'Clement zet naast Mata nog een Bruggeling op zijn shortlist'

door
'Clement zet naast Mata nog een Bruggeling op zijn shortlist'

Philippe Clement trok van Club Brugge naar AS Monaco en een jaar eerder maakte Krépin Diatta dezelfde beweging. Maakt er nog een derde pion die overstap? Volgens Foot Mercato is die kans aanwezig.


Bij AS Monaco praten ze met Newcastle United over de transfer van Benoit Badiashile en als die vertrekt, zal Monaco een nieuwe verdediger aantrekken. Clinton Mata werd al genoemd bij de Franse eersteklasser, maar Clement zou bij zijn bestuur de naam van Stanley Nsoki hebben laten vallen. Een opvallende zet.

De speler kwam afgelopen zomer voor 6,5 miljoen euro van OGC Nice naar Club Brugge. De linkspoot stelde tot op heden teleur. Nsoki heeft het potentieel om de top te halen, want hij heeft kracht, snelheid en een goede techniek. Maar zijn concentratievermogen is en blijft een groot probleem. Bij zijn aankomst waarschuwden Franse journalisten daar al over en het is mede daardoor dat PSG en Nice hem lieten gaan. Nice liet Nsoki op één jaar tijd zelfs met een verlies van 6 miljoen euro vertrekken.

BASIS

Nsoki zijn marktwaarde zakte ondertussen al naar 5 miljoen euro. De kans lijkt klein dat Club Brugge al gaat meewerken aan een overgang, want Alfred Schreuder heeft weinig linksvoetige centrale verdedigers. De kans is groot dat de Fransman in de basis zal starten onder de nieuwe trainer. De komende weken en maanden zullen wellicht nog heel wat spelers uit de Jupiler Pro League aan AS Monaco worden gelinkt dankzij de komst van Clement, dat lijkt nu al een feit te zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

Moet Club hem laten gaan bij een goed bod?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

19
19
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

56
56
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

66
66
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

161
161
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

185
185
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

78
78
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

137
137
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

278
278
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

81
81
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

240
240
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

156
156
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

172
172
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

383
383
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

167
167
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

295
295
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

163
163
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

196
196
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

383
383
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

532
532
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

115
115
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

435
435
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

331
331
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

54
54
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

765
765

Meer sportnieuws