'Ajax wil Nederland verbluffen met terugkeer international'

door
'Ajax wil Nederland verbluffen met terugkeer international'

Het Nederlandse Ajax is bij onze noorderburen al jarenlang dé maatstaf op voetballend gebied. De Amsterdammers zijn zelfs wereldwijd geroemd omwille van hun jeugdopleiding, en het slaagt er zelfs steeds meer in om echt ‘grote’ namen richting de Arena te lokken. Ook nu wil Ajax verbluffen met een Oranje-international.


Volgens De Telegraaf is Ajax zeer geïnteresseerd in de diensten van Steven Bergwijn. De flankaanvaller van Tottenham is bij de Engelse topclub niet zeker van een basisplaats, waardoor hij dus zomaar zou mogen vertrekken in de wintermercato. Een eerste bod van de Ajacieden van ongeveer 18 miljoen euro zou wel al geweigerd zijn door de Spurs. De Nederlandse krant weet echter dat de Amsterdammers eerstdaags een nieuw bod zullen neerleggen.

Steven Bergwijn is geen onbekende voor Ajax. De Nederlander speelde tot zijn dertiende in de jeugdopleiding van de Amsterdammers, maar verkoos dan om richting aartsvijand PSV te trekken. In Eindhoven groeide Bergwijn uit tot een waar rastalent, waardoor hij ook helemaal doorbrak bij het eerste elftal. Het leverde hem uiteindelijk een transfer van 30 miljoen euro op richting Tottenham. Daar verliep het echter een stuk minder voor de Oranje-international.

Plaats maken voor Bergwijn

Het is Ajax echt menens wat Bergwijn betreft. Zo zouden de Amsterdammers bereid zijn om David Neres deze winter te laten vertrekken om zo de nodige financiële spankracht te creëren. Ook bij Tottenham volgt men een soort van gelijkaardig beleid. Want daar zou een vertrek van Bergwijn moeten zorgen voor de komst van één om meerdere wintertransfers. Ajax lijkt dus een ware carrousel in gang te gaan brengen tijdens de volgende dagen/weken.

LEES OOK: Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Wie wordt kampioen van Nederland?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

38
38
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

20
20
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

22
22
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

29
29
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

89
89
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

59
59
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

155
155
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

189
189
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

47
47
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

352
352
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

261
261
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

212
212
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

83
83
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

76
76
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

208
208
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

104
104
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

134
134
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

408
408
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws