'Bakkali en Trebel nemen beslissing over wintertransfer'

766
'Bakkali en Trebel nemen beslissing over wintertransfer'

RSC Anderlecht zit met twee grote probleemgevallen: Adrien Trebel en Zakaria Bakkali. De twee moeten weg, maar het is voorlopig windstil rondom een transfer. La Dernière Heure komt met een stand van zaken.


Bakkali strijkt jaarlijks een loon op van ongeveer 1,5 miljoen euro bruto. De flankaanvaller heeft een contract dat in de zomer afloopt en Paars-Wit hoopt dat het de ex-speler van onder meer PSV en Valencia eerder kan slijten. Zo zou het nog een beetje geld kunnen uitsparen. Volgens de Waalse krant werkt hij zeer professioneel en gaat hij intensief te werk. Ze loven zijn werkethiek in de krant, maar in vier maanden verloor Bakkali 8 kilo. Het is vreemd dat hij afgelopen zomer blijkbaar veel te zwaar stond. Toch zou Bakkali openstaan voor een vertrek in januari, maar enkel als hij hetzelfde loon tot juni kan behouden. RSCA zou dan dus moeten bijpassen.

GELUKKIGE TREBEL

Trebel is nog zo een speler die heel veel lof krijgt in de krant. Hij traint goed en gidst de jongeren. Enkele weken geleden mocht Trebel aantreden tegen de beloften van AA Gent, maar de Fransman had het toen duidelijk zeer moeilijk. Trebel gaat niet vertrekken in januari. De linkspoot wordt opnieuw vader, verdient zeer goed zijn boterham en is tevreden met het gidsen van de jongeren van Anderlecht. Hij ziet een transfer naar een exotische bestemming niet zitten en voelt zich goed in Brussel. Clubs uit grote competities zitten dan weer niet te wachten op de middenvelder. Anderlecht wil hem op zijn beurt dan weer niet uitlenen aan een Belgische concurrent, zoals pakweg AA Gent. Trebel ligt nog tot medio 2023 onder contract en verdient jaarlijks 2,7 miljoen euro bruto. 

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Gaat Bakkali deze maand nog een club vinden?

Meest recent

Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

70
70
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na Brugse stunt

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

57
57
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

32
32
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

120
120
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

64
64
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

82
82
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

25
25
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

163
163
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

134
134
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

49
49
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

165
165
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

205
205
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

86
86
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

47
47
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

203
203
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

183
183
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

196
196
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

81
81
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

443
443
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

283
283
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

255
255
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1057
1057

Meer sportnieuws