'Bakkali en Trebel nemen beslissing over wintertransfer'

door
'Bakkali en Trebel nemen beslissing over wintertransfer'

RSC Anderlecht zit met twee grote probleemgevallen: Adrien Trebel en Zakaria Bakkali. De twee moeten weg, maar het is voorlopig windstil rondom een transfer. La Dernière Heure komt met een stand van zaken.


Bakkali strijkt jaarlijks een loon op van ongeveer 1,5 miljoen euro bruto. De flankaanvaller heeft een contract dat in de zomer afloopt en Paars-Wit hoopt dat het de ex-speler van onder meer PSV en Valencia eerder kan slijten. Zo zou het nog een beetje geld kunnen uitsparen. Volgens de Waalse krant werkt hij zeer professioneel en gaat hij intensief te werk. Ze loven zijn werkethiek in de krant, maar in vier maanden verloor Bakkali 8 kilo. Het is vreemd dat hij afgelopen zomer blijkbaar veel te zwaar stond. Toch zou Bakkali openstaan voor een vertrek in januari, maar enkel als hij hetzelfde loon tot juni kan behouden. RSCA zou dan dus moeten bijpassen.

GELUKKIGE TREBEL

Trebel is nog zo een speler die heel veel lof krijgt in de krant. Hij traint goed en gidst de jongeren. Enkele weken geleden mocht Trebel aantreden tegen de beloften van AA Gent, maar de Fransman had het toen duidelijk zeer moeilijk. Trebel gaat niet vertrekken in januari. De linkspoot wordt opnieuw vader, verdient zeer goed zijn boterham en is tevreden met het gidsen van de jongeren van Anderlecht. Hij ziet een transfer naar een exotische bestemming niet zitten en voelt zich goed in Brussel. Clubs uit grote competities zitten dan weer niet te wachten op de middenvelder. Anderlecht wil hem op zijn beurt dan weer niet uitlenen aan een Belgische concurrent, zoals pakweg AA Gent. Trebel ligt nog tot medio 2023 onder contract en verdient jaarlijks 2,7 miljoen euro bruto. 

LEES OOK: Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Gaat Bakkali deze maand nog een club vinden?

Meest recent

'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

39
39
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

91
91
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

108
108
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

161
161
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

43
43
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

115
115
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

72
72
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

81
81
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

74
74
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

68
68
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

458
458
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

401
401
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

72
72
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

214
214
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

250
250
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

256
256
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

78
78
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

177
177
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

54
54
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

29
29
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

427
427
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

523
523
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

432
432
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

62
62
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

44
44

Meer sportnieuws