'Bakkali en Trebel nemen beslissing over wintertransfer'

door
'Bakkali en Trebel nemen beslissing over wintertransfer'

RSC Anderlecht zit met twee grote probleemgevallen: Adrien Trebel en Zakaria Bakkali. De twee moeten weg, maar het is voorlopig windstil rondom een transfer. La Dernière Heure komt met een stand van zaken.


Bakkali strijkt jaarlijks een loon op van ongeveer 1,5 miljoen euro bruto. De flankaanvaller heeft een contract dat in de zomer afloopt en Paars-Wit hoopt dat het de ex-speler van onder meer PSV en Valencia eerder kan slijten. Zo zou het nog een beetje geld kunnen uitsparen. Volgens de Waalse krant werkt hij zeer professioneel en gaat hij intensief te werk. Ze loven zijn werkethiek in de krant, maar in vier maanden verloor Bakkali 8 kilo. Het is vreemd dat hij afgelopen zomer blijkbaar veel te zwaar stond. Toch zou Bakkali openstaan voor een vertrek in januari, maar enkel als hij hetzelfde loon tot juni kan behouden. RSCA zou dan dus moeten bijpassen.

GELUKKIGE TREBEL

Trebel is nog zo een speler die heel veel lof krijgt in de krant. Hij traint goed en gidst de jongeren. Enkele weken geleden mocht Trebel aantreden tegen de beloften van AA Gent, maar de Fransman had het toen duidelijk zeer moeilijk. Trebel gaat niet vertrekken in januari. De linkspoot wordt opnieuw vader, verdient zeer goed zijn boterham en is tevreden met het gidsen van de jongeren van Anderlecht. Hij ziet een transfer naar een exotische bestemming niet zitten en voelt zich goed in Brussel. Clubs uit grote competities zitten dan weer niet te wachten op de middenvelder. Anderlecht wil hem op zijn beurt dan weer niet uitlenen aan een Belgische concurrent, zoals pakweg AA Gent. Trebel ligt nog tot medio 2023 onder contract en verdient jaarlijks 2,7 miljoen euro bruto. 

LEES OOK: Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Gaat Bakkali deze maand nog een club vinden?

Meest recent

PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

4
4
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

76
76
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

97
97
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

37
37
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

89
89
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

395
395
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

252
252
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

100
100
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

350
350
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

88
88
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

31
31
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

118
118
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

518
518
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

68
68
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

203
203
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

207
207
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

122
122
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

317
317
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

120
120
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

206
206
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1162
1162
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

493
493
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

68
68
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

326
326
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

130
130

Meer sportnieuws