Wedden op JPL: win jij 250 euro met 10 euro inzet?

door
Wedden op JPL: win jij 250 euro met 10 euro inzet?

Met de uitreiking van de Gouden Schoen is het starschot voor de tweede helft van het seizoen gegeven. Hoewel het nog lang niet zeker is of alle wedstrijden kunnen doorgaan, staan er op speeldag 22 van de Jupiler Pro League alvast weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op vrijdag neemt AA Gent het op tegen KV Kortrijk, een clash tussen twee van de beste defensies van het land. Beide teams slikten tot dusver amper 22 tegengoals, alleen fiere leider Union (20) doet beter. Een doelpuntenfestival hoeven we wellicht dus niet te verwachten in de Ghelamco Arena, al gingen de Kerels in hun laatste uitmatch voor de winterstop wel nog zwaar onderuit in Anderlecht. Mochten de Buffalo's er nu hoogstens één keer in slagen om Marko Ilic te verslaan, levert dat 2,85x onze inzet op.



Daags nadien trekt koploper Union zelf naar Seraing. Een onderonsje tussen de twee promovendi dus, al is de kloof in de stand immens. Nochtans heeft het nummer voorlaatst met Georges Mikautadze eveneens een killer voorin, die de netten voor nieuwjaar weliswaar een pak minder liet trillen dan Deniz Undav. Als ze zaterdag allebei hun naam op het scorebord zetten, zoals dat vorige keer nog met Dante Vanzeir het geval was, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 6,00x ons inleggeld rijker.

Later op de avond viert Alfred Schreuder zijn officieel debuut als coach van Club Brugge, dat STVV over de vloer krijgt. Het begin van een nieuw tijdperk bij Blauw-Zwart, niet in het minst voor de Nederlandse garde. Zo rekent behalve Ruud Vormer ook Bas Dost op een frisse start. Het bezoek van de Kanaries komt alvast gelegen, want op Stayen haalde de ervaren goalgetter met twee treffers nog zijn gram op ex-coach Philippe Clement. Indien hij dat kunstje straks nog eens overdoet, is dat 4,75x onze bet waard.



Op zondag zijn alle ogen uiteraard vooral op het Lotto Park gericht, waar om 18u30 de klassieker tussen Anderlecht en Standard wordt afgetrapt. Ondanks de penibele situatie van de Rouches nog steeds een bitse strijd, zo bleek nog in Sclessin, toen de eindbalans zeven gele en twee rode kaarten bedroeg. Standard staat dan ook niet voor niets helemaal onderin de Fair Play ranking. Minstens zes stuks in totaal, waarvan het merendeel voor de Luikenaars, brengt dankzij de Bet Builder 2,70x onze inleg op.

Als afsluiter kruist KRC Genk de degens met Beerschot. Helaas vermoedelijk zonder kersvers Gouden Schoen Paul Onuachu, onvoldoende hersteld van een blessure. Terwijl coach Bernd Storck dus op zoek moet naar een alternatief voorin, mag de Duitser wel hopen dat zijn elftal aan de overkant nog eens de nul kan houden. De hekkensluiter wist voor de break namelijk al vijf duels op rij niet te scoren. Als dat in de Cegeka Arena evenmin lukt, profiteren wij van een quotering die 2,10x onze inzet bedraagt.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een herboren Dost, een Clasico op het scherp van de snee en Beerschot dat de ban andermaal niet kan breken, samen goed voor bijna 27x onze inleg bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Hoeveel doelpunten zal Dost dit seizoen nog scoren?

Meest recent

Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

7
7
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

62
62
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

23
23
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

28
28
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

43
43
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

136
136
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

71
71
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

21
21
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

113
113
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

86
86
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

148
148
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

70
70
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

62
62
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

389
389
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

140
140
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

162
162
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

38
38
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

59
59
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

148
148
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

120
120
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

265
265
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

213
213
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

44
44
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

241
241
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

24
24

Meer sportnieuws