'Bakkali en Trebel nemen beslissing over wintertransfer'

door
'Bakkali en Trebel nemen beslissing over wintertransfer'

RSC Anderlecht zit met twee grote probleemgevallen: Adrien Trebel en Zakaria Bakkali. De twee moeten weg, maar het is voorlopig windstil rondom een transfer. La Dernière Heure komt met een stand van zaken.


Bakkali strijkt jaarlijks een loon op van ongeveer 1,5 miljoen euro bruto. De flankaanvaller heeft een contract dat in de zomer afloopt en Paars-Wit hoopt dat het de ex-speler van onder meer PSV en Valencia eerder kan slijten. Zo zou het nog een beetje geld kunnen uitsparen. Volgens de Waalse krant werkt hij zeer professioneel en gaat hij intensief te werk. Ze loven zijn werkethiek in de krant, maar in vier maanden verloor Bakkali 8 kilo. Het is vreemd dat hij afgelopen zomer blijkbaar veel te zwaar stond. Toch zou Bakkali openstaan voor een vertrek in januari, maar enkel als hij hetzelfde loon tot juni kan behouden. RSCA zou dan dus moeten bijpassen.

GELUKKIGE TREBEL

Trebel is nog zo een speler die heel veel lof krijgt in de krant. Hij traint goed en gidst de jongeren. Enkele weken geleden mocht Trebel aantreden tegen de beloften van AA Gent, maar de Fransman had het toen duidelijk zeer moeilijk. Trebel gaat niet vertrekken in januari. De linkspoot wordt opnieuw vader, verdient zeer goed zijn boterham en is tevreden met het gidsen van de jongeren van Anderlecht. Hij ziet een transfer naar een exotische bestemming niet zitten en voelt zich goed in Brussel. Clubs uit grote competities zitten dan weer niet te wachten op de middenvelder. Anderlecht wil hem op zijn beurt dan weer niet uitlenen aan een Belgische concurrent, zoals pakweg AA Gent. Trebel ligt nog tot medio 2023 onder contract en verdient jaarlijks 2,7 miljoen euro bruto. 

LEES OOK: Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Gaat Bakkali deze maand nog een club vinden?

Meest recent

'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

6
6
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

47
47
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

72
72
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

31
31
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

188
188
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

296
296
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

70
70
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

474
474
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

261
261
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

96
96
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

65
65
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

114
114
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

367
367
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

91
91
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

323
323
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

800
800
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

44
44
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

292
292
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

58
58
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

291
291
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

85
85
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

277
277
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

42
42
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

94
94
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

161
161

Meer sportnieuws