Vormer over problemen met Clement: "Dat was raar"

362 stemmen
Vormer over problemen met Clement:

Bij Club Brugge zagen ze Philippe Clement naar AS Monaco vertrekken. Alfred Schreuder volgde hem op. Dat is wellicht een goede zaak voor Ruud Vormer, die een moeilijke situatie kende onder Clement.


Vormer belandde dit seizoen op de bank onder Clement. De Nederlander had voor het seizoen met de coach gesproken en de ex-international van Nederland had verwacht dat hij meer rust ging krijgen, maar de belangrijke matchen wél ging spelen. Maar het gebeurde andersom: Vormer miste de topmatchen… Vooral het feit dat hij tegen PSG in de Champions League op de bank begon kwam heel hard aan.

REACTIE VORMER

Vormer sprak bij VTM over de trainerswissel. "We hebben nu een nieuwe coach. Ik had zelf geen problemen met Clement... Alleen hoe het ging... Dat was een beetje raar. Jammer vooral na zoveel jaren samen te hebben gewerkt. Maar met de nieuwe trainer zijn er nieuwe kansen. We gaan weer volle bak."

Clement liet enkele dagen geleden nog weten dat de media het erger maakte dan het was. Toch was het al maanden duidelijk dat Vormer niet tevreden was met zijn situatie. Onder Schreuder lijkt Vormer weer te mogen hopen op een echte basisplaats en dat mogelijk op een andere positie. Zo werd hij in de oefenwedstrijden uitgespeeld als defensieve middenvelder. Daar ligt dus een mogelijkheid voor de ervaren pion en daardoor zou Eder Balanta uit de ploeg kunnen verdwijnen. Komend weekend weten we alvast wat het plan van Schreuder is met Vormer.

LEES OOK: Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Zal Schreuder Vormer weer belangrijk maken?

Meest recent

‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

115
115
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

20
20
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

38
38
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

33
33
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

34
34
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

150
150
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

19
19
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

67
67
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

48
48
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

142
142
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

135
135
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

34
34
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

54
54
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

63
63
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

341
341
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

177
177
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

52
52
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

241
241
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

154
154
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

151
151
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

97
97
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

451
451
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

348
348
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

137
137
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

148
148

Meer sportnieuws