Mannaert vol ongeloof na Gouden Schoen: "Klopt niet"

door
Mannaert vol ongeloof na Gouden Schoen:

Bij Club Brugge dachten ze dat ze de Gouden Schoen mee naar huis zouden nemen. Maar voor het tweede jaar op rij won niemand van Club. CEO Vincent Mannaert had over één uitslag zijn bedenkingen.


Hans Vanaken eindigde zesde, wat zeer vreemd was. De middenvelder was in 2021 heel constant en schitterde in de Champions League. Daarnaast werd hij ook een belangrijkere speler bij de Rode Duivels. Die zesde plaats kon dan ook terecht op weinig begrip rekenen bij Mannaert. Dat liet hij weten aan Sporza.

"Je hoort dan: hij heeft er al 2 gewonnen. En Club heeft de laatste tijd al zoveel trofeeën gewonnen. Maar dat strookt niet met waar topsport voor staat. Ik vind dat Hans aan zijn beste seizoen bezig is sinds hij voor Club speelt."

LANG EN CDK

Over Noa Lang en Charles De Ketelaere, die tweede en derde eindigden na Paul Onuachu zei hij het volgende: "Het is logisch dat beide spelers ontgoocheld zijn. Ik was zelf ook verrast. Ik vind niet dat Noa en Charles naar boven gepusht zijn. Dat hebben ze zelf gedaan door hun prestaties het hele jaar door. Dit seizoen hebben ze in de Champions League tegen de wereldtop getoond dat ze een stap vooruit gezet hebben."

Het was dus Onuachu die aan de hal ging met de award. Hij werd de eerste winnaar van KRC Genk sinds Wesley Sonck. Dat was al twintig jaar geleden. Onuachu won vooral dankzij een beresterke eerste ronde, waar hij er met kop en schouders bovenuit stak.

LEES OOK: ‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Had Vanaken hoger moeten staan?

Meest recent

‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

0
0
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

18
18
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

171
171
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

162
162
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

45
45
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

34
34
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

114
114
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

446
446
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

236
236
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

50
50
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

79
79
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

52
52
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

30
30
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

387
387
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

311
311
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

121
121
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

196
196
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

127
127
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

77
77
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

108
108
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

203
203
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

449
449
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

445
445
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

783
783

Meer sportnieuws