'Ajax wil Nederland verbluffen met terugkeer international'

257 stemmen
'Ajax wil Nederland verbluffen met terugkeer international'

Het Nederlandse Ajax is bij onze noorderburen al jarenlang dé maatstaf op voetballend gebied. De Amsterdammers zijn zelfs wereldwijd geroemd omwille van hun jeugdopleiding, en het slaagt er zelfs steeds meer in om echt ‘grote’ namen richting de Arena te lokken. Ook nu wil Ajax verbluffen met een Oranje-international.


Volgens De Telegraaf is Ajax zeer geïnteresseerd in de diensten van Steven Bergwijn. De flankaanvaller van Tottenham is bij de Engelse topclub niet zeker van een basisplaats, waardoor hij dus zomaar zou mogen vertrekken in de wintermercato. Een eerste bod van de Ajacieden van ongeveer 18 miljoen euro zou wel al geweigerd zijn door de Spurs. De Nederlandse krant weet echter dat de Amsterdammers eerstdaags een nieuw bod zullen neerleggen.

Steven Bergwijn is geen onbekende voor Ajax. De Nederlander speelde tot zijn dertiende in de jeugdopleiding van de Amsterdammers, maar verkoos dan om richting aartsvijand PSV te trekken. In Eindhoven groeide Bergwijn uit tot een waar rastalent, waardoor hij ook helemaal doorbrak bij het eerste elftal. Het leverde hem uiteindelijk een transfer van 30 miljoen euro op richting Tottenham. Daar verliep het echter een stuk minder voor de Oranje-international.

Plaats maken voor Bergwijn

Het is Ajax echt menens wat Bergwijn betreft. Zo zouden de Amsterdammers bereid zijn om David Neres deze winter te laten vertrekken om zo de nodige financiële spankracht te creëren. Ook bij Tottenham volgt men een soort van gelijkaardig beleid. Want daar zou een vertrek van Bergwijn moeten zorgen voor de komst van één om meerdere wintertransfers. Ajax lijkt dus een ware carrousel in gang te gaan brengen tijdens de volgende dagen/weken.

LEES OOK: Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Wie wordt kampioen van Nederland?

Meest recent

'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

0
0
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

16
16
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

43
43
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

207
207
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

127
127
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

273
273
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

191
191
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

146
146
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

74
74
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

75
75
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

132
132
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

159
159
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

301
301
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

311
311
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

232
232
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

413
413
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

137
137
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

639
639
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

97
97
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

63
63
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

356
356
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

158
158
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

38
38
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

106
106

Meer sportnieuws