KV Kortrijk speelt met grote tegenzin tegen AA Gent

212 stemmen
KV Kortrijk speelt met grote tegenzin tegen AA Gent

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League na een onderbreking van een drietal weken weer op gang getrapt. In de eerste wedstrijd van de 22ste speeldag gaat KV Kortrijk op bezoek bij AA Gent in de Ghelamco Arena, maar over die wedstrijd was de voorbije dagen al veel te doen. De Kerels werden immers getroffen door een stevige coronagolf.


Enkele dagen geleden werden maar liefst negentien besmettingen vastgesteld bij Kortrijk, waardoor ze er dus voor hadden kunnen kiezen om hun match in Gent uit te laten stellen. Alleen heerst er bij de club nog heel wat onvrede over het uitstellen van de match tegen Antwerp voor de winterstop - op dat moment waren er geen regels om die beslissing te rechtvaardigen - en dus werd beslist om bij wijze van statement toch te spelen.

Dat was dik tegen de zin van trainer Karim Belhocine. "Als we niet kunnen spelen, kunnen we niet spelen. Ik volg de beslissing van de club, maar ik had liever niet gespeeld", gromde hij bij Het Laatste Nieuws. "Wij hebben veel positieve gevallen en hebben amper genoeg spelers om het wedstrijdblad te vullen. Ook het aantal ‘voetbalbelgen’ wordt een probleem. Covid zal de selectie maken."

BOOT GEMIST
Intussen is er wel lichte beterschap in de situatie in Kortrijk, waardoor de club wel de boot gemist heeft om uitstel aan te vragen. "Bij de COVID-test van gisteren hebben alle geteste personen negatief getest. Momenteel zijn nog 12 personen in isolatie", laten ze weten in een statement. "KV Kortrijk kan, op basis van de maandag gestemde reglementswijziging omtrent mogelijk uitstel in geval van COVID-19 bestemmingen, geen uitstel vragen van de wedstrijd van morgen tegen KAA Gent. De club schikt zich naar het reglement." Met die laatste zin lijken ze toch nog eens te sneren naar Antwerp en de Pro League.

LEES OOK: KV Kortrijk sluit Fins akkoord omtrent volgende transfer

Heb je begrip voor hun onvrede?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

67
67
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

19
19
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

143
143
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

106
106
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

57
57
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

107
107
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

62
62
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

105
105
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

93
93
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

42
42
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

283
283
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

178
178
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

202
202
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

318
318
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

470
470
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

90
90
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

267
267
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

163
163
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

281
281
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

161
161
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

469
469
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

211
211
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

159
159
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

318
318
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

143
143
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

268
268

Meer sportnieuws