Wedden op JPL: win jij 250 euro met 10 euro inzet?

door
Wedden op JPL: win jij 250 euro met 10 euro inzet?

Met de uitreiking van de Gouden Schoen is het starschot voor de tweede helft van het seizoen gegeven. Hoewel het nog lang niet zeker is of alle wedstrijden kunnen doorgaan, staan er op speeldag 22 van de Jupiler Pro League alvast weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op vrijdag neemt AA Gent het op tegen KV Kortrijk, een clash tussen twee van de beste defensies van het land. Beide teams slikten tot dusver amper 22 tegengoals, alleen fiere leider Union (20) doet beter. Een doelpuntenfestival hoeven we wellicht dus niet te verwachten in de Ghelamco Arena, al gingen de Kerels in hun laatste uitmatch voor de winterstop wel nog zwaar onderuit in Anderlecht. Mochten de Buffalo's er nu hoogstens één keer in slagen om Marko Ilic te verslaan, levert dat 2,85x onze inzet op.



Daags nadien trekt koploper Union zelf naar Seraing. Een onderonsje tussen de twee promovendi dus, al is de kloof in de stand immens. Nochtans heeft het nummer voorlaatst met Georges Mikautadze eveneens een killer voorin, die de netten voor nieuwjaar weliswaar een pak minder liet trillen dan Deniz Undav. Als ze zaterdag allebei hun naam op het scorebord zetten, zoals dat vorige keer nog met Dante Vanzeir het geval was, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 6,00x ons inleggeld rijker.

Later op de avond viert Alfred Schreuder zijn officieel debuut als coach van Club Brugge, dat STVV over de vloer krijgt. Het begin van een nieuw tijdperk bij Blauw-Zwart, niet in het minst voor de Nederlandse garde. Zo rekent behalve Ruud Vormer ook Bas Dost op een frisse start. Het bezoek van de Kanaries komt alvast gelegen, want op Stayen haalde de ervaren goalgetter met twee treffers nog zijn gram op ex-coach Philippe Clement. Indien hij dat kunstje straks nog eens overdoet, is dat 4,75x onze bet waard.



Op zondag zijn alle ogen uiteraard vooral op het Lotto Park gericht, waar om 18u30 de klassieker tussen Anderlecht en Standard wordt afgetrapt. Ondanks de penibele situatie van de Rouches nog steeds een bitse strijd, zo bleek nog in Sclessin, toen de eindbalans zeven gele en twee rode kaarten bedroeg. Standard staat dan ook niet voor niets helemaal onderin de Fair Play ranking. Minstens zes stuks in totaal, waarvan het merendeel voor de Luikenaars, brengt dankzij de Bet Builder 2,70x onze inleg op.

Als afsluiter kruist KRC Genk de degens met Beerschot. Helaas vermoedelijk zonder kersvers Gouden Schoen Paul Onuachu, onvoldoende hersteld van een blessure. Terwijl coach Bernd Storck dus op zoek moet naar een alternatief voorin, mag de Duitser wel hopen dat zijn elftal aan de overkant nog eens de nul kan houden. De hekkensluiter wist voor de break namelijk al vijf duels op rij niet te scoren. Als dat in de Cegeka Arena evenmin lukt, profiteren wij van een quotering die 2,10x onze inzet bedraagt.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een herboren Dost, een Clasico op het scherp van de snee en Beerschot dat de ban andermaal niet kan breken, samen goed voor bijna 27x onze inleg bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: KAA Gent slaat grote slag: 'Leidersfiguur blijft Buffalo!'

Hoeveel doelpunten zal Dost dit seizoen nog scoren?

Meest recent

Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

13
13
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

51
51
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

40
40
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

56
56
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

160
160
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

270
270
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

265
265
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

67
67
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

316
316
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

169
169
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

264
264
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

77
77
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

530
530
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

325
325
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

331
331
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

546
546
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

300
300
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

164
164
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

517
517
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

713
713
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

89
89
Titelkandidaat? Dit denken ze erover bij Anderlecht

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, zo mag ook Anderlecht nog eens ondervinden. Een maand ...

283
283
Leko keihard na weer ontgoocheling: "AA Gent onwaardig"

AA Gent leek eerder dit seizoen even bovenin mee te gaan draaien, maar de laatste weken zijn de ...

255
255
Napoli wint topper, Real struikelt tegen Witsel

Zondagavond kwamen in de grote competities nog enkele kleppers in actie. In de Serie A deed Napoli ...

180
180

Meer sportnieuws