'Inter zet Serie A op stelten met pikante transfer'

door
'Inter zet Serie A op stelten met pikante transfer'

In de zomer zien heel wat internationale kleppers hun contract aflopen en dus mogen we de komende maanden wellicht nog enkele stevige transfers verwachten. In Italië zou er alvast een zeer pikante overgang in de pijplijn zitten, want Internazionale zou zijn pijlen gericht hebben op één van zijn rivalen.


La Gazzetta dello Sport pakt vrijdag op zijn voorpagina immers groots uit met het nieuws dat de Nerazzurri niemand minder dan Paulo Dybala willen gaan binnenhalen. De 28-jarige Argentijn is dit seizoen weer een belangrijke pion bij Juventus na het vertrek van Cristiano Ronaldo, maar zou na enkele recente wendingen geen zin meer hebben om zijn aflopende contract nog te verlengen.

Daar wil Inter van profiteren door hem in de zomer transfervrij op te pikken, wat in Turijn uiteraard hard zou aankomen. Het zou een extra indicatie zijn dat de Inter Juventus helemaal aan het voorbijsteken is, nadat ze vorig seizoen al de titel binnenhaalden en ook nu weer aan de leiding in de Serie A staan. Juventus lijkt daarentegen af te glijden en staat momenteel pas vijfde.

CAMP NOU
Inter is echter niet de enige die de situatie van Dybala nauwlettend in het oog houdt. Tuttosport schrijft immers dat ook Tottenham en FC Barcelona nog dromen van zijn komst. Dybala was in het verleden al in beeld bij beide clubs en stond in de zomer van 2019 zelfs zeer dicht bij een transfer naar de Spurs. Die werd uiteindelijk op het laatste moment nog afgeblazen.

LEES OOK: 'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Zou Dybala een aanwinst zijn voor Inter?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

0
0
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

12
12
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

138
138
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

48
48
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

134
134
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

141
141
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

52
52
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

150
150
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

501
501
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

108
108
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

61
61
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

563
563
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

372
372
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

28
28
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

69
69
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

93
93
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

527
527
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

425
425
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

150
150
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

46
46
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

122
122
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

123
123
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

403
403
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

297
297
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

391
391

Meer sportnieuws