Wedden op JPL: win jij 250 euro met 10 euro inzet?

door
Wedden op JPL: win jij 250 euro met 10 euro inzet?

Met de uitreiking van de Gouden Schoen is het starschot voor de tweede helft van het seizoen gegeven. Hoewel het nog lang niet zeker is of alle wedstrijden kunnen doorgaan, staan er op speeldag 22 van de Jupiler Pro League alvast weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op vrijdag neemt AA Gent het op tegen KV Kortrijk, een clash tussen twee van de beste defensies van het land. Beide teams slikten tot dusver amper 22 tegengoals, alleen fiere leider Union (20) doet beter. Een doelpuntenfestival hoeven we wellicht dus niet te verwachten in de Ghelamco Arena, al gingen de Kerels in hun laatste uitmatch voor de winterstop wel nog zwaar onderuit in Anderlecht. Mochten de Buffalo's er nu hoogstens één keer in slagen om Marko Ilic te verslaan, levert dat 2,85x onze inzet op.



Daags nadien trekt koploper Union zelf naar Seraing. Een onderonsje tussen de twee promovendi dus, al is de kloof in de stand immens. Nochtans heeft het nummer voorlaatst met Georges Mikautadze eveneens een killer voorin, die de netten voor nieuwjaar weliswaar een pak minder liet trillen dan Deniz Undav. Als ze zaterdag allebei hun naam op het scorebord zetten, zoals dat vorige keer nog met Dante Vanzeir het geval was, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 6,00x ons inleggeld rijker.

Later op de avond viert Alfred Schreuder zijn officieel debuut als coach van Club Brugge, dat STVV over de vloer krijgt. Het begin van een nieuw tijdperk bij Blauw-Zwart, niet in het minst voor de Nederlandse garde. Zo rekent behalve Ruud Vormer ook Bas Dost op een frisse start. Het bezoek van de Kanaries komt alvast gelegen, want op Stayen haalde de ervaren goalgetter met twee treffers nog zijn gram op ex-coach Philippe Clement. Indien hij dat kunstje straks nog eens overdoet, is dat 4,75x onze bet waard.



Op zondag zijn alle ogen uiteraard vooral op het Lotto Park gericht, waar om 18u30 de klassieker tussen Anderlecht en Standard wordt afgetrapt. Ondanks de penibele situatie van de Rouches nog steeds een bitse strijd, zo bleek nog in Sclessin, toen de eindbalans zeven gele en twee rode kaarten bedroeg. Standard staat dan ook niet voor niets helemaal onderin de Fair Play ranking. Minstens zes stuks in totaal, waarvan het merendeel voor de Luikenaars, brengt dankzij de Bet Builder 2,70x onze inleg op.

Als afsluiter kruist KRC Genk de degens met Beerschot. Helaas vermoedelijk zonder kersvers Gouden Schoen Paul Onuachu, onvoldoende hersteld van een blessure. Terwijl coach Bernd Storck dus op zoek moet naar een alternatief voorin, mag de Duitser wel hopen dat zijn elftal aan de overkant nog eens de nul kan houden. De hekkensluiter wist voor de break namelijk al vijf duels op rij niet te scoren. Als dat in de Cegeka Arena evenmin lukt, profiteren wij van een quotering die 2,10x onze inzet bedraagt.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een herboren Dost, een Clasico op het scherp van de snee en Beerschot dat de ban andermaal niet kan breken, samen goed voor bijna 27x onze inleg bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Hoeveel doelpunten zal Dost dit seizoen nog scoren?

Meest recent

Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

0
0
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

9
9
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

46
46
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

22
22
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

39
39
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

40
40
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

286
286
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

20
20
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

47
47
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

160
160
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

167
167
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

54
54
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

62
62
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

218
218
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

189
189
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

66
66
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

279
279
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

464
464
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

202
202
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

168
168
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

558
558
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

116
116
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

406
406
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

121
121
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

48
48

Meer sportnieuws