'Clement zet naast Mata nog een Bruggeling op zijn shortlist'

door
'Clement zet naast Mata nog een Bruggeling op zijn shortlist'

Philippe Clement trok van Club Brugge naar AS Monaco en een jaar eerder maakte Krépin Diatta dezelfde beweging. Maakt er nog een derde pion die overstap? Volgens Foot Mercato is die kans aanwezig.


Bij AS Monaco praten ze met Newcastle United over de transfer van Benoit Badiashile en als die vertrekt, zal Monaco een nieuwe verdediger aantrekken. Clinton Mata werd al genoemd bij de Franse eersteklasser, maar Clement zou bij zijn bestuur de naam van Stanley Nsoki hebben laten vallen. Een opvallende zet.

De speler kwam afgelopen zomer voor 6,5 miljoen euro van OGC Nice naar Club Brugge. De linkspoot stelde tot op heden teleur. Nsoki heeft het potentieel om de top te halen, want hij heeft kracht, snelheid en een goede techniek. Maar zijn concentratievermogen is en blijft een groot probleem. Bij zijn aankomst waarschuwden Franse journalisten daar al over en het is mede daardoor dat PSG en Nice hem lieten gaan. Nice liet Nsoki op één jaar tijd zelfs met een verlies van 6 miljoen euro vertrekken.

BASIS

Nsoki zijn marktwaarde zakte ondertussen al naar 5 miljoen euro. De kans lijkt klein dat Club Brugge al gaat meewerken aan een overgang, want Alfred Schreuder heeft weinig linksvoetige centrale verdedigers. De kans is groot dat de Fransman in de basis zal starten onder de nieuwe trainer. De komende weken en maanden zullen wellicht nog heel wat spelers uit de Jupiler Pro League aan AS Monaco worden gelinkt dankzij de komst van Clement, dat lijkt nu al een feit te zijn.

LEES OOK: Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Moet Club hem laten gaan bij een goed bod?

Meest recent

Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

7
7
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

35
35
Lammens beeft bij Man Utd: nieuwe coach grijpt drastisch in

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

68
68
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

155
155
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

201
201
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

177
177
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

367
367
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

15
15
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

56
56
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

474
474
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

361
361
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

246
246
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

294
294
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

88
88
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

679
679
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

250
250
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

477
477
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

720
720
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

216
216
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

426
426
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

191
191
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

187
187
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

177
177
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

81
81
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

275
275

Meer sportnieuws