Vormer over problemen met Clement: "Dat was raar"

door
Vormer over problemen met Clement:

Bij Club Brugge zagen ze Philippe Clement naar AS Monaco vertrekken. Alfred Schreuder volgde hem op. Dat is wellicht een goede zaak voor Ruud Vormer, die een moeilijke situatie kende onder Clement.


Vormer belandde dit seizoen op de bank onder Clement. De Nederlander had voor het seizoen met de coach gesproken en de ex-international van Nederland had verwacht dat hij meer rust ging krijgen, maar de belangrijke matchen wél ging spelen. Maar het gebeurde andersom: Vormer miste de topmatchen… Vooral het feit dat hij tegen PSG in de Champions League op de bank begon kwam heel hard aan.

REACTIE VORMER

Vormer sprak bij VTM over de trainerswissel. "We hebben nu een nieuwe coach. Ik had zelf geen problemen met Clement... Alleen hoe het ging... Dat was een beetje raar. Jammer vooral na zoveel jaren samen te hebben gewerkt. Maar met de nieuwe trainer zijn er nieuwe kansen. We gaan weer volle bak."

Clement liet enkele dagen geleden nog weten dat de media het erger maakte dan het was. Toch was het al maanden duidelijk dat Vormer niet tevreden was met zijn situatie. Onder Schreuder lijkt Vormer weer te mogen hopen op een echte basisplaats en dat mogelijk op een andere positie. Zo werd hij in de oefenwedstrijden uitgespeeld als defensieve middenvelder. Daar ligt dus een mogelijkheid voor de ervaren pion en daardoor zou Eder Balanta uit de ploeg kunnen verdwijnen. Komend weekend weten we alvast wat het plan van Schreuder is met Vormer.

LEES OOK: ‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Zal Schreuder Vormer weer belangrijk maken?

Meest recent

Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

1
1
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

62
62
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

108
108
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

33
33
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

280
280
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

211
211
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

59
59
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

45
45
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

129
129
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

488
488
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

253
253
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

55
55
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

85
85
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

55
55
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

34
34
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

407
407
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

325
325
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

128
128
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

203
203
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

131
131
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

77
77
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

110
110
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

207
207
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

459
459

Meer sportnieuws