KV Kortrijk speelt met grote tegenzin tegen AA Gent

212 stemmen
KV Kortrijk speelt met grote tegenzin tegen AA Gent

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League na een onderbreking van een drietal weken weer op gang getrapt. In de eerste wedstrijd van de 22ste speeldag gaat KV Kortrijk op bezoek bij AA Gent in de Ghelamco Arena, maar over die wedstrijd was de voorbije dagen al veel te doen. De Kerels werden immers getroffen door een stevige coronagolf.


Enkele dagen geleden werden maar liefst negentien besmettingen vastgesteld bij Kortrijk, waardoor ze er dus voor hadden kunnen kiezen om hun match in Gent uit te laten stellen. Alleen heerst er bij de club nog heel wat onvrede over het uitstellen van de match tegen Antwerp voor de winterstop - op dat moment waren er geen regels om die beslissing te rechtvaardigen - en dus werd beslist om bij wijze van statement toch te spelen.

Dat was dik tegen de zin van trainer Karim Belhocine. "Als we niet kunnen spelen, kunnen we niet spelen. Ik volg de beslissing van de club, maar ik had liever niet gespeeld", gromde hij bij Het Laatste Nieuws. "Wij hebben veel positieve gevallen en hebben amper genoeg spelers om het wedstrijdblad te vullen. Ook het aantal ‘voetbalbelgen’ wordt een probleem. Covid zal de selectie maken."

BOOT GEMIST
Intussen is er wel lichte beterschap in de situatie in Kortrijk, waardoor de club wel de boot gemist heeft om uitstel aan te vragen. "Bij de COVID-test van gisteren hebben alle geteste personen negatief getest. Momenteel zijn nog 12 personen in isolatie", laten ze weten in een statement. "KV Kortrijk kan, op basis van de maandag gestemde reglementswijziging omtrent mogelijk uitstel in geval van COVID-19 bestemmingen, geen uitstel vragen van de wedstrijd van morgen tegen KAA Gent. De club schikt zich naar het reglement." Met die laatste zin lijken ze toch nog eens te sneren naar Antwerp en de Pro League.

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Heb je begrip voor hun onvrede?

Meest recent

El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

13
13
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

36
36
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

164
164
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

32
32
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

214
214
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

122
122
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

138
138
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

322
322
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

230
230
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

575
575
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

407
407
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

440
440
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

330
330
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

143
143
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

130
130
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

59
59
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

173
173
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

392
392
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

572
572
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

100
100
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

349
349
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

476
476
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

464
464
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

383
383
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

345
345

Meer sportnieuws