KV Kortrijk speelt met grote tegenzin tegen AA Gent

212 stemmen
KV Kortrijk speelt met grote tegenzin tegen AA Gent

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League na een onderbreking van een drietal weken weer op gang getrapt. In de eerste wedstrijd van de 22ste speeldag gaat KV Kortrijk op bezoek bij AA Gent in de Ghelamco Arena, maar over die wedstrijd was de voorbije dagen al veel te doen. De Kerels werden immers getroffen door een stevige coronagolf.


Enkele dagen geleden werden maar liefst negentien besmettingen vastgesteld bij Kortrijk, waardoor ze er dus voor hadden kunnen kiezen om hun match in Gent uit te laten stellen. Alleen heerst er bij de club nog heel wat onvrede over het uitstellen van de match tegen Antwerp voor de winterstop - op dat moment waren er geen regels om die beslissing te rechtvaardigen - en dus werd beslist om bij wijze van statement toch te spelen.

Dat was dik tegen de zin van trainer Karim Belhocine. "Als we niet kunnen spelen, kunnen we niet spelen. Ik volg de beslissing van de club, maar ik had liever niet gespeeld", gromde hij bij Het Laatste Nieuws. "Wij hebben veel positieve gevallen en hebben amper genoeg spelers om het wedstrijdblad te vullen. Ook het aantal ‘voetbalbelgen’ wordt een probleem. Covid zal de selectie maken."

BOOT GEMIST
Intussen is er wel lichte beterschap in de situatie in Kortrijk, waardoor de club wel de boot gemist heeft om uitstel aan te vragen. "Bij de COVID-test van gisteren hebben alle geteste personen negatief getest. Momenteel zijn nog 12 personen in isolatie", laten ze weten in een statement. "KV Kortrijk kan, op basis van de maandag gestemde reglementswijziging omtrent mogelijk uitstel in geval van COVID-19 bestemmingen, geen uitstel vragen van de wedstrijd van morgen tegen KAA Gent. De club schikt zich naar het reglement." Met die laatste zin lijken ze toch nog eens te sneren naar Antwerp en de Pro League.

LEES OOK: AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

Heb je begrip voor hun onvrede?

Meest recent

Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

68
68
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

181
181
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

211
211
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

53
53
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

449
449
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

531
531
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

288
288
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

425
425
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

63
63
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

205
205
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

62
62
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

111
111
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

538
538
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

707
707
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

221
221
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

163
163
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

187
187
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

439
439
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

109
109
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

124
124
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

192
192
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

625
625
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

85
85
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

565
565
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

370
370

Meer sportnieuws