'Mertens krijgt tweede miljoenenaanbieding'

door
'Mertens krijgt tweede miljoenenaanbieding'

Dries Mertens kende dit seizoen een moeilijke start bij Napoli, want nadat hij de voorbereiding en de competitiestart miste door een schouderoperatie had hij het moeilijk om zijn basisplaats terug te veroveren. De laatste weken steekt de Rode Duivel echter in bloedvorm, met donderdagavond zijn achtste doelpunt van het seizoen in de Coppa Italia tegen Fiorentina.


Desondanks lijkt het er alsmaar minder op dat Mertens volgend seizoen nog bij Napoli zal spelen, want de club lijkt niet meteen van plan om het aflopende contract van zijn topschutter aller tijden te verlengen. Zijn loon weegt zwaar op de begroting en bovendien raakt Mertens met zijn 34 lentes al op leeftijd, terwijl Napoli wil besparen. Om dezelfde reden tekende onlangs ook al aanvoerder en rasechte Napolitaan Lorenzo Insigne een voorcontract bij Toronto FC.

Ook voor Mertens klinkt de lokroep van de Amerikaanse MLS alsmaar luider. Er klonken al geruchten dat ook hij met Toronto rond de tafel zou kunnen gaan zitten en Mediaset weet dat er zich nu nog een tweede ploeg gemeld heeft. Ook Inter Miami zou nadrukkelijke interesse tonen om de aanvaller straks transfervrij binnen te halen.

BECKHAM
Inter Miami is vooral bekend als de club die opgericht werd door David Beckham. Ze werd in 2020 gelanceerd met hoge verwachtingen, maar kon die tot dusver nog niet inlossen. In het voorbije seizoen eindigden ze pas als elfde op veertien clubs in de Eastern Conference. Ook het voornemen van Beckham om grote namen te halen kwam er nog niet echt door, want hij kon enkel Blaise Matuidi en Gonzalo Higuain - beiden al stevig op hun retour - strikken. Mertens zou dus de grootste aanwinst voor Miami tot dusver zijn.

Zou Inter Miami een mooie club zijn voor Mertens?

Meest recent

Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

11
11
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

38
38
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

150
150
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

133
133
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

148
148
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

499
499
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

219
219
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

451
451
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

511
511
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

420
420
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

420
420
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

372
372
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

120
120
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

128
128
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

72
72
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

27
27
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

383
383
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

217
217
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

501
501
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

41
41
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

551
551
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

225
225
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

413
413
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

138
138
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

278
278

Meer sportnieuws