin, die de netten voor nieuwjaar weliswaar een pak minder liet trillen dan Deniz Undav. Als ze zaterdag allebei hun naam op het scorebord zetten, zoals dat vorige keer nog met Dante Vanzeir het geval was, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 6,00x ons inleggeld rijker.

Later op de avond viert Alfred Schreuder zijn officieel debuut als coach van Club Brugge, dat STVV over de vloer krijgt. Het begin van een nieuw tijdperk bij Blauw-Zwart, niet in het minst voor de Nederlandse garde. Zo rekent behalve Ruud Vormer ook Bas Dost op een frisse start. Het bezoek van de Kanaries komt alvast gelegen, want op Stayen haalde de ervaren goalgetter met twee treffers nog zijn gram op ex-coach Philippe Clement. Indien hij dat kunstje straks nog eens overdoet, is dat 4,75x onze bet waard.



Op zondag zijn alle ogen uiteraard vooral op het Lotto Park gericht, waar om 18u30 de klassieker tussen Anderlecht en Standard wordt afgetrapt. Ondanks de penibele situatie van de Rouches nog steeds een bitse strijd, zo bleek nog in Sclessin, toen de eindbalans zeven gele en twee rode kaarten bedroeg. Standard staat dan ook niet voor niets helemaal onderin de Fair Play ranking. Minstens zes stuks in totaal, waarvan het merendeel voor de Luikenaars, brengt dankzij de Bet Builder 2,70x onze inleg op.

Als afsluiter kruist KRC Genk de degens met Beerschot. Helaas vermoedelijk zonder kersvers Gouden Schoen Paul Onuachu, onvoldoende hersteld van een blessure. Terwijl coach Bernd Storck dus op zoek moet naar een alternatief voorin, mag de Duitser wel hopen dat zijn elftal aan de overkant nog eens de nul kan houden. De hekkensluiter wist voor de break namelijk al vijf duels op rij niet te scoren. Als dat in de Cegeka Arena evenmin lukt, profiteren wij van een quotering die 2,10x onze inzet bedraagt.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een herboren Dost, een Clasico op het scherp van de snee en Beerschot dat de ban andermaal niet kan breken, samen goed voor bijna 27x onze inleg bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

Hoeveel doelpunten zal Dost dit seizoen nog scoren?

Meest recent

Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

54
54
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

107
107
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

104
104
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

107
107
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

70
70
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

232
232
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

9
9
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

64
64
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

73
73
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

174
174
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

98
98
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

56
56
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

72
72
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

166
166
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

37
37
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

161
161
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

32
32
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

142
142
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

246
246
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

74
74
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

334
334
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

217
217
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

192
192
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

133
133
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

92
92

Meer sportnieuws