Standard twee matchen extra zonder publiek

door
Standard twee matchen extra zonder publiek

Na een miserabel 2021 had Standard weinig te zoeken op het Gala van de Gouden Schoen. Als reactie op de sportieve malaise was het de voorbije maanden ook in de tribunes van Sclessin uiteraard zelden rustig. Zo lieten de Luikse fans meer dan eens expliciet hun onvrede merken.


Af en toe liep het daarbij ook uit de hand, zoals in de thuiswedstrijd tegen aartsrivaal Charleroi begin december waarin de Rouches met 0-3 onderuit gingen. Door de onregelmatigheden met vuurpijlen rondom het veld moest scheidsrechter Nicolas Laforge de partij stilleggen, nadat de wedstrijd wat later definitief werd stopgezet bestormde de thuisaanhang het terrein om de confrontatie met hun tegenhangers in het bezoekersvak op te zoeken.

Schrijnende taferelen waarvoor Standard nu het gelag betaalt. Het nummer 15 in de stand kondigde achteraf wel aan zelf actie te zullen ondernemen, en besloot onder meer één tribune te sluiten, toch kon een straf niet ontbreken. Eens publiek weer toegestaan is bij voetbalmatchen, blijft Sclessin in zijn geheel alvast nog twee duels langer op slot. Dat verdict kregen de Luikenaars zopas te horen op de zitting van het Disciplinair Comité.

0-3
Afwachten of Standard die straf ook aanvaardt, al ziet het er niet naar uit dat de Rouches van plan zijn om zich te verzetten tegen de sanctie. Voor het overige bevestigt het Disciplinair Comité dat de uitslag behouden blijft, en Charleroi de streekderby dus wint met 0-3. Of hoe de donkere dagen aan de boorden van de Maas, waar binnen twee weken Club Brugge op bezoek komt, nog lang niet achter de rug lijken. Afwachten wanneer de fans weer welkom zijn.

LEES OOK: Standard slaat gigantische slag met supertalent

Correcte straf?

Meest recent

‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

57
57
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

79
79
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

89
89
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

100
100
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

66
66
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

28
28
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

473
473
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

277
277
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

116
116
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1074
1074
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

644
644
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

54
54
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

573
573
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1260
1260
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

535
535
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

554
554
'El Ouahdi richting exit: Genk drukt door voor opvolger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

261
261
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

466
466
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1072
1072
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

395
395
'Anderlecht en Antwerp lopen blauwtje op transfermarkt'

Zowel bij RSC Anderlecht als bij Antwerp is vers bloed in het defensief compartiment. Beide ploegen ...

331
331
'Done deal: Club Brugge op zucht van derde zomeraanwinst'

Club Brugge haalde met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis tot dusver twee nieuwkomers in huis. Die ...

832
832
Voorbereiding: Genk speelt gelijk, Charleroi klopt Beveren

Binnen minder dan drie weken gaat de bal alweer aan het rollen in de Jupiler Pro League. Onze ...

104
104
'Financiële meevaller voor AA Gent: opbod in de maak'

In een poging om meer middelen vrij te maken staan tal van spelers in de etalage bij AA Gent. Een ...

343
343
'Club Brugge neemt afscheid: trio levert jackpot op'

Club Brugge gaat een historische zomer tegemoet, waarin de kassa luider zal rinkelen dan ooit ...

834
834

Meer sportnieuws