'Ajax wil Nederland verbluffen met terugkeer international'

door
'Ajax wil Nederland verbluffen met terugkeer international'

Het Nederlandse Ajax is bij onze noorderburen al jarenlang dé maatstaf op voetballend gebied. De Amsterdammers zijn zelfs wereldwijd geroemd omwille van hun jeugdopleiding, en het slaagt er zelfs steeds meer in om echt ‘grote’ namen richting de Arena te lokken. Ook nu wil Ajax verbluffen met een Oranje-international.


Volgens De Telegraaf is Ajax zeer geïnteresseerd in de diensten van Steven Bergwijn. De flankaanvaller van Tottenham is bij de Engelse topclub niet zeker van een basisplaats, waardoor hij dus zomaar zou mogen vertrekken in de wintermercato. Een eerste bod van de Ajacieden van ongeveer 18 miljoen euro zou wel al geweigerd zijn door de Spurs. De Nederlandse krant weet echter dat de Amsterdammers eerstdaags een nieuw bod zullen neerleggen.

Steven Bergwijn is geen onbekende voor Ajax. De Nederlander speelde tot zijn dertiende in de jeugdopleiding van de Amsterdammers, maar verkoos dan om richting aartsvijand PSV te trekken. In Eindhoven groeide Bergwijn uit tot een waar rastalent, waardoor hij ook helemaal doorbrak bij het eerste elftal. Het leverde hem uiteindelijk een transfer van 30 miljoen euro op richting Tottenham. Daar verliep het echter een stuk minder voor de Oranje-international.

Plaats maken voor Bergwijn

Het is Ajax echt menens wat Bergwijn betreft. Zo zouden de Amsterdammers bereid zijn om David Neres deze winter te laten vertrekken om zo de nodige financiële spankracht te creëren. Ook bij Tottenham volgt men een soort van gelijkaardig beleid. Want daar zou een vertrek van Bergwijn moeten zorgen voor de komst van één om meerdere wintertransfers. Ajax lijkt dus een ware carrousel in gang te gaan brengen tijdens de volgende dagen/weken.

LEES OOK: Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Wie wordt kampioen van Nederland?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

6
6
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

39
39
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

72
72
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

135
135
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

204
204
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

75
75
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

57
57
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

151
151
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

464
464
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

185
185
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

711
711
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

175
175
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

124
124
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

149
149
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

222
222
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

646
646
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

64
64
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

361
361
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

302
302
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

181
181
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

416
416
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

201
201
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

52
52
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

314
314

Meer sportnieuws