'Mertens krijgt tweede miljoenenaanbieding'

door
'Mertens krijgt tweede miljoenenaanbieding'

Dries Mertens kende dit seizoen een moeilijke start bij Napoli, want nadat hij de voorbereiding en de competitiestart miste door een schouderoperatie had hij het moeilijk om zijn basisplaats terug te veroveren. De laatste weken steekt de Rode Duivel echter in bloedvorm, met donderdagavond zijn achtste doelpunt van het seizoen in de Coppa Italia tegen Fiorentina.


Desondanks lijkt het er alsmaar minder op dat Mertens volgend seizoen nog bij Napoli zal spelen, want de club lijkt niet meteen van plan om het aflopende contract van zijn topschutter aller tijden te verlengen. Zijn loon weegt zwaar op de begroting en bovendien raakt Mertens met zijn 34 lentes al op leeftijd, terwijl Napoli wil besparen. Om dezelfde reden tekende onlangs ook al aanvoerder en rasechte Napolitaan Lorenzo Insigne een voorcontract bij Toronto FC.

Ook voor Mertens klinkt de lokroep van de Amerikaanse MLS alsmaar luider. Er klonken al geruchten dat ook hij met Toronto rond de tafel zou kunnen gaan zitten en Mediaset weet dat er zich nu nog een tweede ploeg gemeld heeft. Ook Inter Miami zou nadrukkelijke interesse tonen om de aanvaller straks transfervrij binnen te halen.

BECKHAM
Inter Miami is vooral bekend als de club die opgericht werd door David Beckham. Ze werd in 2020 gelanceerd met hoge verwachtingen, maar kon die tot dusver nog niet inlossen. In het voorbije seizoen eindigden ze pas als elfde op veertien clubs in de Eastern Conference. Ook het voornemen van Beckham om grote namen te halen kwam er nog niet echt door, want hij kon enkel Blaise Matuidi en Gonzalo Higuain - beiden al stevig op hun retour - strikken. Mertens zou dus de grootste aanwinst voor Miami tot dusver zijn.

LEES OOK: 'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Zou Inter Miami een mooie club zijn voor Mertens?

Meest recent

Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

7
7
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

51
51
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

66
66
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

76
76
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

244
244
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

446
446
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

177
177
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

23
23
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

77
77
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

75
75
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

101
101
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

336
336
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

54
54
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

468
468
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

274
274
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

388
388
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

35
35
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

80
80
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

138
138
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

78
78
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

484
484
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

177
177
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

358
358

Meer sportnieuws