Vormer over problemen met Clement: "Dat was raar"

door
Vormer over problemen met Clement:

Bij Club Brugge zagen ze Philippe Clement naar AS Monaco vertrekken. Alfred Schreuder volgde hem op. Dat is wellicht een goede zaak voor Ruud Vormer, die een moeilijke situatie kende onder Clement.


Vormer belandde dit seizoen op de bank onder Clement. De Nederlander had voor het seizoen met de coach gesproken en de ex-international van Nederland had verwacht dat hij meer rust ging krijgen, maar de belangrijke matchen wél ging spelen. Maar het gebeurde andersom: Vormer miste de topmatchen… Vooral het feit dat hij tegen PSG in de Champions League op de bank begon kwam heel hard aan.

REACTIE VORMER

Vormer sprak bij VTM over de trainerswissel. "We hebben nu een nieuwe coach. Ik had zelf geen problemen met Clement... Alleen hoe het ging... Dat was een beetje raar. Jammer vooral na zoveel jaren samen te hebben gewerkt. Maar met de nieuwe trainer zijn er nieuwe kansen. We gaan weer volle bak."

Clement liet enkele dagen geleden nog weten dat de media het erger maakte dan het was. Toch was het al maanden duidelijk dat Vormer niet tevreden was met zijn situatie. Onder Schreuder lijkt Vormer weer te mogen hopen op een echte basisplaats en dat mogelijk op een andere positie. Zo werd hij in de oefenwedstrijden uitgespeeld als defensieve middenvelder. Daar ligt dus een mogelijkheid voor de ervaren pion en daardoor zou Eder Balanta uit de ploeg kunnen verdwijnen. Komend weekend weten we alvast wat het plan van Schreuder is met Vormer.

LEES OOK: Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

Zal Schreuder Vormer weer belangrijk maken?

Meest recent

Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

42
42
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

20
20
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

44
44
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

421
421
Exit dreigt: Janssen stelt Antwerp heldere voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

284
284
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

83
83
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

243
243
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

25
25
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

73
73
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

30
30
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

233
233
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

204
204
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

91
91
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

68
68
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

503
503
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

124
124
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

82
82
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

105
105
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

96
96
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

229
229
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

115
115
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

1007
1007
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

243
243
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

127
127
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

156
156

Meer sportnieuws