'Ajax wil Nederland verbluffen met terugkeer international'

door
'Ajax wil Nederland verbluffen met terugkeer international'

Het Nederlandse Ajax is bij onze noorderburen al jarenlang dé maatstaf op voetballend gebied. De Amsterdammers zijn zelfs wereldwijd geroemd omwille van hun jeugdopleiding, en het slaagt er zelfs steeds meer in om echt ‘grote’ namen richting de Arena te lokken. Ook nu wil Ajax verbluffen met een Oranje-international.


Volgens De Telegraaf is Ajax zeer geïnteresseerd in de diensten van Steven Bergwijn. De flankaanvaller van Tottenham is bij de Engelse topclub niet zeker van een basisplaats, waardoor hij dus zomaar zou mogen vertrekken in de wintermercato. Een eerste bod van de Ajacieden van ongeveer 18 miljoen euro zou wel al geweigerd zijn door de Spurs. De Nederlandse krant weet echter dat de Amsterdammers eerstdaags een nieuw bod zullen neerleggen.

Steven Bergwijn is geen onbekende voor Ajax. De Nederlander speelde tot zijn dertiende in de jeugdopleiding van de Amsterdammers, maar verkoos dan om richting aartsvijand PSV te trekken. In Eindhoven groeide Bergwijn uit tot een waar rastalent, waardoor hij ook helemaal doorbrak bij het eerste elftal. Het leverde hem uiteindelijk een transfer van 30 miljoen euro op richting Tottenham. Daar verliep het echter een stuk minder voor de Oranje-international.

Plaats maken voor Bergwijn

Het is Ajax echt menens wat Bergwijn betreft. Zo zouden de Amsterdammers bereid zijn om David Neres deze winter te laten vertrekken om zo de nodige financiële spankracht te creëren. Ook bij Tottenham volgt men een soort van gelijkaardig beleid. Want daar zou een vertrek van Bergwijn moeten zorgen voor de komst van één om meerdere wintertransfers. Ajax lijkt dus een ware carrousel in gang te gaan brengen tijdens de volgende dagen/weken.

LEES OOK: Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Wie wordt kampioen van Nederland?

Meest recent

Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

8
8
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

49
49
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

36
36
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

110
110
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

173
173
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

111
111
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

46
46
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

98
98
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

64
64
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

355
355
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

42
42
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

58
58
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

212
212
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

75
75
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

76
76
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

429
429
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

243
243
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

91
91
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

114
114
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

352
352
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

72
72
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

37
37
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

17
17
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

186
186
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

257
257

Meer sportnieuws